Drogi Złotokłosu i okolic

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

Drogi Złotokłosu i okolic

Postautor: MarcinT » czw lip 09, 2009 7:14 am

Witam,

Co Sąsiedzi sądzą o najnowszym pomyśle na utwardzenie dróg Złotokłosu? Mam tu na myśli kruszony beton- niestety frakcji mix....

Na początku nawet pomysl mi się podobał... Ale jak przyjrzałem się co i jak to stanowczo odrzuciłem pomysł wysypania drogi przed moim domem. Po tym się jeździ TRAGICZNIE... Po za tym gruz jest nieoczyszczony- wystaja pręty, elementy urządzeń.

Od razu poruszę jeszcze jeden problem komunikacyjny- ulica Rejonowa (dla informacji- ulica łącząca Złotokłos z trasą krakowską). Czy ktoś z Forumowiczów uszkodził na tej drodze samochód? (ja tak- i niestety zostałem przez firmę w której ubezpieczony jest Rejonowy Zarząd Dróg (RZD) odprawiony z kwitkiem...). Teraz regularnie dzwonie do RZD z informacjami o nowych wyrwach w drodze (dla potrzebujących szkody zgłasza się u pana Jacka Króka, tel. 022-757-9346).

Pozdrawiam,

Marcin
MarcinT
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 06, 2009 9:21 am
Lokalizacja: Złotokłos

Drogi Złotokłosu i okolic

Postautor: teresa » czw lip 09, 2009 9:18 am

W tej części gminy Piaseczno, chyba nie wiele zmieni się w jakości dróg, dopóki cała nie zostanie skanalizowana.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: MarcinT » czw lip 09, 2009 10:16 am

Nie liczę na szybką zmianę- drogi lokalne pewnie pozostaną drogami gruntowymi utwardzonymi- to jasne. Tak pozostanie pewnie i po skanalizowaniu- jednak coś można poprawić. A tłumaczenie, że nic się nie robi bo czekamy na kanalizacje jest trochę niepoważne. Po za tym ulica Rejonowa jest już skanalizowana a mimo to nic po za doraźnymi naprawami nic tam się nie dzieje.

Marcin
MarcinT
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 06, 2009 9:21 am
Lokalizacja: Złotokłos

Postautor: lenek » śr lip 15, 2009 10:13 am

te kruszywa to się na nic nie zdają, dopóki się drogi na poważnie nie utwardzi;
w tym celu trzebą ją rozkopać na najmniej 1 metr, wysypać gruz, potem piasek, pojeździć walcem i dopiero na to tłuczeń....

ale prawda jest taka, że brak kanalizacji to największa zmora Złotokłosu i Henrykowa :(

coraz więcej się ludzi sprowadza, płacą podatki, gmina coraz bogatsza....
ale kasa pewnie w pierwszej kolejności wędruje do Piaseczna :(

pzdr
lenek
 
Posty: 10
Rejestracja: czw cze 18, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: henryków urocze


Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości