BRUTALNE POBICIE RADNEJ GMINY PIASECZNO

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: Krzysztof Dynowski » pt wrz 30, 2011 10:44 am

Ding dong... Niach niach niach.

Niech zabrzmią gromy i kolebią się promy - po 9 października zapraszam na kolejny materiał z Krzysztofem Kasprzyckim. Tym razem na ostro :)

Myślę jeszcze tylko nad tytułem - co proponujecie?

Brutalne oskarżenie przez radną i media?

przepraszam

SENSACJA! BRUTALNE ZNIES£AWIENIE I ZSZARGANIE OPINII PORZĄDNEGO CZ£OWIEKA! POKRZYWDZONY ZAPOWIADA WPIER... :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: wdolinski » pt wrz 30, 2011 11:43 am

Post usunięty przez autora!
Ostatnio zmieniony pn cze 25, 2012 8:42 am przez wdolinski, łącznie zmieniany 1 raz
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Krzysztof Dynowski » pt wrz 30, 2011 1:22 pm

Bo przed wyborami ja nie mam czasu :P
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: krawczynskilukasz » pt wrz 30, 2011 6:51 pm

Chciałbym Wszystkich poinformować o fakcie iż:

Sąd ostatecznie zamknął sprawę, uznając pomówienia KNK wobecz Krzysztofa za zupełnie niewiarygodne.

Namawiam Krzysztofa do wytoczenia powództwa cywilnego wobec osób które skrajnie nieodpowiedzialnie naruszyły jego dobra osobistę. Co zrobi sam zainteresowany nie wiem:-)

Informuję również że Krzysztof zostanie oficjalnie przywrócony na stanowisko sekretarza PO w Piasecznie.

pozdrawiam

£
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: wdolinski » pn paź 03, 2011 12:29 pm

krawczynskilukasz pisze:Sąd ostatecznie zamknął sprawę, uznając pomówienia KNK wobecz Krzysztofa za zupełnie niewiarygodne.


Miałem okazję do rozmowy z jedną z dwóch osób, które tylko były na odczytaniu ustnego uzasadnienia nie licząc sędziego. W związku z tym skąd Panowie macie takie informacje skoro was tam nie było? By uzyskać pisemne uzasdnienie strony mają czas 7 dni na złożenie takiego wniosku. Pytam, bo odpowiedziałem na prosbę Krzysztofa o propozycję tytułów do wywiadu z przywrócanym do pracy i nie wiem czy nie postąpiłem pochopnie. Ale w sumie mogliście się dowiedzieć od zainteresowanej radnej a ja o tym nie wiem.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Karol » pn paź 03, 2011 9:42 pm

Bo sędzia był podstawiony... A tak naprawdę nie ma najmniejszego problemu, żeby otrzymać postanowienie na piśmie...
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: wdolinski » pn paź 03, 2011 9:59 pm

A tak naprawdę nie ma najmniejszego problemu, żeby otrzymać postanowienie na piśmie...


No napewno jeszcze przed ogłoszeniem wyroku dla dwuosobowej publiki :D :D
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: ola » wt paź 04, 2011 5:49 pm

No tak, a nie prościej przynac się do winy, że pochopnie oskarżyliście Krzyśka ??
Nawet teraz piszecie głupoty.
Po kim jak po kim, ale po Tobie Karol to się tego nie spodziewałam :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Apco » wt paź 04, 2011 6:16 pm

Ola... ja myslalem, ze to samorzadowa dzialaczka zwiazana onegdaj z PO oskarzala?
Nie pomylilas proporcji?
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: Karol » wt paź 04, 2011 7:31 pm

ola pisze:Po kim jak po kim, ale po Tobie Karol to się tego nie spodziewałam


Chyba w ogóle nie rozumiem kobiet, a na pewno już nie Ciebie, Ola... Czy ja kiedykolwiek gdziekolwiek i jakkolwiek pochopnie oskarżyłem Krzyśka?
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: ola » wt paź 04, 2011 11:25 pm

Karol pisze:ola napisał:
Po kim jak po kim, ale po Tobie Karol to się tego nie spodziewałam


Chyba w ogóle nie rozumiem kobiet, a na pewno już nie Ciebie, Ola... Czy ja kiedykolwiek gdziekolwiek i jakkolwiek pochopnie oskarżyłem Krzyśka


i nie musisz rozumiec :) Nie spodziewałam się odwracania tematu i pewnych testów.

Ja osobiście od samego początku podejrzewałam że sprawa tak się skończy. I jest dla mnie dowodem na to ( nie wiedziałam że kiedykolwiek to napiszę :) że coraz częściej Kobiety wykorzystują prawo, które miało je chronic. W głowie mi się nie mieści, że można byc tak bezwzględnym i zrobic z siebie publicznie ofiarę.

Ehh ale to na inny wątek, dobrze że cała sprawa tak się skończyło.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Karol » wt paź 04, 2011 11:38 pm

ola pisze:Ja osobiście od samego początku podejrzewałam że sprawa tak się skończy.

Uwierz, że w najgorszych snach nie wyobrażałem sobie jakiegokolwiek innego wyroku, bo całość "informacji" K N-K nie składała się do "logicznej kupy". Nadal nie wiem czemu twierdzisz, że oskarżyłem Krzyśka. Ba, jestem daleki od oskarżenia kogokolwiek, dlatego nigdy nie napisałem też, że K N-K kłamie, bo tego może dowieść tylko sąd.

Może do takiej konstatacji nakłoniło Cię zdanie o "podstawionym sędzim", jeśli tak zajrzyj tutaj: Wskazówka
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: wdolinski » śr paź 05, 2011 6:46 am

ola pisze:Ja osobiście od samego początku podejrzewałam że sprawa tak się skończy.


Wspominałem 2 dni temu, że ta sprawa się jeszcze nie zakończyła, prosiłem o potwierdzenie tego panów Krzysztofa i £ukasza, którzy ten fakt już ofanfarowali!


ola pisze:W głowie mi się nie mieści, że można byc tak bezwzględnym i zrobic z siebie publicznie ofiarę.


Całkowicie sie z tym zgadzam. Pani Nowocin brakiem reakcji na tytuły o brutalnym pobiciu i pokazując sie w ITV tylko z zabandażowaną reką obraziła min ofiary łomiarza i przemocy w rodzinach patologicznych, by na ich bólu wypłynąć medialnie.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: ola » śr paź 05, 2011 9:02 pm

woytazo pisze:Całkowicie sie z tym zgadzam. Pani Nowocin brakiem reakcji na tytuły o brutalnym pobiciu i pokazując sie w ITV tylko z zabandażowaną reką obraziła min ofiary łomiarza i przemocy w rodzinach patologicznych, by na ich bólu wypłynąć medialnie.


Tu nawet nie chodzi o to, że pokazała się w ITV, bo to jest mało istotne, ale o to że wykorzystane ( nadużyte ) zostało prawo które miało za zadanie chronic kobiety i ofiary przemocy.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sąd: pobicia nie było

Postautor: Karol » czw paź 06, 2011 9:02 am

Sąd: pobicia nie było

Obrazek

Sąd utrzymał decyzję prokuratury o umorzeniu sprawy rzekomego pobicia radnej przez asystenta burmistrza.

więcej: http://piaseczno24.net/news-sad-pobicia ... o,251.html
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

PoprzedniaNastępna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron