Nowa świecka Piaseczyńska Tradycja

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Nowa świecka Piaseczyńska Tradycja

Postautor: tvpiaseczno » wt sie 21, 2012 11:02 pm

iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

NOWA śWIECKA PIASECZYNSKA TRADYCJA

Postautor: Filip » śr sie 22, 2012 8:46 am

świetne podsumowanie tego, co ostatnio staje się coraz bardziej zauważalne w Piasecznie.
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: wdolinski » śr sie 22, 2012 8:58 am

Niedawno Koledze Kucykowi deklarowałem opuszczenie tego forum razem z nim, ale nie mogę tego zrobić bo mam tu nie wszystko pozamykane, czego są dowodem toczące się dyskusje. Wrzucam mój wpis zrobiony na zaprzyjażnionym ze mną forum jako odpowiedż na artykuł Kasi Nowocin-Kowalczyk i pozwolę go sobie też wrzucić tam, gdzie Kolega Filip poruszył tę sprawę. Piotr Kandyba też się wypowiedział i być może znajdzie czas by tu to opublikować.
Cyt.
Kasia jest osobą sympatyczną więc nie wiem czemu Admin prosi o kulturalne wpisy? Wracając do artykułu pozwolę sobie na jego ocenę. Czyny społeczne to nie nowa tylko stara tradycja świecka. Mój znajomy pan Janusz, chyba najstarszy społecznik aktywny do dziś bardzo się ucieszył na wiadomość, że Piotr zorganizował nową akcję, jakie pamięta jeszcze z lat sześćdziesiątych. Dla niego jest to okazja do spotkania z nowymi znajomymi jak i takimi których zna ponad 30 lat. A co takim ludziom samorządowcy mogą innego dziś zaproponować? Albo państwo? Może się facet uważać za szczęściarza bo nie musiał pracować do 67 roku życia.
Przy sprzątaniu parku miałem okazję do osobistego poznania nowych mieszkańców z którymi się do dziś przyjażnię. Miałem też okazję do spotkań z osobami z podstawówki, które być może się i dziś pojawią. Dla mnie to sama przyjemność tak spędzić czas w przyjemnym towarzystwie. Pozwala mi to zapomnieć o pseudo osiągnięciach innych samorządowców, udających pracę na niby dla mieszkańców. Bardzo dobrze, że Kasia wymieniła ich z nazwiska, które to muszą być dobrze zapamiętane, by nie powtarzać błędów przy najbliższych wyborach. I niech sobie dalej negocjują warunki, niech myślą, że mieszkańcy nigdy nie przejrzą ich wspólnej gry o utrzymanie się na stanowiskach. Nową świecką tradycją będzie pokazywanie przez wyborców kierunku do drzwi wyjściowych samorządowcom dobrze wypadającym na zdjęciach pozowanych gdy inni pracują jak i tym, którzy dużo obiecali a nic nie zrobili bo myślą, że tradycyjnie nikt im tego nie wypomni.
Piotr, Ty jak i inni możecie na mnie liczyć gdy będzie potrzeba działań społecznych i zgodnie ze staropolską tradycją zakończę "Tak Ci dopomóż Bóg"
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki


Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron