OTWARTY DIALOG - cykliczny program w iTV Piaseczno

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Otwarty Dialog

Postautor: Piotr Kandyba » wt sty 31, 2012 11:16 pm

Co do 4 litrów dla Mariusza Kujaszewskiego to OK tylko POLSKIEJ wódki bo musimy wspierac nasz rodzimy przemysł, bądź produkcję w Polsce, oczywiście postaramy się, aby nie było Ble, Ble, ble, ale to zalezy także od Was, od Waszej aktywności i zarazania do dyskusji kolejnych osób, od szczerości na forach kiedy będziemy podejmowali sprawy trudne. Co tydzień tez uważam, że za często - ja jestem za tym aby było raz na 2 może 3 tygodnie. Tematów na razie jest bardzo dużo, o tym powiemy w kolejnym odcinku, (który bedzie jeszcze w tym tygodniu) Dużo tematów podsunęli nam mieszkancy. Od pyty! jak to mówią ..... Zastanawiamy się ile taki program powinien trwać - wiele osób mówi jak najkrócej, z drugiej strony co zrobic aby nie spłycić tematu i zeby nie wyszło ble, ble, ble. Może jakies sugestie?
Spotkania w parach, pewno też takie będą, ale na razie nie chcemy aby doszło do zwarcia, o kóre nam nie chodzi. Może zwarcie wywołałoby zainteresowanie ludzi, ale nie tych, których oczekują normalnej rozmowy, a nie tylko sensacji i na tych nam zależy. Uruchomić ten potencjał co przestał ufac władzy, ten który jeździ do Warszawy i "budzi" się tylko wtedy kiedy na jego podwórku jest woda, tych co uwarzają, ze polityk to sku........, kłamca i oszust, a polityka to brudna sprawa. Na tych nam bardzo zależy.
Piotr Kandyba Radny Poiwatu Piaseczyńskiego
Piotr Kandyba
Radny Powiatu Piaseczyńskiego
www.piotrkandyba.pl
www.facebook.com/piotrkandyba
www.wspolnerazem.pl
Awatar użytkownika
Piotr Kandyba
 
Posty: 108
Rejestracja: śr sty 11, 2012 3:42 pm

Re: OTWARTY DIALOG - nowy cykliczny program w iTV Piaseczno

Postautor: Majkel » wt lut 07, 2012 8:25 pm

tvpiaseczno pisze:Program będzie się ukazywał raz w tygodniu.

Ponad tydzień temu, zakładając ten wątek, informowaliście o cotygodniowym programie i zapadła cisza. Skończyły Wam się tematy do otwartych rozmów? :)
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Re: OTWARTY DIALOG - nowy cykliczny program w iTV Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » śr lut 08, 2012 12:10 am

Majkel pisze:Ponad tydzień temu, zakładając ten wątek, informowaliście o cotygodniowym programie i zapadła cisza. Skończyły Wam się tematy do otwartych rozmów? :)


Tematy się nie skończyły, a wręcz odwrotnie, cały czas przybywa nowych. Program jest nagrany, zmontowany i gotowy do emisji, niestety mamy problemy merytoryczne. Uzgadniamy szczegóły z prowadzącymi program.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Majkel » śr lut 08, 2012 12:16 am

Dzięki za odpowiedź. :)
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

OTWARTY DIALOG odc.2

Postautor: iTV Piaseczno News » śr lut 08, 2012 3:54 pm

OTWARTY DIALOG odc.2

Obrazek

Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy drugi odcinek nowego cyklicznego programu:
http://www.itvpiaseczno.pl/otwarty-dialog-,1,6.74,1193
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » czw lut 09, 2012 9:13 am

Nastepny odcinek i mozliwość posłuchania facetów o wysokiej kulturze osobistej! Jednak ciśnie mi się na usta hasło "Więcej czadu" czy "Idż na całość" Lista tematów jest ok ale ważne, byście sobie znależli odpowiednich partnerów w dyskusji, najlepiej o ciętym i barwnym języku. Ja ze swojej strony proponuję dołożyć do listy temat "Rola mediów w Piasecznie i ich niezależności czy zalezności od władzy w związku ze spotkaniem w GOSiR".
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: stentonik » czw lut 09, 2012 11:26 pm

Dwójka u mnie na dwójkę. Dużo bla bla bla, ładnie miło i sympatycznie ale generalnie flaki z olejem. I skąd wzięliscie te tematy pod dyskusję do drugiego odcinka?
U mnie, żółta kartka. Czekam na konkretną dyskusję w trzeciej części bo możliwości sa duże a i pomysł niegłupi. Nie zmarnujcie tego.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Kucyk » pt lut 10, 2012 8:19 am

I dla mnie to był styropian - typowy z resztą dla polityków: są takie problemy... należy zmienić... w niewłaściwy sposób...

A ja proponuję prosty temat: Dlaczego nie ma w ogóle dialogu między lokalnymi politykami? Ten dialog społeczny może poczekać, gdyż jeśli na górze nie będzie chęci wypracowania wspólnych rozwiązań, to po kiego grzyba wypracowywanie ich na dole? No, chyba żeby znów kręcić styropiany.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Grzegorz Szestowicki » pt lut 10, 2012 11:18 am

Trzeci odcinek będzie co najmniej na cztery w skali stentonika. Albo nie będzie go wcale. :oops:
Grzegorz Szestowicki
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 10, 2012 11:10 am

Re: OTWARTY DIALOG - nowy cykliczny program w iTV Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » pt lut 10, 2012 12:25 pm

Kucyk pisze:He - stawiam Koledze Mariuszowi z itefał solidny litr, co tam - trzy litry destylatu jeśli do maja powstanie coś trwałego (tyczącego się tematu) w Jego telewizji. Warunek: treść ma nie zawierać:
stentonik pisze:ble ble ble


Kucyk, ciemność widzę, ciemność.

Grzegorz Szestowicki pisze:Trzeci odcinek będzie co najmniej na cztery w skali stentonika. Albo nie będzie go wcale. :oops:


Chyba powąchamy tylko korki po tym destylacie jak tak dalej pójdzie.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: OTWARTY DIALOG - nowy cykliczny program w iTV Piaseczno

Postautor: stentonik » pt lut 10, 2012 1:22 pm

tvpiaseczno pisze: jak tak dalej pójdzie.


A w czym jest problem?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Grzegorz Szestowicki » pt lut 10, 2012 5:52 pm

Tylko w telewizji wszystko idzie gładko. życie jest bardziej szorstkie, ale docieramy się. Moim zdaniem dno osiągneliśmy w dwójce. Teraz moży być tylko lepiej.
:klotnia:
Grzegorz Szestowicki
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 10, 2012 11:10 am

Postautor: Kucyk » pt lut 10, 2012 8:18 pm

To ja mam pomysł racjonalizatorski: widziałem że przed interlokutorami stały kubany z bliżej nieokreśloną cieczą którą, jak mniemam, jest woda. I stąd może się brać lanie wody. Będąc świadom słowa danego oraz dbając o to aby Kolega Itefał mógł mieć coś więcej niż jedynie powąchanie korków po tym destylacie proponuję, o ile Kolega Itefał się zgodzi, przeznaczenie jednego litra (może tego co dla Woytazo jest zarezerwowany) na napełnianie owych kubasków. Wtedy na pewno horyzonty się rozwiną, życie będzie mniej szorstkie i dotarcie prędzej nastąpi...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: wdolinski » pt lut 10, 2012 8:43 pm

Kucyk pisze:Będąc świadom słowa danego oraz dbając o to aby Kolega Itefał mógł mieć coś więcej niż jedynie powąchanie korków po tym destylacie proponuję, o ile Kolega Itefał się zgodzi, przeznaczenie jednego litra (może tego co dla Woytazo jest zarezerwowany) na napełnianie owych kubasków.


Obiecałem swój litr ofiarować bardziej potrzebującym ode mnie ale jeżeli Kolega Kucyk uważa, że tak będzie lepiej dla programu to trudno, jestem za.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Nie ma nowoczesnego zarządzania bez komunikacji z mieszkańca

Postautor: Paulina » śr lut 15, 2012 10:32 am

Władze samorządowe często boją się upubliczniać problemy, uruchamiać dyskusję, ujawniać naciski społeczne. Rolą samorządu jest jednak układanie swojej decyzji w miarę możliwości po myśli społecznej - twierdzi prof. Michał Kulesza http://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i ... 28659.html


Jak wygląda dialog samorządowców na terenie powiatu piaseczyńskiego? Kiedy pojawi się kolejny program Otwarty Dialog i kogo będziemy mogli zobaczyć oraz posłuchać podczas rozmowy? Czy samorządowcy boją się stanąć przed kamerą, aby prowadzić otwarty dialog?
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

PoprzedniaNastępna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości