Strona 1 z 1

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Post: pt lip 22, 2016 5:20 pm
autor: zuzia.gola
Czy są tu tegoroczni maturzyści? napiszcie na jakie studia będziecie aplikować. Będzie ktoś studiował na WSEiZ na kierunku wseiz.pl/pl/studia/wydzial-zarzadzania/mechanika-i-budowa-maszyn ? Uczelnia ma duży wybór kierunków, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Studia są w systemie stacjonarnym i nie stacjonarnym. Na jakie uczelnie się wybieracie?

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Post: pn lis 21, 2016 11:05 pm
autor: iwaniuk82
A czy Warszawa jest jedynym możliwym wyborem? Jasne, jest tam od groma dobrych uczelni, ale powiedzmy sobie szczerze, we Wrocławiu, Poznaniu czy Toruniu również. Wszystko zależy co chce się potem robić i jak się ukierunkować, a MBA http://studiamba.wsb.pl/ dają tak duże możliwości, że potem rynek pracy właściwie nie stanowi żadnej przeszkody.

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Post: sob mar 10, 2018 10:58 am
autor: pelek
A jeżeli chodzi o jakiś praktyczny kierunek? Taki po którym można pójsć do pracy i zacząć zarabiać pieniądze. To co moglibyście polecić w tym zakresie?

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Post: śr paź 10, 2018 1:16 pm
autor: monika89
Powiem tak, że jeżeli ktoś ma wybór - pójść na studia lub nie pójść na studia, to moim zdaniem lepiej jest pójść na studia z tego względu, że w ten sposób znacznie zwiększamy swoje szanse na sukces. Studia ułatwiają zrobienie kariery zawodowej, bo jednak wiele osób patrzy się na dyplom.
Bo ryzyko, brak doświadczenia, ale odwaga to cecha młodych i warto z tego korzystać.
http://brief.pl/niekompetentni_niedoswi ... ja_trendy/