BRUTALNE POBICIE RADNEJ GMINY PIASECZNO

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: krawczynskilukasz » sob kwie 16, 2011 11:09 am

Nie chcę mówić o kontekście, ani o zajściu ponieważ szczegóły świadczą na korzyść Krzyśka. Upublicznienie tych faktów przed pokazaniem ich organom, które będą weryfikować prawdziwość doniesienia p. Nowocin może zaszkodzić Krzyśkowi, w tym kontekście że p. Nowocin zmieni opis zdarzenia.

Nie wiem czego dotyczy wpis więc trudno mi go komentować.
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

BRUTALNE POBICIE RADNEJ GMINY PIASECZNO

Postautor: iTV Piaseczno News » sob kwie 16, 2011 4:04 pm

Obrazek

Stanowisko władz Gminy Piaseczno oraz wypowiedź radnej Hanny Krzyżanowskiej
http://www.itvpiaseczno.pl/w-urzedzie-gminy,1,13.15,1051
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » sob kwie 16, 2011 4:25 pm

o jesoowyprosił ją przy swiadkach po to zeby dokonac brutalnego ataku... buahahahahaha
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » ndz kwie 17, 2011 7:52 pm

Odpowiedź radnej Katarzyny Nowocin-Kowalczyk na wypowiedź wiceburmistrza Putkiewicza do kamery iTV Piaseczno.pl


Piaseczno dnia 17 kwietnia 2011r.

Katarzyna Nowocin-Kowalczyk
Radna Gminy Piaseczno

Do Burmistrza Gminy Piaseczno
Pana Baniela Putkiewicza

Szanowny Panie Burmistrzu!
Odwołując się do wywiadu, którego udzielił Pan telewizji ITV Piaseczno, chciałabym wyrazić swoje zdziwienie Pana komentarzem dotyczącym zdarzenia, jakie miało miejsce na terenie urzędu 12 kwietnia b.r. Z całą stanowczością zapewnia Pan opinię publiczną, że pomiędzy mną, a asystentem pana burmistrza, Krzysztofem Kasprzyckim odbyła się rozmowa w pokoju przewodniczącego rady i, że nie dotyczyła ona spraw gminy. Zastanawiam się skąd Pan ma takie informacje i na jakiej podstawie przekazuje je Pan mieszkańcom.

Z przykrością muszę stwierdzić, że nie był Pan łaskaw zadzwonić do mnie, ani jako do radnej, ani jako do swojej koleżanki partyjnej, ani nawet, jako do kobiety pokrzywdzonej na terenie urzędu i porozmawiać na ten temat, jak również zapytać, co się wydarzyło, czy też, tak po ludzku zapytać, jak się czuję. Mimo to, wie Pan więcej ode mnie, bezpośredniego uczestnika zdarzenia. Informuję Pana, że nie było żadnej rozmowy na żaden temat. Były tylko inwektywy, wyzwiska i przemoc fizyczna wymierzona w moją osobę.

Ranga urzędu, który Pan sprawuje zobowiązuje do zachowania obiektywizmu, a nie stronniczości w ocenach. Proszę, aby do czasu zakończenia śledztwa przez policję powstrzymał się Pan od wygłaszania podobnych komentarzy i sugestii. Można zrozumieć, że kierując się osobistymi sympatiami, broni Pan swojego kolegę, którego zna Pan dużo dłużej niż mnie i który robił Panu Burmistrzowi kampanię wyborczą, trudno jednak zaakceptowac fakt przemocy słowej i fizycznej wymierzonej bezpośrednio w kobietę i radną. Na takie zachowanie nie ma zgody w społeczeństwie. Natura wyposażyła gatunek ludzki w organ mowy do porozumiewania się i zawsze można porozmawiać. Agresja, zarówno ta słowna jak i fizyczna, skierowana na inną osobę nie może być metodą wyładowywania czyichś frustracji. Reguluje to zarówno kultura, w której żyjemy jak i prawo.

Bulwersujacy jest także fakt, że również przewodniczący Rady Miejskiej, Pan Andrzej Swat w żaden sposób nie zareagował na zaistniałą sytuację. Kiedy zadzowniłam do niego jako radna, aby go poinformowac o całym wydarzeniu, nie chciał ze mna rozmawiać, stwierdzając, że nic go to nie obchodzi i ta sprawa go nie dotyczy. W rezultacie, zawiadomiłam go smsem. Niestety, nie było żadnej reakcji ze strony Pana Przewodniczącego. Nasuwa się pytanie o kompetencje Pana Andrzeja Swata do dalszego sprawowania funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej. Agresja, której doświadczyłam może spotkać każdego innego radnego na terenie Urzędu Gminy Piaseczno. Zastanawiające jest, dlaczego Przewodniczący Rady próbuje udawać, że nic się nie stało i bagatelizowac całą sprawę.

W przeciwieństwie do radnych innych ugrupowań, którzy dzwonili do mnie ze słowami otuchy oraz wyrażajac swoje zbulwersowanie zaistniałą sytuacją, jedynymi osobami z Platformy Obywatelskiej, które do mnie zadzwoniły, był Pan Burmistrz Zdzisław Lis i radny Andrzej Mizerski. Obydwaj byli oburzeni faktem zaistnienia takiej sytuacji, pytali jak się czuję i czy nie potrzebuję jakiejś pomocy. Dodatkowo, Pan Burmitrz przeprosił mnie za całe to zajście.

W styczniu uchwalalismy m.in. gminny program przeciwdziałania przemocy. Kilku radnych PO zakwestionowało wydatki na programy szkoleniowe i kursy dla policjantów, nauczycieli i pielęgniarek w zakresie rozpoznawania i przeciwdziałania zjawisku przemocy. Dopiero interwencja radnych Doroty Kłos, Grażyny Orłowskiej i moja spowodowały, że te wydatki zostały uchwalone. Być może należy pomysleć o podobnych kursach dla Pana Burmistrza Putkiewicza i niektórych radnych PO, łącznie z Panem Przwodniczącym Andrzejem Swatem.

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Nowocin-Kowalczyk


D/w
Burmistrz Gminy
Sekretarz gminy
Przewodniczacy Rady
Radni Gminy Piaseczno
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » ndz kwie 17, 2011 9:59 pm

Zaczyna sie z tego robic opera mydlana.....
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » ndz kwie 17, 2011 10:06 pm

A tak na marginesie info do itv Piaseczno, macie na stronie po filmikiem cos podczepionego ( jakiegoś wirusa ), bo antywirus odrzuca.....
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » ndz kwie 17, 2011 10:11 pm

ola pisze:A tak na marginesie info do itv Piaseczno, macie na stronie po filmikiem cos podczepionego ( jakiegoś wirusa ), bo antywirus odrzuca.....


Starosta Dąbek? :D
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » ndz kwie 17, 2011 10:16 pm

stentonik pisze:ola napisał:
A tak na marginesie info do itv Piaseczno, macie na stronie po filmikiem cos podczepionego ( jakiegoś wirusa ), bo antywirus odrzuca.....


Starosta Dąbek?


Któż to wie :) mój antywirus nie podał danych osobowych
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » ndz kwie 17, 2011 10:36 pm

ola pisze:mój antywirus nie podał danych osobowych


praworządny znaczy się :mrgreen:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: JacekT » pn kwie 18, 2011 11:51 am

Z filmiku i wywiadu z drugą radną nie wynikało że że Pani radna została pobita tylko że z rozmowy wróciła bardzo zdenerwowana... "...wróciła po trzech może po pięciu minutach. Była bardzo zdenerwowana. Odbyła się między nimi żywa nieprzyjemna rozmowa."
Awatar użytkownika
JacekT
 
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 23, 2009 12:53 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Do Oli

Postautor: malarczyk » pn kwie 18, 2011 5:38 pm

Jeśli używasz Avasta lub AVG to format AVI może wykrywać jako wirusa. Warto z podejrzanymi wirusami wstąpić na stronę Kasperskiego.
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: ola » pn kwie 18, 2011 7:59 pm

No ale dziwne bo tylko tej jeden filmik
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » pn kwie 18, 2011 8:27 pm

To ja zadedykuje itefał taką piosenkę:

<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2_bkaQ3c18s?fs=1&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/2_bkaQ3c18s?fs=1&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="390"></embed></object>
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Roberto » wt kwie 19, 2011 7:07 am

He, he opera mydlana z wątkiem hakerskim
ola pisze:A tak na marginesie info do itv Piaseczno, macie na stronie po filmikiem cos podczepionego ( jakiegoś wirusa ), bo antywirus odrzuca.....

:pogo:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt kwie 19, 2011 12:01 pm

A tak poza tym to mam zajebistą satysfakcję :twisted: , jak platformersi załamani
poziomem swoich idoli i przejawami polityki miłości, wyciągają kaczora aby podnieść padniętą na twarz psyche, no to tyle :metalowiec:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości