Dni Małego Lotnictwa na Bemowie

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Dni Małego Lotnictwa na Bemowie

Postautor: Kowal » śr wrz 01, 2010 10:45 am

Obrazek

Bemowskie Centrum Kultury, Aeroklub Warszawski i Lotniczy Zakład Budżetowy MSWiA „Lotnisko Warszawa-Babice”, zapraszają na Ogólnopolskie Zawody Latających Makiet Samolotów, pt.Dni Małego Lotnictwa – Bemowo ’10organizowane pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

Zgodnie z Kalendarzem Imprez Aeroklubu Polskiego, zawody odbędą się w dniach 10-12 września br. (10 września, od godz. 16.30 ocena statyczna makiet w budynku BCK, 11-12 września od 9.30 loty modeli na lotnisku Bemowo). Dojazd na start – od ul. Piastów śląskich, tj. od strony marketu Carrefour.Wszystkie modele zgłoszone do zawodów muszą być ocenione statycznie, przez 3-osobową komisję sędziowską. Wierność odwzorowania w skali i jakość wykonania sędziowie oceniają na podstawie dokumentacji pierwowzoru przygotowanej przez zawodnika (rysunek samolotu w trzech rzutach, fotografie prawdziwego samolotu, próbki kolorów, itp.). Podczas lotów konkursowych pilot-modelarz stara się, by jego model wykonał wszystkie zadeklarowane manewry – z jak największym realizmem. Chodzi o to, żeby podczas lotu w największym stopniu przypominał swój pierwowzór. Ocena końcowa składa się z punktów za ocenę statyczną i za loty. Więcej informacji regulaminowych można znaleźć na stronie organizatora http://www.artbem.pl/aeromodelklub_dml2010.php

Data: 10-12 września 2010
Miejsce: Bemowskie Centrum Kultury / Lotnisko Bemowo
Bilety: wstęp wolny
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości