BRUTALNE POBICIE RADNEJ GMINY PIASECZNO

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: ola » czw paź 06, 2011 12:04 pm

Niezły, krótko i na temat.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » czw paź 06, 2011 12:10 pm

Post usunięty przez autora!
Ostatnio zmieniony pn cze 25, 2012 8:47 am przez wdolinski, łącznie zmieniany 2 razy
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: ola » czw paź 06, 2011 12:14 pm

woytazo pisze:Tylko chyba w naszym kraju kobiety w polityce bezkarnie mogą oskarżać bez odpowiedzialności za to. Zastanawia mnie też fakt, jak lekarz sądowy może wystawiać dokument o brutalnym pobiciu? A może ktoś zna jego nazwisko



No właśnie mnie interesuje wątek jaki to lekarz i na jakiej podstawie wydał takie zaświadczenie. Właśnie chodzi o to że nie tylko Kobiety..
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » pn cze 25, 2012 9:56 am

Z wielka ulgą usunąłem kilka swoich postów w tym wątku gdyż uważam, że były one co najmniej niewłaściwe. Chcę wyrażnie podkreślić, że wstydzę się tego, że dałem się £ukaszowi Krawczyńskiemu i @Oli zmanipulować przeciwko niewygodnej dla nich Pani Katarzynie Nowocin Kowalczyk, którzy na dodatek użyli dość prymitywnych ale skutecznych metod polegających na ataku na ITVPiaseczno. Dziś wiem, że £ukaszowi zależy tylko na skłócaniu innych, na zbieraniu i publikowaniu informacji przekazanych w sposób tendencyjny bo to buduje jego kapitał polityczny potwierdzany komentarzami pochlebców, czyjś sukces to jego osobista porażka. Od zawsze brzydziły mnie takie polityczne gry, bo wiem, że sprawy nas mieszkańców schodzą wtedy na dół, liczy się dla nich tylko utrzymanie władzy. Najlepszym tego dowodem jest cisza władzy i jej organów prasowych w sprawie odwołania dyrektorki szkoły w Zalesiu Dolnym. żałuję też, że Pani Katarzynie Nowocin Kowalczyk w tych trudnych dla niej czasach tak mało osób udzieliło wsparcia. Wierząc, że tylko głupi nie zmienia zdania postanowiłem napisać powyższy tekst.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Kucyk » pn cze 25, 2012 10:24 am

Woytazo, ja już nic nie rozumiem. W końcu radna dostała w ryj czy też nie? Jeśli tak, to kto bił: Krawczyński, Kasprzycki czy Ola? Na czym ta manipulacja miała polegać? Przepraszam, POlegać? Właściwie co chcesz osiągnąć odgrzewając rocznego kotleta?
Mam jakieś dziwne wrażenie, że za chwilę powstanie nowy temat BRUTALNE ZMANIPULOWANIE POBICIA RADNEJ GMINY PIASECZNO
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: wdolinski » pn cze 25, 2012 10:45 am

Radna miała wyrwaną rękę, była dłuższy czas na zwolnieniu lekarskim a potem na rehabilitacji, nikt nigdy o mordobiciu nie pisał i nie mówił bo ludzie wykształceni takich metod nie stosują. Kotleta odgrzałem bo chcę być w porządku wobec siebie i pani radnej. Dałem się zmanipulować ale każdy może mieć zdanie odmienne do mojego wierząc w to co myśli. Mamy przecież demokrację jak odpowiedział premier na pytanie "jak żyć"
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: wdolinski » pn cze 25, 2012 12:37 pm

Edit: Krzysztof widzę, że skasowałeś to co przed chwilą napisałeś, nie wiem o co chodzi więc napiszę z pamięci. Nie ma wyroku sadowego, bo sprawa w ogóle nie trafiła do sądu i nie była przez sąd rozpatrywana. było tylko odwołanie pani Nowocin na decyzje prokuratora, który nie skierował sprawy do sadu. Sąd uzależnił swoja decyzję od decyzji wyższego prokuratora, który oczywiście stanął po stronie swojego podwładnego. Kasprzycki przedstawił to tak, jakby w sądzie trwał proces a on został uniewinniony. Mam nadzieję, że celowo nie ukrywasz tego faktu.



Krzysztof Dynowski pisze:Jeżeli jest wyrok sądu i Krzysiek zostaje w nim uniewinniony, to zasranym obowiązkiem redaktora czy właściciela jest powiedzieć: "przepraszam, pomyliliśmy się, nie miej nam tego za złe" - chociaż tyle. Mariusz tego nie zrobił.


Myślę, że znajdą się chętni którzy nie anonimowo tylko głośno powiedzą dlaczego i dzięki czyim zeznaniom do takiego wyroku doszło. Co ma redaktor Kujaszewski powiedzieć nie chce wiedzieć bo i tak mam u niego przechlapane.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Kucyk » pn cze 25, 2012 1:25 pm

Woytazo, coś Ty jadł że takie pierdy walisz? Chyba przedawkowałeś grochówkę z Iwicznej.
Po kiego wała piszesz tę samokrytykę rodem z czasów stalinowskich jednocześnie kasując własne posty dla zatarcia jakichś śladów? Co to ma dać i komu? Co czytelników obchodzą akcje które się działy tak dawno że, owe goowno nie tylko przestało śmierdzieć ale się rozłożyło i uległo anihilacji?

Tłumaczę po co wracamy w innych wątkach do tematu pobicia radnej - pijemy do braku obiektywizmu dziennikarskiego Itefał któremu zdarza się przedstawiać sprawy jedynie w świetle padającym na jedną stronę medalu. To się nazywa niezależna telewizja propagandowa. I o tym mowa.

Ale na koniec coś wesołego:
woytazo pisze:Radna miała wyrwaną rękę

Na szczęście ręka odrosła!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: wdolinski » pn cze 25, 2012 1:32 pm

Kucyk pisze:Na szczęście ręka odrosła!


Kolego Kucyk, nie wiem czy nie nadużywam tego sformułowania, szacunku dla Twojej osoby jestem w stanie przedstawić obdukcje wykonane przez nie jednego ale kilku lekarzy radnej Nowocin, a że nie jestem medykiem mam prawo być nieprecyzyjnym myląc rękę z barkiem.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Kucyk » pn cze 25, 2012 1:46 pm

A czy zmienia to fakt, że Itefał wydał wyrok zanim cokolwiek udowodniono? O tym jest znów mowa a nie o obdukcjach i czyja to ręka była.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Agnieszka_G » pn cze 25, 2012 1:50 pm

:shock: :szczeka: co na tym forum się zaczęło wyrabiać, Stento chwali Krawczyńskiego, natomiast Woytazo psy na nim wiesza, chłopaki nie wciągajcie się w to, Kuc wal dalej aż się lepiej zrobi
woytazo pisze: Od zawsze brzydziły mnie takie polityczne gry
i tak trzymaj
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: ola » pn cze 25, 2012 2:30 pm

Oj dawno nie zaglądałam na forum a tu taka afera :) Okazuje się, niedługo, że to ja pobiłam Panią Radną:):)

a wracając poważnie do tematu, skoro obdukacja i inne fakty, dokumenty itp. świadczą o tym, że wspomniana tu Radna została pobita, to mam pytania?
1. Czemu policja, prokuratura umorzyła postępowanie ?
2. Czemu po zaskarżeniu umorzenia postępowania przez Prokuraturę , Sąd nie przychylił się do wnioku Pani Radnej ?

