Kontakt Sołtys Henryków Urocze

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

Kontakt Sołtys Henryków Urocze

Postautor: irek » czw sie 21, 2008 2:55 pm

Sąsiedzi, czy macie może kontakt mailowy lub telefoniczny do Sołtys Henryków Urocze? Na stronie gminy, nie widzę kontaktów do poszczególnych sołtysów, chyba że źle szukam?
irek
 
Posty: 18
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 9:09 am

Małgorzata Gos Sołtys Henryków Urocze

Postautor: Martin » czw sie 21, 2008 5:34 pm

irek pisze:Sąsiedzi, czy macie może kontakt mailowy lub telefoniczny do Sołtys Henryków Urocze?

Otrzymałem kontakt do Pani Sołtys Henryków Urocze od Radnego Mariusza Słowika i w związku z tym, że sam nigdzie wcześniej nie znalazłem kontaktu, dlatego nie wiem czy jest do publicznej informacji. Obecnie Pani Małgorzata jest na wczasach i wraca w poniedziałek. W związku z tym, odezwę się w następnym tygodniu do Pani Sołtys i jeżeli otrzymam zgodę na podanie numerów telefonu i innego sposobu kontaktu, to na pewno o tym poinformuję na forum Henryków Urocze. Proszę o cierpliwość.

:pisze:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kontakt Sołtys Henryków Urocze

Postautor: Martin » sob wrz 06, 2008 10:40 pm

irek pisze:Sąsiedzi, czy macie może kontakt mailowy lub telefoniczny do Sołtys Henryków Urocze? Na stronie gminy, nie widzę kontaktów do poszczególnych sołtysów, chyba że źle szukam?

Henryków Urocze - Małgorzata Gos
Adres: ul. Społeczna 11, Złotokłos
Telefon: (022) 726-93-15, 0602-577-189

więcej: kontakt do Sołtysów Sołectw Gmina Piaseczno
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron