Gdzie jest piaseczyńska koszykówka kobiet?

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Gdzie jest piaseczyńska koszykówka kobiet?

Postautor: tvpiaseczno » ndz paź 02, 2011 10:15 pm

Dzisiaj będąc na meczu drugiej ligi męskiej koszykówki , widząc trenera Mollova przyszła mi refleksja, gdzie są nasze kobiety grające w I Lidze Koszykówki Kobiet. Zostały sprzedane, zdegradowane, a może puszczone z torbami?
W zeszłym sezonie udało mi się nagrać kilka meczów KS Piaseczno, a w tym roku czeski film,nikt nic nie wie. Czy zabrakło pieniędzy na koszykówkę kobiet w Piasecznie, a może drużyna została sprzedana o czym totalna cisza?

Otwieramy wątek. Czekamy na informacje co z kobiecą I ligą koszykówki w Piasecznie?
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Gdzie jest piaseczyńska koszykówka kobiet?

Postautor: Torex » pn paź 03, 2011 7:28 am

Jak to gdzie - w Siedlcach. W składzie tego zespołu znalazło się kilka naszych dziewczyn, a drugim trenerem jest trener Mołłow.
Pozostaje cieszyć się, że koszykarze zostali w prawie niezmienionym składzie, a z drugiej strony szkoda, że brakło kilku wzmocnień, bo szanse na I lige byłyby wtedy wysokie.
Torex
 
Posty: 41
Rejestracja: sob cze 13, 2009 6:54 pm

Re: Gdzie jest piaseczyńska koszykówka kobiet?

Postautor: tvpiaseczno » pn paź 03, 2011 8:34 am

Dlaczego w Siedlcach, a nie w Piasecznie?
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » pn paź 03, 2011 10:28 pm

Jakiś czas temu prezes Krakowiak ogłosił, że jeżeli któraś z seniorskich sekcji KS-u nie zdobędzie sponsora, który w stu procentach finansowałby jej potrzeby, zostanie ona rozwiązana. Piłka utrzymała się tylko dzięki Wojteckiemu, w koszykówkę kobiet być może nikt nie chciał inwestować.

Zaznaczam jednak, że stuprocentowej pewności w tym wypadku nie mam. Kosz mnie zupełnie nie interesuje.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron