Szantowy koncert charytatywny 9 X 2009 Gniazdo Piratów Wa-wa

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Szantowy koncert charytatywny 9 X 2009 Gniazdo Piratów Wa-wa

Postautor: Dianaaa » sob wrz 12, 2009 2:56 pm

Wraz z grupą zaprzyjaźnionych motocyklistów organizujmy kolejną już akcję charytatywną - tym razem dla kilkumiesięcznej Lenki (więcej na stronie http://www.pomozlence.pl)

W związku ze zbiórką funduszy na leczenie i rehabilitację Lenki, organizuję szantowy koncert charytatywny połączony z licytacją koszulek, płyt, kubeczków, stroju scenicznego Tomka "Emeryta", niezwykle cennego śpiewnika z autografami zespołu 4 Refy, plakatów, banerów ... oczywiście całkowity dochód ze sprzedaży biletów oraz z licytacji zasili konto małej Lenki.

Wystąpią:
Wyciągnięci z Mesy, The Dorsz, GROM, Velbot, Mordewind, Zespół Dnia Następnego, Do Domu, Młode Wyjce, BORY

Imprezę poprowadzi:
Tomasz "Emeryt" Lenard

Kiedy:
9 X 2009 (piątek)

Start:
18-00

Bilety:
10 zł

Gdzie:
Gniazdo Piratów Warszawa, Ogólna 5

Obrazek

SERDECZNIE ZAPRASZAM SZANTOMANIAKÓW I NIE TYLKO
Ostatnio zmieniony sob wrz 12, 2009 3:04 pm przez Dianaaa, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Dianaaa » sob wrz 12, 2009 2:59 pm

W dniach 14-21 IX 2009 odbędzie się też aukcja internetowa, na której będziemy licytować pamiątki i gadżety sprezentowane przez znane osoby. I ty możesz pomóc stając się szczęśliwym posiadaczem m.in:

* Koszulki startowej wicemistrzyni świata i Europy w skoku o tyczce Moniki Pyrek!
* Koszulki Kapitana Reprezentacji Polski w piłce siatkowej za kadencji Raúla Lozano - Piotra Gruszki!
* Czapeczki i koszulki z autografem najlepszego polskiego zawodnika we freestyle motocrossie (FMX) Bartka Ogłazy!
* Kasku Suomy Extreme z podpisem zawodnika teamu Yamaha Tech 3 Moto GP, 2-krotnego mistrza świata Superbike Jamesa Toselanda!
* Scenariusza filmu „Enen” [wersja robocza - "Obywatel NN"]w reżyserii F.Falka z podpisem aktora Borysa Szyca! Premiera filmu 04 września 2009!
* Koszulki startowej kolarza Liquigas Sylwestra Szmyda z jego podpisem i podpisem włoskiego kolegi z zespołu - Ivana Basso!
* Koszulki, książki „Moja pasja” z DVD oraz czapeczki z podpisem Roberta Kubicy!
* Koszulki OrlenTeam z podpisami uczestników Rajdu Dakar i wielu innych – Jacka Czachora i Jakuba Przygońskiego
* Zdjęć z autografem Rafała Sonika, który jako jedyny Polak stanął na podium Rajdu Dakar w klasie Quadów
* Kasku Pawła Szkopka – mistrza Polski w wyścigach motocyklowych
* Płaskorzeźby z autografem motorowodniaków: Waldemara Marszałka –6-krotnego mistrza świata oraz jego syna Bartłomieja Marszałka.
* Plakatu z podpisem Lorisa Capirossiego – włoskiego motocyklisty GP, członka zespołu Rizzla Suzuki Moto GP. Zdobywca tytułu mistrza świata w klasie 125cc (1990 i 1991) i 250cc (1998).
* Albumu z podpisem Kingi Baranowskiej - polskiej himalaistki, zdobywczyni sześciu ośmiotysięczników. To pierwsza Polka na ośmiotysięcznikach Dhaulagiri, Manaslu i Kanczendzondze.
* Parasola padockowego Ducati z autografem zawodnika WSBK - Michela Fabrizio
* Plakatu i gripów z podpisem £ukasza Kurowskiego – wielokrotnego Mistrza Polski w Motocrossie i Rajdach Enduro
* Flagi Poland-Ukraine EURO2012 Candidate
* Koszulki z podpisami piłkarskiej reprezentacji Polski
* Autografu wielokrotnego Mistrza świata i legendy MotoGP- Valentino Rossiego – członka zespołu Fiat Yamaha oraz jego tekturowej sylwetki naturalnej wielkości
* Czapeczki zespołu Rizzla Suzuki Moto GP, czapeczki Michael Schumacher World Champion Cap 2004 oraz oryginalnych czapeczek z Piłkarskich Mistrzostw świata Niemcy 2006
* Oryginalnej czapeczki Teamu BMW Sauber F1
* Oryginalnego beretu żołnierza US Air Force oraz kapelusza kowbojskiego

Szczegóły na: http://www.pomozlence.pl/aukcja.html
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Dianaaa » śr wrz 16, 2009 3:50 pm

pod tym linkiem http://www.pomozlence.pl/przedmioty_do_licytacji.html można obejrzeć przedmioty, które są właśnie licytowane I TY MOżESZ POMÓC LENCE - ZAPRASZAM
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Szantowy koncert charytatywny 9 X 2009 Gniazdo Piratów Wa-wa

Postautor: Martin » pt wrz 18, 2009 10:32 am

Zapisałem sobie termin koncertu i jeżeli nic mi nie wyskoczy / zaskoczy, to pojawię się na koncercie w Gnieździe Piratów!

:taniec2:

Dianaaa pisze:W dniach 14-21 IX 2009 odbędzie się też aukcja internetowa, na której będziemy licytować pamiątki i gadżety sprezentowane przez znane osoby

Rejestruję się właśnie i może coś wylicytuję :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Lenka

Postautor: Martin » pt wrz 18, 2009 11:17 am

pod tym linkiem http://www.pomozlence.pl/przedmioty_do_licytacji.html można obejrzeć przedmioty, które są właśnie licytowane I TY MOżESZ POMÓC LENCE - ZAPRASZAM

Zalicytowałem 2 rzeczy i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Zachęcam innych do licytacji oraz wsparcia akcji charytatywnej dla kilkumiesięcznej Lenki.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Dianaaa » pt wrz 18, 2009 12:24 pm

dzieki Martin :D

ja tez wszystkich zachęcam, czasami niewielkim kosztem można komuś sprawić niepowtarzalny prezent :D
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Lenka

Postautor: Martin » pt wrz 18, 2009 12:32 pm

Dianaaa pisze:dzieki Martin

Cała przyjemność - po mojej stronie.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka Jarzębska » pt wrz 18, 2009 2:02 pm

bardzo szczytna akcja :D
i widzę że przyłączyli się do niej znane piaseczyńskiej publiczności zespoły:

- zespół "Do domu" mieliśmy przyjemność gościć na 3Maj, imprezie organizowanej przez PGO
- zespół " Młode wyjce" nie dawno gościliśmy na koncercie w Naleśnikarni " Dobry Klimat"

chętnie jeszcze raz posłucham chłopaków :mrgreen:
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

Postautor: Dianaaa » pt wrz 18, 2009 2:12 pm

Tym bardziej zapraszam :D

A co do zespołów, które wystąpią na koncercie, to skład jest mocno zróżnicowany
... od solistów, przez duety aż po kilkuosobowe zespoły ... każdy z nich jest inny na swój niepowtarzalny sposób, dlatego mając okazję posłuchac aż 9 wykonawców w cenie biletu 10 zł i do tego świetnie się bawić w super towarzystwie ... takiej okazji nie można przepuścic :D

za kilka dni wstawię listę rzeczy, które bedą do wylicytowania podczas koncertu ... z dnia na dzień jest ona coraz dłuższa, co mnie ogromnie cieszy ... zawsze wiedziałam ze świat szantomaniaków ma WIELKIE SERCE
Obrazek
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Dianaaa » ndz paź 04, 2009 11:54 am

na forum szantowym pod tym linkiem http://forum.szantymaniak.pl/viewtopic. ... c&start=45 można poczytać i pooglądać rzeczy o tym co będziemy licytować :lol:

a wszystkich zainteresowanych zapraszam do przeczytania naszego krótkiego podsumowania tego co już za nami a co jeszcze przed nami a związku z akcją dla Lenki http://www.goldenline.pl/forum/motocykl ... 9#23364660

oj dzieje się a ludzi o wielkich sercach przybywa :peace:
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Dianaaa » ndz paź 04, 2009 12:53 pm

Z tego miejsca chciałabym podziękować też Panu Piotrowi Kołakowskiemu i firmie http://vistalite.eu za udostępnienie nam na czas koncertu akrylowego zestawu perkusyjnego ... Na prawdę WIELKIE WIELKIE DZIęKI ... ludzie, którzy pomagają bezinteresownie są na prawdę wyjątkowi Obrazek

Nasz będzie dopasowany do gniazdowej sceny ale tu możecie popodziwiać największy obecnie zestaw RCI:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Szantowy koncert charytatywny 9 X 2009 Gniazdo Piratów Wa-wa

Postautor: teresa » pn paź 05, 2009 10:50 am

Martin pisze:Zalicytowałem 2 rzeczy i zobaczymy co z tego wyjdzie

Wyszło coś z Twoich licytacji? :roll:
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Dianaaa » pn paź 05, 2009 12:11 pm

ja mogę potwierdzić, że w wyniku licytacji Martina konto Lenki na pewno zostało zasilone ... a co wylicytował? ... to juz jego dobra wola czy sie pochwali :o
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Dianaaa » wt paź 06, 2009 5:40 pm

Dla tych którzy będą chcieli zajrzeć na występ konkretnego artysty / zespołu podaję godzinową rozpiskę:

18:00 18:05 Tomasz EMERYT Lenard
18:05 18:35 The Dorsz
18:35 18:50 Tomasz EMERYT Lenard
18:50 19:20 Wyciągnięci z Mesy
19:20 19:35 Tomasz EMERYT Lenard
19:35 20:05 GROM
20:05 20:20 Tomasz EMERYT Lenard
20:20 21:00 Velbot
21:00 21:15 Tomasz EMERYT Lenard
21:15 21:45 NIESPODZIANKA
21:45 22:00 Tomasz EMERYT Lenard
22:00 22:30 Zespół Dnia Następnego
22:30 22:45 Tomasz EMERYT Lenard
22:45 23:15 Do Domu!
23:15 23:30 Tomasz EMERYT Lenard
23:30 00:00 Młode Wyjce
00:00 00:15 Tomasz EMERYT Lenard
00:15 00:45 B.O.R.Y.
00:45 01:00 Tomasz EMERYT Lenard

Będziemy starali się pilnować godzin grania, ale jeśli nastąpią jakieś minimalne przesunięcia (np. bisy czy jakaś zaciekła licytacja) to z góry proszę o wybaczenie.
Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Szantowy koncert charytatywny 9 X 2009 Gniazdo Piratów Wa-wa

Postautor: Martin » wt paź 06, 2009 6:07 pm

teresa pisze:
Martin pisze:Zalicytowałem 2 rzeczy i zobaczymy co z tego wyjdzie

Wyszło coś z Twoich licytacji?

Licytowałem 2 rzeczy i jedną z nich udało mi się wylicytować:
Obrazek
Zestaw 2 zdjęć z autografem Bartłomieja Marszałka.

Dianaaa pisze:ja mogę potwierdzić, że w wyniku licytacji Martina konto Lenki na pewno zostało zasilone ... a co wylicytował? ... to juz jego dobra wola czy sie pochwali

Trzeba było napisać :D
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron