BRUTALNE POBICIE RADNEJ GMINY PIASECZNO

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: teqilaa » wt kwie 19, 2011 12:06 pm

Roberto pisze:A tak poza tym to mam zajebistą satysfakcję , jak platformersi załamani


nic tak prawdziwego polaka nie cieszy jak nieszczęście blixniego swego ...
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt kwie 19, 2011 12:44 pm

Roberto pisze:A tak na poważnie to niezgodze się, że nie ma tematu albo, że jest to wewnętrzny temat PO. Po pierwsze jest to problem tych dwojga ludzi, ale są to osoby publiczne przez fakt tego,że pracują za nasze pieniądze i podejmują decyzje i działania za nas i dla nas!!

To jest chyba ta moja radoś z nieszczęścia bliźniego, odnośnie wątka merytorycznego ????
A mój poprzedni komentarz, który tak Cię Tequila zniesmaczył dotyczył filmidełka wyśmiewającego Jarka, jest dla mnie tak samo śmieszny jak krzyż z puszek po zimnym lechu po śmierci Prezydenta i kopanie ludzi modlących się na Krakowskim przedmieściu :twisted: :twisted: :twisted: no jaja nie z tej ziemi :lol: :lol: :lol:
I tak samo tu pasuje, do problemów jakie mają ludzie z PO w Piasecznie.
Pozdrawiam Cielutko Tequila "prawdziwy polak" :rozpacz:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » wt kwie 19, 2011 1:06 pm

:shock: Ktoś nie załapał przekazu chyba...

Dedykowany naszej szanowanej telewizji itefał numer Grupy Operacyjnej nie miał żadnego podtekstu politycznego, a jedynie ukrytą prośbę o nie robienie afer na siłę. Osoba Kaczyńskiego nie ma tu żadnego znaczenia, za to polecam takie oto myśli:

"świat jest pełen świrów, wariatów i pomyleńców
Ale czasem trzeba po prostu przymknąć na to oko"

"To apel do władz i do społeczeństwa
Po co promujecie przypadki szaleństwa?
Dziwne zachowania, tak to wygląda..."

Co to za różnica czy się te dwie osoby kłóciły i o co? Jak widać żadna ze stron nie ma zamiaru się nad tym rozwodzić, a kwestia czy ktoś komuś sypnął z liścia, czy kopa zasadził interesuje raczej ludzi czytających SE albo Fuckt. Natomiast nie podoba mi się że telewizja nie potrafiła przymknąć na te głupoty oka.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: teqilaa » wt kwie 19, 2011 1:15 pm

przyznaje nie wiem o jaki filmik chodzi, ironii nie wyczułam :|
generalnie cały watek nadaje sie do skasztanienia :mrgreen: bo jeśli miałabym napisac to co myśle to ... ech szkoda gadac.

Roberto do pozdrowień dorzucam od siebie :piwko:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt kwie 19, 2011 1:30 pm

Kucyk pisze:Ktoś nie załapał przekazu chyba...

Ktoś nie załapał :rozpacz:
Ola trzymam Cię za słowo :piwko:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » wt kwie 19, 2011 2:42 pm

Roberto pisze:Ola trzymam Cię za słowo


ja piwo stawiam a Ole łapiesz :roll: :P :mrgreen:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » wt kwie 19, 2011 3:42 pm

eee że co ??? :) Jakie słowo ??? :):):)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Apco » wt kwie 19, 2011 5:57 pm

Jak zawsze podwojne standardy.
Tydzien temu jakis posel podobno zwyzywal straznika miejskiego, a media ogolnopolskie do dnia dzisiejszego trabia o temacie, temat nie schodzi z programow publicystycznych i jest szeroko komentowany.
Tutaj w wyniku wymiany zdan doszlo do rekoczynow (czyli mamy do czynienia z przestepstwem) a mimo to to jedynie opera mydlana i samo relacjonowanie zajscia to Fukt i SE

Ta opera mydlana to juz prawie 4 lata trwa.
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: tvpiaseczno » wt kwie 19, 2011 6:39 pm

cdn...
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » wt kwie 19, 2011 7:47 pm

tvpiaseczno pisze:cdn...


Kurrrr, jesli ktoś tu nie zrozumiał ironii Kucykowego filma, to może to go przekona...

Dno, kurna, dno.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Apco » śr kwie 20, 2011 12:30 pm

btw. wiedziony ciekawoscia sprawdzilem co pisze miejscowa praca w gatunku kryminalno-obyczajowym. I znalazlem Kronike Policyjna a w niej:
- Przyjechal do Zalesia na wagary
- Przylapana na sklepowej kradziezy
- Pijany pieszy uszkodzil samochod
- Areszt dla damskiego boksera - (uuu... jakie na czasie)

No ale przeciez konflikty wewnatrz partyjne w PO z rekoczynami w tle to juz opera mydlana, Fukt i SE.

Matrix, kurna, Matrix.
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: Krzysztof Dynowski » śr kwie 20, 2011 1:19 pm

Przysłowiowa druga strona medalu w rozmowie z Krzysztofem Kasprzyckim:

http://www.youtube.com/watch?v=z_RbNxDp4N4
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: stentonik » śr kwie 20, 2011 2:00 pm

To w końcu sam uważa, że jest winny? Bo jednoznacznie nie stwierdził iż winny nie jest...
I aż się prosiło o pytanie redaktora Sołtysa do p. Kasprzyckiego: Czy w przypadku wyroku uniewinniającego podejmie pan kroki prawne w stosunku do tych, przez których znalazł się pan w tej sytuacji :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Krzysztof Dynowski » śr kwie 20, 2011 2:15 pm

No tak... Ja dostałem, na fejsie wisi, tu jeszcze nie było, więc wrzucam - oświadczenie Krzysztofa Kasprzyckiego w tej sprawie - pewnie coś rozjaśni...

Co do niezadanego pytania - Krzysztof pytany o tematy związane z jego przyszłością powtarzał zazwyczaj "nie wiem", "nie ode mnie to zależy", "poczekajmy na wyrok Sądu" - uznałem, że nie ma co drążyć i czwarty raz pytać de facto o to samo...

Niemniej, odpowiedź wydaje mi się oczywista :)



OśWIADCZENIE

W związku z pojawieniem się publicznych oskarżeń dotyczących mojej osoby, jakobym miał 12 kwietnia br. dopuścić się naruszenia nietykalności cielesnej Pani Katarzyny Nowocin – Kowalczyk pragnę oświadczyć, że są to pomówienia nie mające pokrycia w faktach. Sprawę zniesławienia za pomocą środków masowego przekaże do wyjaśnienia organom ścigania.

Wydaje się, że motywów działań Pani Katarzyny Nowocin – Kowalczyk należy doszukiwać się w pragnieniu zemsty i odwetu z powodu przegranej w prawyborach, w których Pani Radna po pięciu miesiącach pełnienia funkcji radnej gminy ubiegała się o rekomendację Koła PO na listy do Sejmu. Po zdecydowanej przegranej (Pani Radna uzyskała 3, słownie: trzy głosy z oddanych 37) podważała prawidłowość procedur wyborczych. W związku z tym działaniem 11 kwietnia zapowiedziałem złożenie wniosku do sądu koleżeńskiego o weryfikację procedur wyborczych a w przypadku stwierdzenia barku uchybień o ukaranie Pani Radnej za pomówienia wewnątrz partii. W efekcie tego wniosku Pani Nowocin - Kowalczyk zapowiedziała zemstę. Rezultatem tych deklaracji była intryga: wykorzystując moment rozmowy w cztery oczy, Pani Radna histeryzowała uderzając ręką w drzwi, wzywała pomocy po czym wybiegła z pokoju i krzyczała , żebym nie podnosił na nią ręki – a wszystko było to wyrafinowaną grą aktorską zmierzającą do fałszywego oskarżenia. Rzekomy uraz górnej kończyny i uszczerbek na zdrowi psychicznym Pani Nowocin – Kowalczyk nie przeszkodziły jej w tym samym dniu brać udziału w spotkaniach, podczas których pokazywała się w niezmiennie dobrej kondycji fizycznej i intelektualnej.

Dla dobra urzędujących władz gminy oraz komfortu pracy samych urzędników złożyłem wniosek o bezpłatny urlop, na którym miałem przebywać do czasu wyjaśnienia sprawy. W trosce o transparentność życia publicznego i jego najwyższe standardy, będąc jego odpowiedzialnym uczestnikiem złożyłem również wniosek o zawieszenie mojego członkostwa w Platformie Obywatelskiej, o co również proszę Panią Katarzynę Nowocin – Kowalczyk. Składając ten wniosek nie przewidziałem, że sprawa, nie z mojej przecież winy, zatoczy tak szerokie kręgi oraz, że stanie się również problemem dla Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, w tym dla Pana Burmistrza Zdzisława Lisa. Nie chcąc zatem by dotknęło to mojego pracodawcy podjąłem decyzję by poprosić Burmistrza Lisa na zgodę o rozwianie umowy o pracę z dniem dzisiejszym, na co otrzymałem jego zgodę. Uważam bowiem, że moje prywatne, całkowicie niezawinione problemy nie mogą się stać problemami pracodawcy.

W mojej opinii sam fakt podjęcia próby wykorzystania wyborców, którzy kilka miesięcy temu zaufali Pani Radnej Nowocin – Kowlaczyk i postanowili, że będzie ich reprezentować w Radzie Gminy, a także potraktowanie Platformy Obywatelskiej jak trampoliny budzi niesmak, zgorszenie. Kreowanie mnie za pomocą fałszywych oskarżeń na pospolitego przestępcę, chuligana, damskiego boksera w celu przysłonięcia swojej porażki a także zbicie kapitału politycznego zasługuje na największe potępienie i stanowi asumpt do trwałego wykluczenia z życia publicznego.
Z niecierpliwością oczekuję na możliwość złożenia stosownych wyjaśnień przed organami prowadzącymi sprawę.

Z wyrazami szacunku,
Krzysztof £ukasz Kasprzycki
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Kucyk » śr kwie 20, 2011 2:29 pm

:shock: O curwa, co za kyrk! :D
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

PoprzedniaNastępna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron