ZESPÓ£ MELTING WALLS

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

ZESPÓ£ MELTING WALLS

Postautor: Martin » śr wrz 02, 2009 10:04 pm

Pub Pod Mosteczkiem zaprasza na koncert Melting Walls

Obrazek

W najbliższą sobotę 5 września 2009 roku, o godzinie 20:00 - moja koleżanka Magda, razem ze swoim zespołem Melting Walls, zagra koncert w Pubie na Powiślu Pod Mosteczkiem w Warszawie.

Melting Walls grupa powstała w roku 2005, od początku jest to przedsięwzięcie w dużej mierze hobbystyczne, ot wspólny relaks po trudach życia codziennego. W pierwszym okresie działalności gros repertuaru stanowiły kowery, dzięki którym obyli się ze sceną i publicznością (koncerty w Poznaniu i Warszawie) oraz spróbowali swoich sił w różnych stylistykach muzycznych. Efekty tych działań zachęciły ich do pracy nad autorskimi kompozycjami. Ze względu na różnorodne zainteresowania poszczególnych muzyków powstał materiał, który trudno zaklasyfikować do konkretnego gatunku. Jest to dość ostre rockowe łojenie, w którym pobrzmiewają echa Seattle, dokonania Red Hotów, klasyczny rock lat 70., thrash metal, a nawet jazz. Grupa Melting Walls stara się połączyć w utworach różne gatunki, jednocześnie stawiając na kilkudźwiękową prostotę i łatwość w odbiorze. Jak mówi Andrzej Kornatowski (założyciel zespołu): "Melting Walls chce się dobrze bawić z publicznością otwartą na nowe rozwiązania i brzmienia, nie skupioną wyłącznie na jednym gatunku muzycznym. Nasz materiał jest bardzo różnorodny i mamy nadzieję, że każdy fan rocka będzie mógł w nim znaleźć coś dla siebie". Zespół Melting Walls wystąpi w składzie: Magda Obtułowicz - wokal, Mariusz Celmer - bas, Tomasz £ochowski i Adam Majewski - gitary oraz Andrzej Kornatowski - perkusja.

Pub Pod Mosteczkiem w Warszawie
Wieżyca B-35 Mostu im. Poniatowskiego
przy Wybrzeżu Kościuszkowskim (pod mostem)
strona internetowa: http://podmosteczkiem.pl

Obrazek

Przydatne - filmik o tym, jak dojść do Pubu Pod Mosteczkiem:
www.youtube.com/watch?v=KCBmPrrzQBQ

W IMIENIU KOLEżANKI ZAPRASZAM NA KONCERT ZESPO£U MELTING WALLS!
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pub Pod Mosteczkiem zaprasza na koncert Melting Walls

Postautor: Artur N. » śr wrz 02, 2009 10:51 pm

Opis Melting Walls jest interesujący, a mają gdzieś umieszczone w necie swoje utwory? Wybierasz się Martin na ten koncert?
Artur Najdeker
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Melting Walls

Postautor: Martin » śr wrz 02, 2009 11:45 pm

Artur Najdeker pisze:mają gdzieś umieszczone w necie swoje utwory?

Na razie nie mają. Z informacji jakie mam, zespół Melting Walls, jest w trakcie nagrywania demo i po ukazaniu się - od razy umieszczą utwory na MySpace (pl.myspace.com).

Artur Najdeker pisze:Wybierasz się Martin na ten koncert?

Oczywiście, że TAK!

:pogo:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pub Pod Mosteczkiem zaprasza na koncert Melting Walls

Postautor: Martin » ndz wrz 06, 2009 12:27 am

Kilka moich zdjęć z koncertu zespołu Melting Walls:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Zespół MELTING WALLS na scenie daje czadu + dopełnieniem do ich ostrego grania jest rewelacyjny głos Magdy, oraz rozbrzmiewający w tle głos/chórek jej siostry. Kto nie był na ich koncercie i nie słyszał ich muzyki - niech żałuje! Osoby, które lubią ostre granie, na pewno na ich koncertach nie stoją w miejscu. Ja robiąc zdjęcia, nie raz miałem problem, aby się powstrzymać (nie mogłem ustać w miejscu) i przez to miałem bardzo dużo rozmazanych zdjęć - nogi same chodzą w rytm ich muzyki! Na pewno, bardzo chętnie wybiorę się nie ich następny koncert i mam nadzieję, że zespół Melting Walls zagra również kiedyś w Piasecznie(?) Takie właśnie kapele, powinny grać m.in. w Dobrym Klimacie! ZAPRASZAM MELTING WALLS DO PIASECZNA! :D
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ZESPÓ£ MELTING WALLS

Postautor: iza » ndz wrz 06, 2009 11:54 am

Aż się prosi o podkład muzyczny tego zespołu do Twoich zdjęć!
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ZESPÓ£ MELTING WALLS

Postautor: Martin » pn wrz 07, 2009 8:57 am

iza pisze:Aż się prosi o podkład muzyczny tego zespołu do Twoich zdjęć!

http://www.myspace.com/458477451
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ZESPÓ£ MELTING WALLS

Postautor: bisenrell » pt wrz 18, 2009 10:31 am

Z tego co wiem, to w najbliższą niedziele 20.09 graja w Ząbkach
17.35- Występ zespołu rockowego "Melting Walls"

http://www.zabki.pl/?go=&sel=pozegnanie_lata2009
bisenrell
 
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 18, 2009 10:30 am


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości