Trzy osoby nie żyją w wypadku na Puławskiej w Piasecznie

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: Kucyk » pt wrz 16, 2011 2:02 pm

Zgadzając się w Tą co połknęła dwa złote (ciekawe kiedy odda?) dodam taką myśl:
Takie pokazywanie wypadków ma tyle wspólnego z "edukacją" co publiczne egzekucje. Stanowią jedynie źródło sensacji dla gawiedzi.
Przychodzi mi tu także na myśl miesięcznik "Zły" który ukazywał się w latach 90. XX w. Wydawała go (no któż inny mógł by to być?) żona Jerzego Urbana.

Za Wiki: Pismo miało charakter gazety sensacyjnej koncentrującej się na sprawach kryminalno-sądowych i treściach makabrycznych. Nad tytułem figurowało ostrzeżenie: "Uwaga! Pismo zawiera treści drastyczne". Publikowało m.in nielegalnie zdobyte wyciągi z akt prokuratorskich razem ze zdjęciami ze szczególnie drastycznych spraw kryminalnych. Oprócz tego zdjęcia ze świniobicia, urwane ręce dziecka w kombajnie i... wypadki drogowe gdzie wnętrzności wypływające z otwartych brzuchów były rozjeżdżane kołami samochodów, zaś jelita dzieci wisiały rozciągnięte na przydrożnych badylach!
Czyżby itefał czerpał z takich autorytetów wzór? :roll:
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Agusia » pt wrz 16, 2011 2:11 pm

Zgadzam się z kacka.dziwaczka w temacie wyobraźni młodzieży. Ten film jak młodzież obejrzy to pewnie będą tylko sobie komentować: " Wow! Ale urwał!".

W dzisiejszych wiadomościach, filmach jest tyle krwi, brutalności, że człowiek uodparnia się na to wszystko. Z dziwię was, ale na mnie film kompletnie nie zrobił wrażenia. Masakra? Owszem, ale codziennie dochodzi do wypadków. Nauczka? Niby dla kogo? Może dla rodziców. Lekcja? Osoby o słabszych nerwach przez kilka dni będą wolniej jeździć. I tyle.
ITV zachowała się typowo - wypadek = sensacja, tylko tytuł jakiś kiepski.

Nie mogę na tą chwile znaleźć filmu w zbiorach itv w którym jest pokazane jak lekarze w karetce próbują reanimują chłopaka z wypadku samochodowego. To uważam za wyjątkowo nie na miejscu. Poza tym czy telewizja ma prawo pokazywać twarze ofiar?
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Postautor: ola » pt wrz 16, 2011 3:23 pm

Dla mnie to jest po prostu nieszanowanie tragedii rodzin tych chłopaków.
Szkoda że jeszcze nie pokazali rodzin ofiar itp
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kondzior78 » pt wrz 16, 2011 4:01 pm

A Ty Ola jak zwykle, już to się nudzi:? ehhh zero dobrego słowa o itv, dlaczego wchodzisz na strone i oglądasz to co oni robią? Jak ich nie lubisz to nie oglądaj. Czytaj kurier albo nad wisła tylko uważaj bo w kurierze jest o wypadku, w nad wisla nie ma bo wyszli w czwartek, ale spoko pewnie będzie za tydzień. :?
Ostatnio zmieniony pt wrz 16, 2011 4:08 pm przez kondzior78, łącznie zmieniany 1 raz
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

Postautor: Spartacus 999 » pt wrz 16, 2011 4:07 pm

kacka.dziwacka pisze:Natomiast jestem oburzona materiałem przygotowanym i zaprezentowanym przez ITV Piaseczno na ten temat


Ja uważam, że prawidłowo pokazany materiał - DAJE G£UPIM BEZMYśLNYM KIEROWCOM I RUTYNIARZOM D O M Y ś L E N I A !


Kucyk pisze:Takie pokazywanie wypadków ma tyle wspólnego z "edukacją" co publiczne egzekucje.


To dlaczego jak nazbierasz punktów masakrują na kursie "obniżającym punkty" takimi obrazkami?


Dzisiaj mijając miejsce wypadku można zobaczyć pełno zniczy i ludzi czuwających nad miejscem tragedii. Cały czas jestem ciekaw przyczyny wypadku, bo osąd już wszyscy wydaliśmy nie znając śledztwa...
Ostatnio zmieniony pt wrz 16, 2011 4:15 pm przez Spartacus 999, łącznie zmieniany 1 raz
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: kondzior78 » pt wrz 16, 2011 4:09 pm

Spartacus 999 pisze:
kacka.dziwacka pisze:Natomiast jestem oburzona materiałem przygotowanym i zaprezentowanym przez ITV Piaseczno na ten temat


Ja uważam, że prawidłowo pokazany materiał - DAJE G£UPIM BEZMYśLNYM KIEROWCOM I RUTYNIARZOM D O M Y ś L E N I A !


Podpisuję się pod Twoimi słowami objema rękami.
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

Postautor: wdolinski » pt wrz 16, 2011 4:22 pm

Stała sie tragedia a dla niektórych jest to okazja by przywalić ITV :( . 15000 wejść na stronę to sygnał, że mieszkańcy tym żyją. Ja po zobaczeniu planszy z informacją o treści odpuściłem sobie dalsze oglądanie. Stanowczo też niedawno odmówiłem pomocy przy reportażu o śmierci rowerzysty w okolicach Gołkowa. Jeżeli wiem, co za widoki mnie spotkają to nie oglądam ich, tak samo jak wiem co przeczytam w niezaleznych gazetach Nad Wisłą i Kurierze to nie biorę ich do ręki.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: ola » pt wrz 16, 2011 5:11 pm

kondzior78 - Tu nie chodzi o sympatię, czy jej brak. Bardziej o to, że znam rodzinę ofiary i wiem jak to odbierają.
Ostatnio zmieniony sob wrz 17, 2011 7:50 am przez ola, łącznie zmieniany 1 raz
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » pt wrz 16, 2011 5:59 pm

woytazo pisze:Stała sie tragedia a dla niektórych jest to okazja by przywalić...

Źle: Stała sie tragedia a dla niektórych jest to okazja by uzyskać 15000 wejść na stronę.
:twisted:
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: wdolinski » pt wrz 16, 2011 7:11 pm

Kucyk pisze:Źle: Stała sie tragedia a dla niektórych jest to okazja by uzyskać 15000 wejść na stronę.


Niech tak zostanie. Ale co to zmieni w obliczu tragedii?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: tvpiaseczno » pt wrz 16, 2011 8:45 pm

Kucyk pisze:Źle: Stała sie tragedia a dla niektórych jest to okazja by uzyskać 15000 wejść na stronę.
:twisted:


Taka jest misja telewizji. Nie tylko naszej piaseczyńskiej. Pokazywać co się dzieje w około. że w lokalnej dotyczy to naszych mieszkańców? OK. Jaka różnica patrzeć na coś co nas nie dotyczy bo np. wydarzyło się w Szczecinie? Bo tych ludzi możemy znać, bo to nasi sąsiedzi, a czasami przyjaciele. Przykro, ale takie jest życie. Zdania są podzielone i dobrze. Nudno by było jakby wszyscy się we wszystkim zgadali.
Nie mieliśmy najmniejszego wpływu na to jak i na wiele innych zdarzeń, a co do ilości wejść to jeszcze nie było materiału filmowego nagranego (ok. 8 rano), a już było ponad 700 wejść na stronę. Sami sobie nabiliśmy?
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: WielkiGęgacz » pt wrz 16, 2011 10:09 pm

Jako świadoma osoba umiejąca dokonywać wyborów ni ch..ja nie rozumiem o czym wy tu kur...a deliberujecie !!!
Nie od dziś wiadomo jaki poziom reprezentuje nasza lokalna telewizja internetowa.
Po wpisach dokonanych w wątku zakładam, że większość z Was ów poziom uważa za niewystarczający.
Dlaczego więc do "kaczki dziwaczki" (żeby nie napisać ku..wy nędzy), włazicie na ich stronę i oburzacie się materiałami tam zawartymi ?
Voodoo ?
Ktoś wam karze...??
...a może to abrakadabra jakaś ??
Czy ktoś z Was kupując SE lub Fakt oczekuje obiektywnych, rzetelnych i prawdziwych informacji..? ITV swoim poziomem informacji przyciąga widza prezentującego podobny poziom wrażliwości społeczne i tak samo jak nie kupuję brukowców w wersji papierowej tak nie ekscytuje się "brukowcami" lokalnymi, czy to w wersji papierowej lub też internetowej.
Dlatego apeluję i do Was....
DOKONUJCIE śWIADOMYCH WYBORÓW , nie karmcie trolla robieniem afery, a z czasem troll przemieni się w królewnę lub zdechnie na śmierć i Stefaniakowa przyrządzi nam z niego Kebeba.
Pozdrawiam
WG
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Postautor: tvpiaseczno » pt wrz 16, 2011 10:30 pm

WielkiGęgacz pisze:Jako świadoma osoba umiejąca dokonywać wyborów ni ch..ja nie rozumiem o czym wy tu kur...a deliberujecie !!!
Nie od dziś wiadomo jaki poziom reprezentuje nasza lokalna telewizja internetowa.
Po wpisach dokonanych w wątku zakładam, że większość z Was ów poziom uważa za niewystarczający.
Dlaczego więc do "kaczki dziwaczki" (żeby nie napisać ku..wy nędzy), włazicie na ich stronę i oburzacie się materiałami tam zawartymi ?
Voodoo ?
Ktoś wam karze...??
...a może to abrakadabra jakaś ??
Czy ktoś z Was kupując SE lub Fakt oczekuje obiektywnych, rzetelnych i prawdziwych informacji..? ITV swoim poziomem informacji przyciąga widza prezentującego podobny poziom wrażliwości społeczne i tak samo jak nie kupuję brukowców w wersji papierowej tak nie ekscytuje się "brukowcami" lokalnymi, czy to w wersji papierowej lub też internetowej.
Dlatego apeluję i do Was....
DOKONUJCIE śWIADOMYCH WYBORÓW , nie karmcie trolla robieniem afery, a z czasem troll przemieni się w królewnę lub zdechnie na śmierć i Stefaniakowa przyrządzi nam z niego Kebeba.


Dziękujemy za reklamę, prosimy o więcej. Jak można wyczytać powyżej jesteś wyjątkowo wykształcony i inteligentny. Zapraszamy do współredagowania telewizji internetowej. Z Twoją pomocą oglądalność naszych informacji wzrośnie przynajmniej kilkaset %, a za tym zwiększy się ilość reklamodawców, co wpłynie na nasze dochody na co bardzo liczymy. Takich jak Ty zapraszamy do współpracy.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » pt wrz 16, 2011 10:35 pm

Mariusz, a mógłbyś nie cytować postu znajdującego się powyżej?

Cytując klasyka: Debili Pan z nas próbuje zrobić, czy posądza o analfabetyzm?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: tvpiaseczno » pt wrz 16, 2011 10:56 pm

Dzięki Kucyk. Twoje uwagi jak i cytaty są bardzo cenne i niezwykle trafne. Uczymy się na błędach i wielkie dzięki za to. W przyszłości będzie lepiej. Z wielką pokora bierzemy na klatę wszystkie Twoje cenne uwagi.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron