Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Postautor: zuzia.gola » pt lip 22, 2016 5:20 pm

Czy są tu tegoroczni maturzyści? napiszcie na jakie studia będziecie aplikować. Będzie ktoś studiował na WSEiZ na kierunku wseiz.pl/pl/studia/wydzial-zarzadzania/mechanika-i-budowa-maszyn ? Uczelnia ma duży wybór kierunków, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Studia są w systemie stacjonarnym i nie stacjonarnym. Na jakie uczelnie się wybieracie?
zuzia.gola
 
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Postautor: iwaniuk82 » pn lis 21, 2016 11:05 pm

A czy Warszawa jest jedynym możliwym wyborem? Jasne, jest tam od groma dobrych uczelni, ale powiedzmy sobie szczerze, we Wrocławiu, Poznaniu czy Toruniu również. Wszystko zależy co chce się potem robić i jak się ukierunkować, a MBA http://studiamba.wsb.pl/ dają tak duże możliwości, że potem rynek pracy właściwie nie stanowi żadnej przeszkody.
iwaniuk82
 
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 16, 2015 2:32 pm

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Postautor: pelek » sob mar 10, 2018 10:58 am

A jeżeli chodzi o jakiś praktyczny kierunek? Taki po którym można pójsć do pracy i zacząć zarabiać pieniądze. To co moglibyście polecić w tym zakresie?
pelek
 
Posty: 69
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Studia w Warszawie - gdzie będziecie studiować?

Postautor: dzessie » czw mar 15, 2018 7:59 am

Nie warto studiować czy uczyć dla samego studiowania czy zabicia wolnego czasu. Jak już, to po to aby zdobyć wiedzę i umiejętności które później przydadzą się w życiu zawodowym, aby zarabiać konkretne pieniądze, które umożliwią godne życie.
Jest wiele kierunków, które w krótkim czasie umożliwiają podjęcie nawet specjalistycznych prac. Mam tutaj na myśli te związane z budownictwem, gastronomią [link], weterynarią czy rolnictwem [link]. Tak, bo aby kupić ziemię w dzisiejszych czasach niezbędna jest odpowiednia wiedza.
dzessie
 
Posty: 98
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość