Internet w Henryków Urocze

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

Czy byłbyś zainteresowany podłączeniem do stałego łącza internetowego?

Czas głosowania minął ndz sie 01, 2010 11:58 am

TAK bo nie mam
1
50%
TAK bo płacę za dużo
0
Brak głosów
NIE ponieważ mam już stałe łącze
1
50%
 
Liczba głosów : 2

Internet w Henryków Urocze

Postautor: czarek » wt cze 22, 2010 11:58 am

Witam Wszystkich.
Od ubiegłego roku mieszkamy w Henrykowie. Okolica cudowna, wspaniali ludzie, cisza, spokój itd. Razem z żoną zaczęliśmy szukać firmy, która dałaby nam możliwość korzystania z Internetu. No i zaczęły się schody :) TPSA odpowiedziała bardzo szybko, że tam gdzie mieszkamy (ul. Słodka przy Wroniej) nie będzie możliwości podłączenia naszego domu pod ich infrastrukturę. Netia to samo itd. Na dzień dzisiejszy Internetu w domu brak. Zacząłem więc poszukiwać innych rozwiązań i znalazłem rozwiązanie, które da również możliwość współdzielenia tego łącza. W związku z tym mam do Was prośbę o wypełnienie ankiety, która da mi pogląd na sytuacje jak wygląda sprawa dostarczania Internetu do naszych domów i czy nie rzucam się z motyką na słońce :)
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
czarek
 
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 22, 2010 11:24 am
Lokalizacja: ul. Słodka

Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron