Bieg Marszałka Sulejówek 2009

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Bieg Marszałka Sulejówek 2009

Postautor: Jankes » pn cze 08, 2009 3:22 pm

DRUGI BIEG MARSZA£KA JÓZEFA PI£SUDSKIEGO
odbędzie się w Sulejówku dnia 13 czerwca 2009 r.
w ramach uroczystości DNIA MARSZA£KA i śWIęTA MIASTA SULEJÓWEK.


Obrazek

PIERWSZY BIEG MARSZA£KA był udanym debiutem i sprawdzianem możliwości organizacyjnych INICJATYWNEJ GRUPY MIESZKAńCÓW SULEJÓWKA wspólnie działającej z TOWARZYSTWEM PRZYJACIÓ£ SULEJÓWKA. Stało się to zachętą dla organizatorów i wielu osób-wolontariuszy,- które ochoczo pomagały nam w realizacji tego ambitnego zadania, aby imprezę tę wpisać na stałe do kalendarza wydarzeń kulturalno – sportowych w Sulejówku.

W miarę napływu istotnych informacji będziemy informować naszych Przyjaciół i Kibiców o przebiegu przygotowań do II BIEGU MARSZA£KA. Dzisiaj wiadomo, że Dyrektorem II Biegu jest – podobnie jak w roku ubiegłym – p. WITOLD KIKOLSKI, lider Inicjatywnej Grupy Mieszkańców Sulejówka. Mamy również cenne zapewnienie pomocy doświadczonego organizatora biegów maratońskich p. GRZEGORZA GRABOWSKIEGO, za co już dziś serdecznie dziękujemy. Wkrótce zamieścimy skład Komitetu Organizacyjnego, nazwiska Patronów Honorowych Biegu, Program i Regulamin Biegu oraz nazwiska sponsorów.

Dziś możemy już podać do wiadomości dystanse II BIEGU, a mianowicie: 400 m dla dzieci; 3000 m – dla młodzieży, debiutantów itp.; 10000 dla doświadczonych biegaczy.

Szykujemy także interesujące niespodzianki dla najmłodszych mieszkańców Sulejówka, dla młodzieży, a także dla tych mieszkańców, którzy nie uczestnicząc w BIEGU MARSZA£KA chcieliby przyjemnie spędzić ten dzień, kibicując imprezie. Ale o tym będziemy informować Państwa we właściwym czasie.

więcej: www.biegmarszalka.pl
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron