Zaginiona paczka - krzesełko do karmienia dziecka

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

Zaginiona paczka - krzesełko do karmienia dziecka

Postautor: iga » wt kwie 20, 2010 9:20 pm

Witam wszystkich sąsiadów w Henrykowie.
Przydarzyła mi się taka rzecz, iż omyłkowo podałam nadawcy paczki zły adres. Jako adres dostarczenia podałam UL. MOKRĄ 3C i niestety paczka do mnie nie dotarła
:(
Mam w związku z powyższym kilka pytań:
- czy adres który podałam w ogóle istnieje?
- jeżeli nie istnieje to gdzie powinnam szukać paczki - w naszej agencji pocztowej w Złotokłosie?
- ewentualnie jeżeli ktoś jest szczęśliwym posiadaczem mojej przesyłki i będzie uprzejmy poinformować mnie o tym będę niezmiernie wdzięczna.

Będę wdzięczna za każdą pomoc w namierzeniu przesyłki.
Pozdrawiam
iga
 
Posty: 3
Rejestracja: wt kwie 20, 2010 9:12 pm

Zaginiona paczka - krzesełko do karmienia dziecka

Postautor: Kacperek » wt kwie 20, 2010 9:39 pm

Poszukiwania paczki rozpocząłbym od poczty w Złotokłosie. Tam powinni mieć informacje, czy otrzymali przesyłkę na taki adres i czy została komuś przekazana pod tym adresem czy nie ma takiego adresu i poczta zrobiła zwrot do nadawcy. Jeżeli została przekazana, to idź na ulicę Mokrą, znajdź osobę mieszkającą pod tym adresem i porozmawiaj z nią.
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Re: Zaginiona paczka - krzesełko do karmienia dziecka

Postautor: iga » wt kwie 20, 2010 9:43 pm

Bardzo dziękuje tak szybka odpowiedź i za pomoc - jutro z rana udam się oczywiście na pocztę, mam nadzieję że sprawa się wyjaśni.
Pozdrawiam
iga
 
Posty: 3
Rejestracja: wt kwie 20, 2010 9:12 pm

Postautor: leny » wt kwie 20, 2010 9:46 pm

Kiedyś też dostałem zły adres od odbiorcy i paczka do mnie wróciła. Był to Pocztex. Jeżeli nie ma takiej ulicy, to nie ma innej możliwości, paczka musi wrócić do nadawcy, tylko nadawca płaci drugi raz za powrót paczki. Kontaktuj się z nadawcą.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: iga » wt kwie 20, 2010 10:00 pm

Najpierw sprawdzę na poczcie czy taki adres jest. Jeżeli nie to paczka wróciła do nadawcy ale jeżeli taki adres istnieje to albo ktoś przyjął paczkę albo jest ona na poczcie :)
iga
 
Posty: 3
Rejestracja: wt kwie 20, 2010 9:12 pm


Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron