Uwaga na dwóch mężczyzn ciemnej karnacji

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

Uwaga na dwóch mężczyzn ciemnej karnacji

Postautor: weronika » pt paź 20, 2017 2:23 pm

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA!!!!!!!!!

Mieszkanka Henrykowa-Urocze ostrzega:
"Uwaga! Przed chwilą, u nas na Gromadzkiej weszło na posesję dwóch mężczyzn, ciemnej karnacji, (Bułgarzy, coś w ten deseń) weszli niestety do mojej babci, w momencie kiedy ich zauważyliśmy (na całe szczęście), chcieli od babci pieniędzy, jeden obserwował, co robi babcia drugi czekał tylko aż babcia się schowa i będzie mógł wejść coś ukraść. W porę zdążyliśmy, nie wiem jakby to się skończyło gdybyśmy nie było na podwórku. Poszli w stronę Piaskowej/Kwitnącej. Uważajcie na siebie i swoje rzeczy. Panowie byli bardzo niemili i agresywni, nie wiem czy inaczej by to wyglądało, gdyby nie mąż w domu"


źródło: Anna Kostyrka - Radna Rady Miejskiej https://www.facebook.com/permalink.php? ... 6521156070
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość