Podforum mieszkańców Henryków Urocze oraz Złotokłos

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

Postautor: lenek » czw cze 18, 2009 2:31 pm

Witam

Obawiam się, że ta trasa co mają ją budować za kościołem to 2020 (może).
Mi osobiście bardziej zalezy na obwodnicy Raszyna i Janek, ale niestety dzięki niektórym baranom z Magdalenki - sąd wszystko wstrzymał.

Jeśli chodzi o kanalizację to podobno w tym roku w Złotokłosie ruszają już projekty. Za 2 lata kanalizacja ma być gotowa w Złotokłsoie i Runowie.
Dopiero wtedy ruszą prace w Henrykowie :( , czyli za 4 lata jest szansa że będzie kanalizacja....
Początkowo miała być oczyszczlania w Runowie, ale mieszkańcy.... (!)
i na tą chwilę plan jest taki, że ścieki mają być odprowadzane do Głoskowa.

Aktualnie mnie osobiście najbardziej męczy fakt, że pomiedzy początkiem Złotokłosu a Głoskowem - nie ma autobusów ZTM. (!)
Już w tej sprawie pisałem pismo do w/w zainteresowanych, ale niestety nasi "mądrzy" w Piasecznie nie chcą dać kasy na np. przedłużenie linii 728

Pozdrawiam sąsiadów
Fajnie że takie podforum zostało utworzone. :)
Niestety strony www Złotokłosu czy Henrykowa - nie ma :(
lenek
 
Posty: 10
Rejestracja: czw cze 18, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: henryków urocze

komunikacja

Postautor: Jakub » czw cze 18, 2009 2:41 pm

lenek pisze:Aktualnie mnie osobiście najbardziej męczy fakt, że pomiedzy początkiem Złotokłosu a Głoskowem - nie ma autobusów ZTM. (!)
Już w tej sprawie pisałem pismo do w/w zainteresowanych, ale niestety nasi "mądrzy" w Piasecznie nie chcą dać kasy na np. przedłużenie linii 728

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami w wątku: KOMUNIKACJA W GMINIE PIASECZNO, gdzie w informacji na temat linii 739, jest informacja:
To nie koniec planów komunikacyjnych na terenie gminy Piaseczno. Prowadzone są obecnie rozmowy z władz Piaseczna z zarządem ZTM na temat uruchomienia linii lokalnych. Byłyby obsługiwane przez prywatnego przewoźnika, wyłonionego w przetargu ogłoszonym przez gminę. Obowiązywałyby w nich bilety ZTM. Nowe połączenia umożliwiłyby mieszkańcom gminy, w tym np.: Bobrowca, Głoskowa, Złotokłosu czy ul. Julianowskiej, dojazd do stacji kolejowej w Piasecznie i pozostałych linii autobusowych ZTM.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

basen z Złotokłosie????

Postautor: c.bojko » czw lip 02, 2009 10:38 am

Witam, przeglądając ogłoszenia dotyczace sprzedazy działek w Złotokłosie natknełam się na ogłoszenie w którego opisie zachwalającym atuty jakby nie było ładnego Złotokłosu i Henrykowa :) znalazła się również informacja, że w mijscowości jest "basen w budowie". Podaje linka: http://zlotoklos.nieruchomosci-online.p ... 58895.html
Co to za rewelacja? Nic mi nie widaomo na temat jakich kolwiek planów budowy basenu w Złotokłosie? Czy wy coś słyszeliście?
c.bojko
 
Posty: 37
Rejestracja: śr lip 01, 2009 3:23 pm
Lokalizacja: Złotokłos

Postautor: MarcinT » czw lip 09, 2009 7:17 am

Witam Sąsiadów,

Ciekaw jestem czy ktoś z mieszkańców Złotokłosu wie czy, a jeżeli tak to gdzie i kiedy odbywają się spotkania Rady Sołeckiej?

Pozdrawiam,

Marcin
MarcinT
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 06, 2009 9:21 am
Lokalizacja: Złotokłos

Postautor: lenek » śr lip 15, 2009 10:10 am

he,he.... jaki basen? ;)
co za bzdury....

najpierw lepiej niech fachowcy kanalizację zrobią i drogi asfaltowe :)

pzdr
lenek
 
Posty: 10
Rejestracja: czw cze 18, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: henryków urocze

Postautor: kotek » sob paź 17, 2009 8:47 am

Przybywa domów i inwestycji w okolicy. Z przyjemnoscia przejezdzam tędy do Piaseczna.
kotek
 
Posty: 51
Rejestracja: sob paź 17, 2009 7:55 am

Postautor: Kasia i Radek » śr lis 11, 2009 8:56 pm

Witamy,

Mamy nadzieję, że dołączymy do Was w najbliższym czasie. Mamy piękną działeczkę w Heynrykowie-Urocze i czekamy na decyzję w sprawie pozwolenia na budowę.

Pozdrawiamy jeszcze z drugiej strony Wawy!
Kasia i Radek
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 11, 2009 7:59 pm

Postautor: qboos » czw lip 22, 2010 10:02 am

Witam wszystkich przyszlych i obecnych sasiadow z Henrykowa!
Fajnie ze powstalo takie forum, troche pozno je znalazlem ale... lepiej pozno niz pozniej :)
qboos
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 22, 2010 10:00 am

Postautor: mak » pn lip 26, 2010 9:15 pm

Witam sąsiadów ze Złotokłosu i Henrykowa. Wygląda, że niewielu nas tutaj. Mam nadzieję, że jednak nie mam racji? :)
Awatar użytkownika
mak
 
Posty: 110
Rejestracja: wt lip 20, 2010 10:55 pm
Lokalizacja: Złotokłos

Postautor: marcin77 » sob paź 02, 2010 10:34 am

Witam . To i ja się dopiszę jako sąsiad ze Złotokłosu.
Awatar użytkownika
marcin77
 
Posty: 34
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 12:41 am
Lokalizacja: Złotokłos,Gołków,Piaseczno

Postautor: Bodżyn » sob paź 09, 2010 11:23 pm

Witam wszystkich przyszłych sąsiadów z Henrykowa, pewnie juz na wiosnę bedziemy sąsiadami :D
Bodżyn
 
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 09, 2010 10:53 pm
Lokalizacja: Henryków-Urocze (juz niedługo)

Postautor: Jacek.B » sob lis 27, 2010 9:56 am

Witam na forum. Będzie ono istotną, jedną z kilku platform porozumiewania się między mieszkańcami. NIE MAMY JUż RADNEGO więc tym bardziej trzeba połączyć siły. Organizujemy oddolny ruch społeczny. W jakiej formie to okaże się w ciągu najbliższych tygodni. Będę informował na bieżąco. :idea:
Jacek.B
 
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 27, 2010 9:47 am
Lokalizacja: Złotokłos

Postautor: Jacek.B » wt mar 01, 2011 2:46 pm

Witam,
Zapraszam Admina do aktywności w Stowarzyszeniu Miejscovi. Potrzebni są aktywiści z naszej lokalnej społeczności.

Proszę zaglądać na www.miejscovi.pl

Jacek Borowiecki
Jacek.B
 
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 27, 2010 9:47 am
Lokalizacja: Złotokłos

Park Rozrywki w Złotokłosie - perspektywa mega korków :(

Postautor: c.bojko » pt kwie 08, 2011 10:35 pm

Czy wiecie coś na temat inwestycji, która ma powstać w Złotokłosie - jakiś Park Rozrywki w stylu jak na tej stroni http://www.adventureworld.net.au/
Nie bardzo sobie wyobrażam tam coś takiego przy obecnym stanie dróg. Wszystkie trasy czy to od Krakowskiej czy od Piaseczna będą notorycznie zakorkowane od wiosny do jesieni. Mam nadzieje, ze władze wymuszą przynajmniej wybudowanie jakies trasy do Zlotoklosu w przeciwnym razie to bedzie tam paraliz komunikacyjny na całej trasie do Piaseczna .
c.bojko
 
Posty: 37
Rejestracja: śr lip 01, 2009 3:23 pm
Lokalizacja: Złotokłos

Postautor: Jacek.B » sob kwie 09, 2011 8:16 am

Witam,
Mamy bardzo dużo informacji. Czytajcie najbliższy numer Złotego Głosu. Będzie dostępny już we wtorek w sklepach i punktach usług. Wersja elektroniczna na stronie www.miejscovi.pl . Spotkaliśmy się wczoraj ze stronami w sprawie. Przedstawiciele inwestora zobowiązali się podać datę spotkania ze społecznością w ciągu dwóch tygodni. Proszę śledzić stronę internetową stowarzyszenia, tutejsze podforum, zaglądać do skrzynek pocztowych i na tablice sołeckie. Postaramy się dotrzeć z informacją do każdego.

Stowarzyszenie Miejscovi
Jacek.B
 
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 27, 2010 9:47 am
Lokalizacja: Złotokłos

Poprzednia

Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron