Warszawa Tenis na Zdrowie - aktywne wakacje na sportowo

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Warszawa Tenis na Zdrowie - aktywne wakacje na sportowo

Postautor: Martin » śr cze 24, 2009 8:56 pm

Tenis na zdrowie w Warszawie. Aktywne wakacje na sportowo LATO 2009

Kluby tenisowe z Warszawy i okolic bezpłatnie udostępnią swoje korty dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji szkolnych. Wszystko w ramach programu promowania aktywnego wypoczynku na bazie tenisa.

Od 29 czerwca do 28 sierpnia 2009 r., w ramach programu Tenis na zdrowie, dzieci będą mogły spędzać czas na świeżym powietrzu razem ze swoimi rówieśnikami w klubach partnerskich programu. Kluby udostępnią bezpłatnie młodzieży szkolnej korty do samodzielnego trenowania i zabawy w wyznaczonych przez siebie dniach i godzinach (3 razy w tygodniu, po 2 godziny). Większość ośrodków zapewnia dla chętnych również opiekę i naukę pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Na potrzeby dzieci kluby udostępniają także niezbędny do ćwiczeń sprzęt.

Program Tenis na zdrowie daje dzieciom i młodzieży okazję do rozwijania zainteresowań. Jest on skierowany zarówno do dzieci, które nigdy nie miały styczności z tenisem ziemnym, jak i do tych chcących doskonalić nabyte już wcześniej umiejętności.

Udział w programie jest bezpłatny i odbywa się po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym. Pełna lista klubów wraz z danymi kontaktowymi znajduje się na stronie www.tenispolska.pl/tenisnazdrowie Więcej informacji można również uzyskać u koordynatora programu - agencji ABK Grupa - pod numerem tel. (22) 321 33 20-23.

W programie biorą udział kluby tenisowe ze śródmieścia, Mokotowa, Ursynowa, Wawra, Marek, Starych Babic, i Legionowa. Starając się osiągnąć jak największy zasięg programu cały czas powiększana jest liczba klubów partnerskich. Zainteresowane kluby mogą zgłosić chęć udziału bezpośrednio u koordynatora programu pod powyższym numerem telefonu.

Akcja Tenis na zdrowie jest częścią większego programu społecznego USP tenispolska, skierowanego nie tylko do najmłodszych. Stworzony został w celu uświadomienia społeczeństwu jak poprzez aktywność fizyczną można pozytywnie wpłynąć na zdrowie oraz jak korzystna jest codzienna dawka ruchu. - Aktywność fizyczna ma szczególne znaczenie już w wieku szkolnym. Przerażające są statystyki dotyczące kondycji i otyłości u dzieci - mówi Aldona Zygmunt z firmy farmaceutycznej US Pharmacia, która podjęła się realizacji programu - świadomość czynników, które mają wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie to krok ku zdrowemu społeczeństwu. Dlatego też w przyszłości planujemy również inne działania zachęcające dzieci do tej niezwykle ogólnorozwojowej dziedziny sportu jaką jest tenis – dodaje.

Informacje o całym programie społecznym oraz realizowanych w jego ramach działaniach dostępne są na stronie www.tenispolska.pl


Informację otrzymałem od:
Magda Betlej, ABK Grupa

Kontakt dla prasy:
Jakub Szwacki, PR Manager
ABK Grupa, agencja komunikacji marketingowej
tel.: 0 (22) 321 33 20-23
Marcin Borkowski [Martin]
- Kleks to najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- restauracja włoska La Nostra zaprasza
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12637
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Warszawa Tenis na Zdrowie - aktywne wakacje na sportowo

Postautor: Martin » śr cze 24, 2009 9:04 pm

TENIS NA ZDROWIE / LATO 2009

LISTA KLUBÓW PARTNERSKICH oraz godziny zajęć

http://forum.powiat-piaseczynski.info/d ... klubow.pdf
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12637
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość