BRUTALNE POBICIE RADNEJ GMINY PIASECZNO

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

BRUTALNE POBICIE RADNEJ GMINY PIASECZNO

Postautor: krawczynskilukasz » czw kwie 14, 2011 8:42 pm

Krótki komentarz:

W związku z zaistniałą sytuacją poprosiłem Krzysztofa Kasprzyckiego o to by zawiesił się w prawach członka PO co też zrobił dziś rano. Oddał się również do dyspozycji burmistrza.
Istnieją dwa skrajnie różne opisy zdarzeń i oba poparte są dowodami. Sprawę roztrzygną właściwe organy.

Tyle mogę skomentować

pozdrawiam

£
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

BRUTALNE POBICIE RADNEJ GMINY PIASECZNO

Postautor: ola » czw kwie 14, 2011 8:45 pm

No bo więcej nie ma czego komentowac i aby miec pełen obraz sytuacji należy poznac rację 2 stron, szczególnie w obliczu tak poważnych zarzutów
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: BRUTALNE POBICIE RADNEJ GMINY PIASECZNO

Postautor: tvpiaseczno » czw kwie 14, 2011 9:06 pm

ola pisze:I poprosili o stanowisko tylko jednej strony


Druga strona nie miała nic do powiedzenia, bo nie odbierała telefonu. Dzwonimy z telefonu jawnego nie ukrytego. Drugi doradca burmistrza, który siedzi razem w pokoju z Panem Kasprzyckim nie słyszał o sprawie. Do burmistrza tylko z życzeniami.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

BRUTALNE POBICIE RADNEJ GMINY PIASECZNO

Postautor: Kucyk » czw kwie 14, 2011 9:11 pm

tvpiaseczno pisze:Do burmistrza tylko z życzeniami

Albo z pytaniami o Krawczyńskiego.

No i z gumiakami!

A właśnie, czy gumowce słynne nie brały udziału w zajściu? Może wywiad z kaloszami coś by rozjaśnił. Ale tak..., sprawa trudna - nie odbierają telefonu. Choć dzwoniliśmy z telefonu jawnego nie ukrytego.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

BRUTALNE POBICIE RADNEJ GMINY PIASECZNO

Postautor: Apco » czw kwie 14, 2011 9:15 pm

Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa zazwyczaj sa 2, czesto sprzeczne, relacje z zajscia. Znamienna natomiast jest inna informacja. Tylko jedna osoba zostala poproszona o zawieszenie sie w prawach czlonka PO.


Pojawilo sie pismo Pani radnej - oj... nie dobrze dzieje sie w piaseczynskich strukturach partyjnych:
cyt.: "... Mam nadzieję, że również jako pracodawca, wyciągnie Pan odpowiednie konsekwencje wobec swojego asystenta, którego osobiscie Pan mianował, stwarzając specjalnie dla Krzysztofa Kasprzyckiego to właśnie stanowisko...."

Co raz wiecej spraw do odkrecania.
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: kondzior78 » czw kwie 14, 2011 10:27 pm

Heh, teraz to już tylko lądowanie kosmitów w miejskim parku chyba mnie zaskoczy! :shock:
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

Postautor: spiczan » pt kwie 15, 2011 7:59 am

Czy wiadomo, co tak bardzo rozwścieczyło tego faceta ?
Co napastnik chciał wymóc na radnej ? Przecież nie zapraszał jej na kawę.
Co w tej sprawie ustalili dziennikarze ?
spiczan
 
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 04, 2011 7:26 am

Postautor: teqilaa » pt kwie 15, 2011 9:13 am

no to teraz czekam na publiczny pręgierz czy nawet wręcz krzyz ... :roll:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Apco » pt kwie 15, 2011 10:29 am

do iTV

Z pisma Pani Radnej wynika, ze w sprawie pojawila sie trzecia strona. Czy zatem jakies stanowisko w tej sprawie zajmie Policja, czy spodziewany jest jej komentarz?
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: Agnieszka_G » pt kwie 15, 2011 11:19 am

Lubię Wasze komentarze ale tym razem te podśmiewajki co poniektórych są nie na miejscu.
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Apco » pt kwie 15, 2011 4:47 pm

Czy iTV dotarla juz do nowych informacji? mam na mysli przede wszystkim odmienna relacje drugiej strony, stanowisko Policji i przede wszystkim gospodarza terenu na ktorym doszlo do mozliwego przestepstwa?
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: Roberto » pt kwie 15, 2011 5:25 pm

Platformersi się leją między sobą!! Ale jaja :twisted:
Partia postępowa i europejska to pewnie z parytetu teraz wynikało, że facet leje laske :lol:

Ale... :wink:

Tak mnie słuchy niosą (ploty takie słyszałem), że ta Pani radna to taka znów ochwiara bidna nie jest i na partyjnych nasiadówkach znana była z tego, że waliła focha i zalewała się perlistymi łzami jak nie dostała zabawek, tupiąc przy tym energicznie nóżkami.
A ten chłopaczyna na zdjęciu w gazecie na Tysona mi nie wyglądał, więc... może on się wypowie?
A tak na poważnie to niezgodze się, że nie ma tematu albo, że jest to wewnętrzny temat PO. Po pierwsze jest to problem tych dwojga ludzi, ale są to osoby publiczne przez fakt tego,że pracują za nasze pieniądze i podejmują decyzje i działania za nas i dla nas!!
Jak byście zareagowali jakby jakaś radna z PIS poleciała do ITV Piaseczno zalana łzami z ręką na tęblaku, że ja Dąbek pobił??????????????????????????????
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kondzior78 » pt kwie 15, 2011 5:59 pm

Roberto pisze:
Jak byście zareagowali jakby jakaś radna z PIS poleciała do ITV Piaseczno zalana łzami z ręką na tęblaku, że ja Dąbek pobił??????????????????????????????


Myślę, że spora grupa osób skoczyła by z radości i domyślam się, że nikt by się nie oburzał, że taka informacja przeciekła do mediów. Poprostu wychodzi na to, że o pewnych opcjach źle mówić nie można. 8)
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

Postautor: krawczynskilukasz » pt kwie 15, 2011 7:23 pm

Nigdy nie unikałem dyskusji i nie będę. Wszystko zostanie przedstawione opinii publicznej z tłem tej całej sytuacji ale ponieważ zarzuty są poważne wobec Krzyśka nie chce mu zaszkodzić.
Poprosiłem go o rezygnację z funkcji i zawieszenie się w prawach członka PO. To co mogłem zrobić zrobiłem. Liczę że podobnie będzie z p. Nowocin.
Sprawa jest bardziej skomplikowana i niejednoznaczna - niż się wydaję.

Reakcja była natychmiastowa chociaż nic nie jest jasne i udowodnione. Standard jest trzymany. Mogę tylko przeprosić, za to że taka sytuacja miało miejsce.

pozdrawiam

£
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: spiczan » sob kwie 16, 2011 8:04 am

krawczynskilukasz pisze:zarzuty są poważne wobec Krzyśka nie chce mu zaszkodzić.
Czyli nie chce się Pan wypowiadać bo prawda zaszkodzi koledze partyjnemu. Czy tak ?

Panie £ukaszu Krawczyński w tej sprawie na jednym z forów pojawił się wpis o następującej treści:
brutal z PO
A może tu chodzi o kolejkę do Sejmu? Może ktoś komuś coś obiecał i nie dotrzymał słowa? Co? Wróble ćwierkają, że i o prawidłowości wyborów samorządowych gadają w POwskich kątach. Ktoś się przeliczył i zaliczył?


Jak to pan skomentuje ?
spiczan
 
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 04, 2011 7:26 am

PoprzedniaNastępna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron