CAFE ROSSO w Z£OTOK£OSIE

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

CAFE ROSSO w Z£OTOK£OSIE

Postautor: Martin » ndz paź 18, 2009 6:41 pm

Obrazek

Jeżeli ktoś z Was, będzie przejeżdżał przez Złotokłos, to zachęcam do zatrzymania się w Cafe Rosso przy ul. 3 Maja 16 a w Złotokłosie.
Co oferuje miejsce, można przeczytać na poniższym zdjęciu. POLECAM!


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

CAFE ROSSO w Z£OTOK£OSIE

Postautor: kotek » sob paź 24, 2009 8:18 pm

Sympatyczne miejsce, warto tam zajrzeć.
kotek
 
Posty: 51
Rejestracja: sob paź 17, 2009 7:55 am

Re: CAFE ROSSO w Z£OTOK£OSIE

Postautor: opakowana » pn sty 11, 2010 11:22 am

kotek pisze:Sympatyczne miejsce, warto tam zajrzeć.


Tez tak uwazam - swietne miejsce (a pamietacie te budke kolo torow, gdzie przedtem byly ciastka i gazety??), super ciacha i kawa. Schludnie, cieplo (teraz...), sympatyczni ludzie, staramy sie tam czesto wpadac - teraz, w sobote, w tym sniegu, pustce - podjechalismy - pelen asortyment, tylko trzeba sie opanowac, zeby nie kupic za duzo slodkosci ;))). Zlotoklos na pewno duzo zyskal przez Cafe Rosso.
K.T.
starannie opakowana
opakowana
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:05 pm

Re: CAFE ROSSO w Z£OTOK£OSIE

Postautor: leśny » śr sty 20, 2010 10:18 pm

Tak szczerze mówiąc, całe to cafe rosso to nic specjalnego. Ja osobiście o wiele bardziej wole posiedzieć nad rzeką. Tak jak zapewne większość z was pochodzę z Warszawy a mieszkam tu dopiero od kilku lat. Ale Urocze znam od urodzenia (1976r), znam wielu ludzi stąd i widzę jak to miejsce się zmieniło. Wybaczcie, lecz bardziej podobaly mi się pola, ursusy, bizony, furmanki i znajomi mojego dziadka z 80-tych lat. To była jeszcze wtedy prawdziwa wieś... A teraz? Ciężarówki z cegłami na nowe wille, reklamy na każdym płocie, nowoczesne samochody i to nieszczęsne cafe rosso. No cóż taki jest mój debiut na tym forum, WITAM WSZYSTKICH i mam nadzieję, że sobie pogadamy. Pozdrawiam, leśny
leśny
 

Re: CAFE ROSSO w Z£OTOK£OSIE

Postautor: lenek » śr sty 27, 2010 9:34 am

to jest nieuniknione, stety, niestety....
coraz więcej ludzi się sprowadza, dzieki Cafe Rosso mamy bankomat :)
poza tym będziemy mieć "autostradę", i jak się okazuje, za całkiem "niedługo" :D
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95 ... iedy_.html
lenek
 
Posty: 10
Rejestracja: czw cze 18, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: henryków urocze

Re: CAFE ROSSO w Z£OTOK£OSIE

Postautor: jolaaa23 » pn sie 20, 2012 8:13 am

Bardzo przyjemne miejsce + plac zabaw i miła obsługa.
Zawsze tam zaglądam będą w Złotokłosie
jolaaa23
 
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 07, 2011 7:48 pm

Re: CAFE ROSSO w Z£OTOK£OSIE

Postautor: Szkolenie psow » pn sie 20, 2012 7:49 pm

A ja nie lubie tam chodzic , lody nie sa zbyt dobre , ciasto calkiem do niczego , obsluga tez nie bardzo , bylam pol godziny przed zamknieciem ostatnio , trzeba bylo jesc szybko , bo zamykaja . Od tego czasu juz nie bywam .
Grycan ma duzo lepsze lody i bita smietane , ciasta to nie ma co nawet porownywac .
Moze ten plac zabaw dla dzieci to atrakcja , ale ja dzieci malych nie mam .
Szkolenie psow
 
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 25, 2010 1:18 pm

CAFE ROSSO w Z£OTOK£OSIE

Postautor: amasoft » pt sie 24, 2012 2:03 am

Ja tam byłem ze cztery razy, lody są dobre, ładnie podane. W lokalu czysto i przyjemnie. Obsługa sympatyczna. Parking jest.
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec


Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron