W biletomatach ZTM można już płacić kartą płatniczą

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

W biletomatach ZTM można już płacić kartą płatniczą

Postautor: Jankes » czw cze 18, 2009 9:23 am

W biletomatach ZTM można już płacić kartą płatniczą

Masz kartę? Masz bilet! We wszystkich 64 biletomatach Mennicy Polskiej pasażerowie mogą już za bilety płacić kartami płatniczymi.

Terminale akceptują transakcje dokonywane kartami VISA International (w tym VISA ELECTRON) oraz Mastercard International (MAESTRO oraz MasterCard Electronic). Można płacić zarówno kartami starszego typu (z paskiem magnetycznym), jak również nowszymi - wyposażonymi w mikroprocesor (tzw. czip).

Kartą można zapłacić za dowolny bilet. Nie ma limitu kwoty.

Obecnie w Warszawie działają 64 biletomaty Mennicy Polskiej. W ostatnim czasie przybyły dwa nowe urządzenia na dworcach kolejowych: Wschodnim i śródmieście. Kolejnych 30 urządzeń gotowych jest do zainstalowania. Mennica czeka na finalizację umów z dzierżawcami terenu i gestorami mediów. Automaty pojawią się m.in. na kolejnych dworcach kolejowych, na lotnisku Okęcie oraz przy centrach handlowych. Do końca czerwca tego roku pojawi się również 10 automatów drugiego operatora - Asec, które będą realizowały wszystkie wymienione funkcje. Umowa przewiduje w sumie montaż 100 automatów do 25 listopada.

źródło: http://ztm.waw.pl/platnosc_karta.php
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron