Informacja dla włascicieli budynków krytych eternitem

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Jastrzębie, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Podforum moderuje Rada Sołecka Jastrzębia. Zapraszamy mieszkańców Jastrzębia.

Moderatorzy: jarema, GTW

Informacja dla włascicieli budynków krytych eternitem

Postautor: jakubiszyn » czw paź 09, 2008 5:30 am

Komunikat

Dowiedziałam się w gminie ze prawdopodobnie tylko do końca przyszłego roku zdjęty dach z eternitu będzie utylizowany na koszt gminy. Po tym terminie koszty ponosi właściciel zdjętego dachu a one nie są małe. Warto więc się pośpieszyć i wymienić pokrycie dachu na bardziej bezpieczne dla zdrowia zarówno jego właściciela jak i nas wszystkich.

Sołtys
jakubiszyn
 
Posty: 6
Rejestracja: wt kwie 29, 2008 5:50 pm
Lokalizacja: Jastrzębie

Eternitowe dachy

Postautor: jarema » śr gru 16, 2009 11:45 am

Ciekawe czy ktoś z tego skorzystał?
Nasze Jastrzębie
Awatar użytkownika
jarema
 
Posty: 64
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 6:18 pm
Lokalizacja: Jastrzębie

Postautor: Mr.P » śr gru 16, 2009 3:10 pm

nie wiem jak w Waszej miejscowosci, ale u nas napewno korzystalimy /wlacznie z moimi rodzicami/

mnie sprawa dotyczy, a nie ukrywam, ze nie spieszy mi sie ze zmiana dachu /raz ze koszty ogromne/, dwa, ze liczylem decydujac sie na zmiane dachu na rozbudowe a tu czekam az pojawia sie dzieci :lol: :lol: :lol:

bede sledzil temat - Jakubiszyn - jak pojawia sie jakies nowe informacje to mam nadz ze zostana tu umieszczone

serdecznie dziekuje
P
Awatar użytkownika
Mr.P
 
Posty: 143
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:42 am
Lokalizacja: Jazgarzew


Wróć do Podforum Jastrzębie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron