Warszawskie ZOO na żywo

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Warszawskie ZOO na żywo

Postautor: kinga » pt paź 16, 2009 1:52 pm

M`Tonga i Gustawa, goryle ze stołecznego zoo, można podglądać na żywo z na ekranie domowego komputera. Zoo udostępniło obraz z kamer z ich pawilonu. Transmisja przyda się szczególnie w zimowe dni, gdy zwierząt nie można spotkać na wybiegu.

www.zoo.waw.pl/pl/na-zywo/

Od początku są największymi gwiazdami ogrodu i w ciepłe weekendy przyciągają tu tłumy. Dzięki kamerom można je oglądać bez względu na pogodę. Goryle spędzą zimę w pawilonie, w którym mieszkają także szympansy. Pomieszczenia obu gatunków na stałe monitorowanym są przez dziesięć kamer. Zoo udostępniło na swoje stronie internetowej obraz z czterech z nich. Po dwie kamery pokazują szympansy i goryle. Niestety zwierzęta dość wcześnie chodzą spać, więc najlepiej oglądać je przed południem
Awatar użytkownika
kinga
 
Posty: 146
Rejestracja: czw lip 05, 2007 10:38 am
Lokalizacja: Józefosław

Postautor: looky » pt paź 16, 2009 2:34 pm

Pomysł fajny - brakuje mi tylko dźwięku :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron