Biegnę dla Franka w ramach Grand Prix Warszawy

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Biegnę dla Franka w ramach Grand Prix Warszawy

Postautor: Redakcja » czw kwie 24, 2014 6:21 pm

Obrazek

Biegnę dla Franka

W najbliższą niedzielę podczas imprezy z cyklu „Grand Prix Warszawy 2014” odbędzie się kolejna akcja charytatywna, tym razem na rzecz trzyletniego Franka. Jeśli dla chłopca pobiegnie co najmniej 20 osób, to Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże 10 tys. zł na jego leczenie.
Franek urodził się z wadą serca HLHS. Rodzice gromadzą środki na kolejną operację, która ma odbyć się w maju br. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji „Mam Serce” z Warszawy.

W zbiórce pieniędzy może wziąć udział każdy uczestnik biegu. Kartki „biegnę dla Franka” zawodnicy będą mogli odbierać w dniu biegu od godziny 9.30 u przedstawicieli Banku w biurze zawodów zlokalizowanym na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie, al. KEN 14.
Bieg na dystansie 10 km rozpocznie się o godzinie 11.00. Na starcie pojawi się również reprezentacja pracowników Banku, zrzeszonych w sekcji biegowej liczącej prawie 290 osób w całej Polsce.

W ramach prowadzonego przez PKO Bank Polski programu „Biegajmy razem” sponsorowane są różne biegi na terenie całego kraju. Podczas nich Bank wraz Fundacją PKO Banku Polskiego organizuje charytatywne akcje biegowe na rzecz osób potrzebujących wsparcia w ratowaniu życia. Od 2013 roku do akcji włączyło się już niemal 5 tys. osób, a Fundacja przekazała beneficjentom łącznie ponad 440 tys. zł.

Więcej informacji na temat wydarzeń wspieranych przez PKO Bank Polski można znaleźć na stronie www.biegajmyrazem.pkobp.pl

Dominika Bień
Biuro Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11347
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron