Przydomowa oczyszczalnia sciekow w Henryków Urocze

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

Przydomowa oczyszczalnia sciekow w Henryków Urocze

Postautor: qboos » czw lip 22, 2010 10:07 am

Witam,

Czy ktos z mieszkancow/ budujacych ma cos takiego, lub tez dostal zgode na budowe takiej oczyszczalni? Gmina piaseczno patrzy na to nieprzychylnie podobno, jedne artykulu prawne mowia ze mozna inne ze nie, na pozwoleniu na budowe jest warunek na postawienie szamba i nakaz rozbiorki po wybudowaniu oczyszczalni - i tu znowu rozni ludzie si epowoluja na rozne paragrafy, ale jak narazie to tylko teoria stad tez moje pytanie czy ktos faktycznie zmierzyl sie juz z tym problemem czy ja bede pierwszy :).

Pozdrawiam!
qboos
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 22, 2010 10:00 am

Re: Przydomowa oczyszczalnia sciekow w Henryków Urocze

Postautor: lgbx01 » wt mar 27, 2012 12:10 pm

Witam bardzo serdecznie!

Jestem tu "nowy" i w Złotokłosie też za chwilę będę nowy. :)
Trochę czasu minęło od Twojego wpisu, ale ciekawi mnie czy uporałeś się z tym problemem? Ja w przypadku problemów zamierzam trochę powalczyć, bo nie mam zamiaru pakować kasy w szambiarę. Z kolei termin oddania kanalizacji do użytku nie wygląda ciekawie, więc przydomowa oczyszczalnia jest jak najbardziej na miejscu.

Daj znać proszę jak Ci poszło? Twoje doświadczenia pozwolą mi uniknąć wyważania otwartych drzwi.

Pozdrowienia
Leszek
lgbx01
 
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 27, 2012 11:56 am

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Postautor: lolek112 » śr lut 17, 2016 7:28 pm

Gdybyś potrzebował zamontować przydomowe oczyszczalnie ścieków to możesz spróbować odezwać się bezpośrednio do dystrybutora, ja tak zrobiłem to zrobili wszystko za mnie :)

Tutaj masz link do oczyszczalni którą ja mam http://www.ekohouse-oczyszczalnie.pl/przydomowe-oczyszczalnie-sciekow/vh4l-vh12l-light-1-15-osob.html
W wolnych chwilach sprzedaje przyczepki samochodowe
lolek112
 
Posty: 9
Rejestracja: wt cze 24, 2014 9:14 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przydomowa oczyszczalnia sciekow w Henryków Urocze

Postautor: arek112 » śr gru 18, 2019 8:11 pm

arek112
 
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 30, 2014 4:31 pm


Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron