Przeciw marszowi faszystów. Wygwiżdżmy ich z miasta

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Postautor: AsgAarD_xxx » śr lis 10, 2010 11:10 am

ola pisze:Chyba nie zrozumiałeś co napisałam, czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałam abyś je zmieniał, tylko abyś zwrócił uwagę na to że Twoje, wypowiedzi mogą być skrajnie i różnie postrzegane.


Doskonale zrozumiałem, co napisałaś.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » śr lis 10, 2010 12:02 pm

Ja tak z bokowca się wtrącę z tematem pobocznym.

Czy nie zauważyliście, że w Polsce osoby mieniące się tolerancyjnymi absolutnie nie tolerują poglądów przeciwników i manifestują to często z jeszcze większą zaciekłością niż owi "faszyści"... Hmmm, interesujące...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Apco » śr lis 10, 2010 12:24 pm

Protest przeciwko faszystom... a to idę.

Chociaż zaraz. Przecież w Polsce nie może być manifestacji faszystów. Więc p. Blumsztaj nawołuje do kontr manifestacji przeciw komu, tak właściwie?

No ale przyjmijmy, ze Pan B. ma racje. W takim razie nie ma dla mnie miejsca w oficjalnej manifestacji. Może zatem wybiorę się na tę kontr manifestacje. No ale Pan B. zaprasza: anarchistów, stowarzyszenie MaMa, "Gazetę", "obrażonych i zawstydzonych faszystowskim marszem w stolicy" (wedle tego co twierdzi Pan B. ), kandydatów na prezydenta i polityków, lewicę wszelakiej maści i odcieni szarości, od SLD po Krytykę Polityczną, lewicowych celebrytów, tęczową Warszawę, feministyczną manifę, Paradę Równości... ufff

Okazuje się, że tu również nie ma dla mnie miejsca.

"Dzisiaj trzeba wybierać." - tak, pomiędzy jednymi, a drugimi "patriotami". Dla innych miejsca nie ma.

Posiedzę w domu
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: Karol » śr lis 10, 2010 5:41 pm

Milion razy wolę manify ONRu i NOPu niż gejowskie parady pseudo równości.

Nawet kandydat SLD (tak popierającego gejów i lesbijki) powiedział, że to obrzydliwe i nawet kozy tego nie robią.. :D

AsgAarD_xxx, znowu popieram ;-). Tacy niby faszyści to czemu zgodnie z prawem ich nie skazano?!
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: ola » śr lis 10, 2010 6:08 pm

Ja proponuje uciąc temat :):)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » śr lis 10, 2010 6:10 pm

Karol, czytałeś artykuły o "zabójczości" palenia liści publikowane np. w "naszym" Kurierze Popołudniowym? Znów mamy do czynienia z mega-przerysowaniami mającymi nastraszyć tępy naród. Z jednej strony faszyści, z drugiej pedały... Nie ma żadnych odcieni szarości, jest tylko czerń (po drugiej stronie) i biała biel po pierwszej. Zło - dobro. A właściwie nie dobro, bo ono słabo się sprzedaje. Samo zło, Zło, Z£O!!!

P.S.
Moim zdaniem dla spokojnych ludzi bezpieczniejszy będzie udział w faszystowskiej manifestacji. Przynajmniej na niej korek analny nie będzie potrzebny. :P
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Karol » śr lis 10, 2010 6:13 pm

Kucyk pisze:Przynajmniej na niej korek analny nie będzie potrzebny.


:brawoo:
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: leny » śr lis 10, 2010 7:08 pm

Jak bym miał iść to też po stronie ONR.

Karol pisze:AsgAarD_xxx, znowu popieram


Trzymaj chłopie tak dalej :good:
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » pn lis 15, 2010 4:07 pm

pomieszanie z poplątaniem , radze dobrze zastanowić sie nad pojęciem patrioty a potem sie tym mianem określać.
a tak na marginesie MW sama sobie wystawiała świadectwo przyjmując w swoje szergi osoby czynnie udzielające sie w organizacjach faszystowskich czy też wyrażające takie poglądy czy tez gesty. Odkąd LPR odeszło w niebyt ciszej o nich i całe szczeście. Nigdy nigdy w zyciu nie chciałbym aby MW miało kształtowac świadomośc patriotyczną moja a tymbardziej moich dzieci. Przed takimi organizacjami wręcz przestrzegam. Ciasnota umysłowa mnie przeraża z kazdej strony.
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pn lis 15, 2010 5:04 pm

Nie popierałem, bo cały czas myślałem, że chodzi o fetyszystów...
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: AsgAarD_xxx » pn lis 15, 2010 6:06 pm

teqilaa pisze:a tak na marginesie MW sama sobie wystawiała świadectwo przyjmując w swoje szergi osoby czynnie udzielające sie w organizacjach faszystowskich czy też wyrażające takie poglądy czy tez gesty


Teraz MW bardziej pilnuje tego, kogo przyjmuje w swoje struktury. Wykluczono nawet kilka osób z warszawskiego koła MW, bo poglądowo za bardzo skręcali w stronę narodowego socjalizmu.

Trzeba również pamiętać, że nie każde uniesienie prawej ręki jest oznaką faszyzmu czy nazizmu. Były działacz SN, który witał nas kilka lat temu w Kałkowie właśnie takim pozdrowieniem, na pewno nie był hitlerowcem... To, że za sprawą Hitlera ten gest kojarzy się tak, a nie inaczej, nie może ściągać gromów na tych, którzy go używają...

teqilaa pisze:Nigdy nigdy w zyciu nie chciałbym aby MW miało kształtowac świadomośc patriotyczną moja a tymbardziej moich dzieci. Przed takimi organizacjami wręcz przestrzegam.


Kwestia poglądów...
Ja natomiast nie chciałbym, żeby moje dzieci uczyły się sfałszowanej historii albo żeby biegały z gwizdkami i blokowały marsze patriotyczne.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Zawodnik » pn lis 15, 2010 6:17 pm

Kiedyś dr Goebbels stwierdził "To ja decyduję kto jest żydem"
Teraz kawaler Michnik rości sobie prawo do określania, kto jest faszystą.
Wedle takiego pojmowania jestem Faszystą.
Również jeśli każdy, kto dopuszcza się krytyki Izraela itp. słowem nie popiera go jest antysemitą? OK. Więc jestem antysemitą.
"A; E; O; U"
Awatar użytkownika
Zawodnik
 
Posty: 89
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:37 pm
Lokalizacja: Księstwo Zalesiańskie

Postautor: Jacenty » pn lis 15, 2010 10:18 pm

A ja jestem lesbijką.
Bo podobają mi się kobiety.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Kucyk » pn lis 15, 2010 10:37 pm

Jacenty, Ty stary rowerze, dlaczego pedałów Ci brak?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Agnieszka_G » wt lis 16, 2010 11:20 am

Ja i tak tego wszystkiego nie rozumiem - widzę tylko okazję do wielkiej zadymy w wielkim mieście. A nóż widelec się uda odszkodowanie wydębić za pobicie 8)
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

PoprzedniaNastępna

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron