W weekend w Warszawie Noc Muzeów

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

W weekend w Warszawie Noc Muzeów

Postautor: kameleon » pt maja 18, 2007 12:33 pm

W nocy z soboty na niedzielę (19-20 maja) rezerwujcie sobie czas na życie kulturalne. O godz. 19 rozpocznie się czwarta już w Warszawie Noc Muzeów.

W zeszłym roku wzięło w niej udział ponad 100 tys. osób. W tym roku jest duża szansa, że pobijemy ten rekord, zwłaszcza że ma być bezchmurnie i ciepło. Aż 90 kulturalnych miejsc zdecydowało się wziąć udział w tegorocznej Nocy Muzeów. Bezpłatnie będzie je można zwiedzać w godz. 19-1, a niektóre nawet dłużej, do ostatniego gościa. Między muzeami kursować będzie 50 autobusów, w tym 18 zabytkowych "ogórków", które zjadą do Warszawy z różnych miast Polski. Wszystkie autobusy odjeżdżać będą z pl. Bankowego. Szczegółowy program Nocy Muzeów na stronie www.um.warszawa.pl i w specjalnych broszurach, które znajdziecie na trasie zwiedzania.

Noc Muzeów w Warszawie: http://www.um.warszawa.pl/wydarzenia/nocmuzeow/
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Jankes » pt maja 18, 2007 1:01 pm

Wybierasz się kameleon na kulturalną wycieczkę po muzeach? Ja na weekend to mam maraton po warszawskich pubach
:piwko:
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Rekordowa Noc Muzeów

Postautor: Jankes » pn maja 21, 2007 7:57 am

Rekordowa Noc Muzeów. W nocy z soboty na niedzielę (19-20 maja) warszawiacy tłumnie uczestniczyli w Nocy Muzeów. Ubiegłoroczny rekord frekwencyjny (100 tys. widzów) na pewno został pobity.

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4147356.html

I ja tam byłem i świetnie się bawiłem!
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kameleon » pn maja 21, 2007 8:27 am

Też poszalałem po muzeach. Jednak wybierałem te mniejsze i mniej znane, bo było w nich mniej ludzi. Nie lubię chodzić do popularnych muzeów.
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron