Strona 1 z 1

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Post: pt lip 22, 2016 5:20 pm
autor: zuzia.gola
Czy są tu tegoroczni maturzyści? napiszcie na jakie studia będziecie aplikować. Będzie ktoś studiował na WSEiZ na kierunku wseiz.pl/pl/studia/wydzial-zarzadzania/mechanika-i-budowa-maszyn ? Uczelnia ma duży wybór kierunków, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Studia są w systemie stacjonarnym i nie stacjonarnym. Na jakie uczelnie się wybieracie?

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Post: pn lis 21, 2016 11:05 pm
autor: iwaniuk82
A czy Warszawa jest jedynym możliwym wyborem? Jasne, jest tam od groma dobrych uczelni, ale powiedzmy sobie szczerze, we Wrocławiu, Poznaniu czy Toruniu również. Wszystko zależy co chce się potem robić i jak się ukierunkować, a MBA http://studiamba.wsb.pl/ dają tak duże możliwości, że potem rynek pracy właściwie nie stanowi żadnej przeszkody.

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Post: sob mar 10, 2018 10:58 am
autor: pelek
A jeżeli chodzi o jakiś praktyczny kierunek? Taki po którym można pójsć do pracy i zacząć zarabiać pieniądze. To co moglibyście polecić w tym zakresie?
Zastanawiam się również nad wymiarem socjalnym studiowania, bo z czegoś przecież trzeba się utrzymać. Zwłaszcza, gdy nie ma się zbyt dużej ilości kasy na bieżące funkcjonowanie, wynajem akademika itd.
Jak to u was wygląda?
Przeglądam sobie opcję kredytu studenckiego - niby spoko opcja, ale minusem jest to, że po studiach, już na starcie jesteśmy nieźle nim obciążeni.
Przeglądam sobie też inne przywileje studenckie takie jak np ten tutaj ranking kont studenckich - wynika z niego wprost, że konta bankowe dla studentów są raczej korzystniejsze, od standardowej oferty.

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Post: śr paź 10, 2018 1:16 pm
autor: monika89
Powiem tak, że jeżeli ktoś ma wybór - pójść na studia lub nie pójść na studia, to moim zdaniem lepiej jest pójść na studia z tego względu, że w ten sposób znacznie zwiększamy swoje szanse na sukces. Studia ułatwiają zrobienie kariery zawodowej, bo jednak wiele osób patrzy się na dyplom.
Bo ryzyko, brak doświadczenia, ale odwaga to cecha młodych i warto z tego korzystać.
http://brief.pl/niekompetentni_niedoswi ... ja_trendy/