Woytazo - ja tam wierzę z niezawisłe Organy ścigania, a nie osobom które próbują coś ugrać. Nie bawię się w polityczne gierki, bo nie jestem z parti ani PO, ani PIS ani innej.

ps. Ja nie usuwam swoich postów, bo to jest dziecinada, co najwyżej przynaję się do błędu, że kogoś lub coś źle oceniłam, w tym temacie nie zmienię zdania, bo fakty i rozstrzygnięcia Ogranów ścigania mówią same za siebie.

Ta Panie nie miała niczego, co przekonałoby Policję, Prokuraturę,Sądu.

Poza tym przeczytaj swoje posty i zastanów się co piszesz.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

merytorycznie proszę

Postautor: k.kasprzycki » pn cze 25, 2012 2:42 pm

@woytazo, jestem bardzo ciekaw tych dokumentów jakie posiadasz... bo skoro niezgodne ze stanem fajktycznym jest orzeczenie sądu oraz decyzja prokuratora to warto by było, by dla publicznej weryfikacji tych decyzji te "liczne" dokumenty ujrzało światło dzienne...
„Radna miała wyrwaną rękę, była dłuższy czas na zwolnieniu lekarskim a potem na rehabilitacji” oczywiście, że tak… tak brutalnie została pobita, ze tego sam,ego dnia tuż po pobiciu brała udział w spotkaniu na rynku, brała udział w spotkaniu u burmistrza, a opiero na nsatepny dziń w temblaku, w czarnych okularach niczym ofiara gwałtu wystapiła przed „obiektywną” Mariuszka i opowiedziała swoja wersję…. I kto manipuluje?
„Sąd uzależnił swoja decyzję od decyzji wyższego prokuratora, który oczywiście stanął po stronie swojego podwładnego” – to zdanie swiadczy, ze zupłęnie nie masz pojęcia o czym piszesz. „Kasprzycki” nie był podwładnym żadnego prokuratora!!!!! Nie podejrzewam o manipulację, ale o zwyczajną ciemnote….

„Myślę, że znajdą się chętni którzy nie anonimowo tylko głośno powiedzą dlaczego i dzięki czyim zeznaniom do takiego wyroku doszło. Co ma redaktor Kujaszewski powiedzieć nie chce wiedzieć bo i tak mam u niego przechlapane” czekam z niecieprliwoscią na takich zeznających… jeśli coś wiesz powinieneś zawiadomić organy ścigania….Jeśli nie toja to zrobię w stosunku do Ciebie….

Reasumując – biedna samotna kobieta trafiła na sytuację, w której mogła zrobić wszytsko, nawet oskarżyć o gwałt. Nie ma dowodów na cokolwiek, bo w przeciwnym wypadku nawet po negatywnych dla niej decyzjach sądu i prok złożyłaby pozew cywilny … a tak cisza i tylko jak ostatnia menda knuje ropucha w zaciszu swojego szamba….
k.kasprzycki
 
Posty: 82
Rejestracja: pn cze 25, 2012 2:24 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: k.kasprzycki » pn cze 25, 2012 2:58 pm

W woli ścisłości - prokuratura wydała dwie decyzję o umorzeniu postępowania:
pierwsze dotyczy naruszenia nietykalności osoby prywatnej i kolejne naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Jedno umarza w postępowaniu odwoławczym(czyli ostatecznym) prokurator okręgowy, kolejne sąd rejonowy.
I błagam - jak chcesz sobie po kims pojeździć i swoje gorzkie żale wylac to rób to 1. merytorycznie, 2. po kims innym, bo mi ta sprawa zniszczyła życie na prawie dwa lata...
k.kasprzycki
 
Posty: 82
Rejestracja: pn cze 25, 2012 2:24 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » pn cze 25, 2012 3:00 pm

woytazo pisze:Sąd uzależnił swoja decyzję od decyzji wyższego prokuratora, który oczywiście stanął po stronie swojego podwładnego.

Dlatego warto trzymać się starych,wypróbowanych sposobów:

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/hrs-MPsHvR4?version=3&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/hrs-MPsHvR4?version=3&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

PoprzedniaNastępna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron