Czas wolny w Złotokłosie - czy tylko Joga w OSP ?

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

Czas wolny w Złotokłosie - czy tylko Joga w OSP ?

Postautor: Ultrium » śr cze 15, 2011 4:29 pm

Witajcie, szukam informacji o dodatkowych zajęciach w Złotokłosie i najbliższej okolicy. Znalazłem obecnie tylko zajęcia z Jogi w OSP. Byłam raz na zajęciach które odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19 tej w siedzibie OSP w Złotokłosie ale ze względu na pracę nie mogę w tym czasie brać udziału w zajęciach .
Czy znacie jakieś inne zajęcia, spotkania najlepiej coś sportowego ?
Ultrium
 
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 15, 2011 4:20 pm

Postautor: AgentCooper » czw cze 16, 2011 9:42 pm

Teraz już prawie wakacje więc ze sportu jedyna pewna dyscyplina to biegi z kosiarką.
Można zapytać o fitness na Wojewódzkiej albo w Fabryce Wagi w Tarczynie, ew. Pistacja w Piskórce. Zawsze zostaje nordic walking bo przestrzeni dosyć o rowerach nie wspomnę. Chyba, że kolega/ koleżanka preferuje sporty drużynowe to można spróbować w Perle.
AgentCooper
 
Posty: 74
Rejestracja: sob kwie 30, 2011 9:24 am

Postautor: holmes » ndz lip 31, 2011 6:34 pm

Z tymi biegami za kosiarką to przegiąłeś Agencie :).
Teraz pozostaje pływanie.

A tak serio - są jeszcze konie:
hucuły u Janka Ruty na Zawadach
"duże" konie u pani Luizy w Szczakach
oraz - w £osiu i Lesznowoli - trochę dalej ale podobno w hali - bardzo istotne przy obecnej aurze :)

W szkole w Złotokłosie jest też aerobic (dla pań) oraz drużyny piłkarskie (dla panów) - nie tylko w Perle.
holmes
 
Posty: 13
Rejestracja: wt maja 03, 2011 9:08 pm


Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron