Uwaga: pedofil w Złotokłosie / Henrykowie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

Uwaga: pedofil w Złotokłosie / Henrykowie

Postautor: Filip » śr cze 15, 2016 6:55 pm

Obrazek

UWAGA: RODZICE I OPIEKUNOWIE - ZWRACAJCIE UWAGĘ NA SWOJE DZIECI. W OKOLICACH ZŁOTOKŁOSU, HENRYKOWA UROCZE, PRAC DUŻYCH POJAWIŁ SIĘ PEDOFIL!!!! BĄDŹMY CZUJNI!!!!

anka pisze:Wczoraj około godziny 15-tej blisko skrzyżowania ulic: Wojewódzkiej i Traugutta (pobliże szkoły) moja córka została zaczepiona przez pana, jadącego srebrnym samochodem. W niedwuznaczny sposób proponował jej kontakt seksualny.
Do niczego nie doszło, bo spotkał się z kategoryczną odmową, ale trauma u dziecka pozostała.

Myślę, że warto porozmawiać z dziećmi i "przećwiczyć" z nimi taką sytuację. Przypomnieć, że nie należy rozmawiać z nieznajomymi, że nie należy wsiadać do samochodów, że w razie czego należy krzyczeć i szukać pomocy u innych dorosłych...

Może macie jakieś pomysły, by ustrzec nasze dzieci przed taką sytuacją?
Bo nie zawsze mogą być pod okiem rodziców i opiekunów...


Miejscowa z Prac pisze:Zgłaszam się jako matka drugiej poszkodowanej. Moja córka wracała do domu autobusem szkolnym, wysiadła na skrzyżowaniu Tarczyńskiej i do Łosia, i właśnie na ul. Do Łosia została zaczepiona przez tego człowieka o 15.45. Po wyjściu z autobusu zadzwoniła do mnie, że już jest, mieszkamy 10 min. drogi pieszo od skrzyżowania. Zapytałam, czy da radę wrócić sama (często wraca, zna tę drogę). Powiedziała, że oczywiście. Pięć minut później zadzwoniła z płaczem, mówiąc, że została zaczepiona. Wybiegłam do niej. Powiedziała, że samochód najpierw zatrzymał się za nią. Po chwili podjechał do niej i przez otwarte okno mężczyzna zapytał, czy widziała już coś takiego i czy chciałaby zobaczyć więcej. Odpowiedziała, że nie. Facet odjechał. Wg opisu naszej córki, był to biały samochód osobowy, na pewno nie miał tylnych tablic rejestracyjnych (córka wyraźnie widziała puste kratki). Człowiek wyglądał na 40-50 lat, bez znaków szczególnych. Miał czapkę z daszkiem i koszulkę z krótkim rękawem.

Zadzwoniliśmy po policję i zgłosiliśmy zdarzenie, policja sporządziła notatkę. Jeśli Pani nie zgłosiła tego zdarzenia, sądzę, że byłoby to bardzo wskazane. Do nas przyjechała policja z Tarczyna, ale wydarzenia miały miejsce na granicy dwóch gmin, warto, żeby oficjalne zgłoszenie poszło także do Piaseczna, chociaż, z tego co nam wiadomo, policja Piaseczyńska też została powiadomiona. Dzisiaj rozmawiałam również z zastępcą dyrektorki szkoły w Złotokłosie (panem Markiem). Powiedział mi, że nauczyciele są już powiadomieni, ponoć były pogadanki w klasach. Dzisiaj, już bardziej na spokojnie, znowu rozmawiałam z córką o tym, co się stało. Powiadomiłam również znajomych, którzy są rodzicami tutejszych dzieci.


źródło http://miejscovi.pl/index.php/forum/5-m ... odzie.html
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Uwaga: pedofil w Złotokłosie / Henrykowie

Postautor: Filip » czw cze 23, 2016 8:51 am

Polował na uczennice, szuka go policja. Czy w okolicach Złotokłosu i Prac Dużych pojawił się pedofil? Policjanci apelują o ostrożność.

O sprawie dowiedzieliśmy się z forum internetowego Miejscovi.pl. Z zamieszczonych tam wpisów wynika, że 13 czerwca dwie uczennice Zespołu Szkół w Złotokłosie – dokładnie podstawówki – zostały zagadnięte przez jadącego samochodem mężczyznę. Pierwszą dziewczynkę kierowca zaczepił w wymienionej miejscowości około godz. 15. Drugi przypadek miał miejsce w Pracach Dużych mniej więcej 45 minut później. Mężczyzna w niedwuznaczny sposób proponował uczennicom kontakt seksualny. Gdy spotykał się z kategoryczną odmową, odjeżdżał.

Piaseczyńska policja potwierdza, że w ubiegłym tygodniu odnotowała dwa zgłoszenia. Są jednak rozbieżności w relacjach dziewczynek, m.in. odnośnie do koloru i wielkości samochodu. Dodatkowo jedna z uczennic twierdzi, iż auto nie miało tablic rejestracyjnych.

Według informacji zawartych na forum mężczyzna ma 40–50 lat i ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem oraz czapkę z daszkiem.

O przykrych zdarzeniach została poinformowana dyrekcja Zespołu Szkół w Złotokłosie. W placówce zorganizowano pogadanki. Z uczniami rozmawiali także policjanci.

Policja próbuje ustalić tożsamość kierowcy. Na razie funkcjonariusze nie chcą zdradzać szczegółów dochodzenia. Jednocześnie proszą o przekazywanie informacji, które mogą pomóc w namierzeniu domniemanego pedofila.

Dominik Górecki http://nadwisla.pl/index.php?pokaz=tekst&id=5452
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice


Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość