Bajki Bułgarskie 21 maja 2011 r. o godz. 11.00

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Bajki Bułgarskie 21 maja 2011 r. o godz. 11.00

Postautor: wdolinski » czw maja 19, 2011 10:09 am

Szanowni Państwo

zapraszamy serdecznie na program opowieści Bajki Bułgarskie, który odbędzie się w ramach cyklu €žBajkowa Europa w Centrum Informacji Europejskiej MSW przy ul. Kruczej 38/42 w Warszawie w sobotę 21 maja 2011 r. o godz. 11.00.

Spotkanie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat.
Będzie to wyjątkowa okazja do usłyszenia najpiękniejszych bajek bułgarskich, które zachwycą dzieci. Uczestnicy zostaną zabrani w magiczną krainę baśni i wysłuchają pięknych, interesujących opowieści. Na sobotnim spotkaniu będzie można usłyszeć m.in. fascynujące historie o bułgarskick księżniczkach, a także o chytrym Piotrze. Nie zabraknie również wzruszających bajek o zwierzątkach.
Bajkowa Europa€ to unikalny cykl spotkań, który ukazuje wspaniały świat bajek i baśni krajów Unii Europejskiej. Na każdym spotkaniu prezentowany jest jeden kraj. Celem tego cyklu jest odkrywanie kultury europejskiej poprzez poznanie bajek, baśni i opowieści. Jest to niezwykła okazją do zapoznania się z tradycją opowieści ustnych kształtujących wyobraźnię mieszkańców danego kraju.
Spotkanie poprowadzi Michał Malinowski, dyrektor Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Konstancinie-Jeziornej. Niezwykle barwny sposób wykonania pełen zmian głosu i ekspresyjnych gestów z pewnością oczaruje słuchaczy, a porywająca historia uwrażliwi i otworzy na innych mieszkańców Europy.
Obowiązuje rezerwacja miejsc:

tel. 22 455 54 54 lub 22 455 54 61, e-mail: dagmara.sobczyk@msw.gov.pl.

Wstęp bezpłatny
Bajkowe pozdrowienia

z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron