GRATULACJE DLA BURMISTRZA ZDZIS£AWA LISA

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

GRATULACJE DLA BURMISTRZA ZDZIS£AWA LISA

Postautor: tvpiaseczno » pn gru 06, 2010 1:12 am

Gratulujemy Panu wygrania wyborów na urząd burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. życzymy samych sukcesów, owocnej pracy i współpracy dla dobra naszych mieszkańców. Mamy nadzieję, że będzie Pan burmistrzem wszystkich mieszkańców, a nie tylko tych, którzy oddali na Pana głos. życzymy także dużo zdrowia, aby miał Pan siłę do kierowania jedną z najbogatszych gmin w Polsce. POWODZENIA!!!
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » śr gru 08, 2010 11:02 pm

Pierwszy wywiad z nowo wybranym burmistrzem Piaseczna, jeszcze elektem P. Zdzisławem Lisem. Wywiad został przeprowadzony w czasie sesji Rady Miasta w dniu dzisiejszym. Zaprzysiężenie burmistrza we wtorek 14 grudnia o godzinie 15.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: miernota » pn gru 13, 2010 9:51 pm

tvpiaseczno pisze:aby miał Pan siłę do kierowania jedną z najbogatszych gmin w Polsce


Ilością banerów wyborczych pokazał, że to "jedna z najbogatszych gmin w Polsce" .
Wszyscy rozsądni wiedzą, że też odpowiada za ten bajzel w Piasecznie.
Kto go wybrał ?
_________________
Nazywam się miernota. Jestem na forum nowa. Moim zadaniem jest doprowadzić do przedterminowych wyborów w Piasecznie. Pukam się w głowę - kogo zatrudniliśmy w tym Piasecznie ?
Awatar użytkownika
miernota
 
Posty: 11
Rejestracja: sob gru 11, 2010 9:38 am
Lokalizacja: z nieba

Postautor: trzyfx » pn gru 13, 2010 9:59 pm

miernota pisze:Kto go wybrał ?

Ja.
Masz jeszcze jakieś pytania?
trzyfx
 
Posty: 241
Rejestracja: pn mar 05, 2007 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » pn gru 13, 2010 10:43 pm

miernota pisze:Kto go wybrał ?


No jak to kto, większość :) mieszkańców z Piaseczna, jakieś dziwne to Twoje pytanie - konkretnie z imienia chcesz dostać listę :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: doori » wt gru 14, 2010 2:46 pm

to jedyny dobry kandydat jakiego mieliśmy.
doori
 
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 14, 2010 2:40 pm

Postautor: tvpiaseczno » śr gru 15, 2010 11:56 pm

BY£O KILKU INNYCH TAKżE DOBRYCH.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: zawsze-meander » czw gru 16, 2010 1:57 am

Nie krzycz !

W drugiej turze był tylko jeden.
Jak coś chcesz zrobić, to szukasz sposobu.
Jak nie chcesz, to przyczyny.
zawsze-meander
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 10:32 pm
Lokalizacja: Osiedle Słowicza

Postautor: stentonik » czw gru 16, 2010 10:08 am

Ale dobry w czym? W kampanii? To, że ktoś najlepiej wyglądał na billbordach nie oznacza jeszcze, że będzie umiał rządzić miastem. PO zrobiła świetną robotę swoim ludziom.

Apropos,

Rozmawiałem ze znajomymi :mrgreen: radnymi, którzy dostali się z ramienia PO do rady miasta. W luźnej rozmowie byli tak samo szczęśliwi jak i zszokowani tym, że wygrali wybory. Ludzie "bez nazwisk" dziwią się jak to się stało, że przeszli... Kurna, żarty? Tacy skromni, że nie afiszują się banderą PO pod którą wypłynęli na szerokie wody, czy po prostu przypadkowi ludzie, nie znający sie na realiach znów doszli do władzy w Piasecznie?

Powiedzmy sobie szczerze, patrząc na buźki naszych nowych radnych, jeśli burmistrz Lis nie okaże sie prawdziwym przywódcą a będzie li tylko człowiekiem-pionkiem Platformy, to czeka nas w najbliższej kadencji niezły kabaret z takim składem.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: teqilaa » czw gru 16, 2010 10:21 am

Stenciu bo to jest szok, że w końcu udało sie oderwac przyrośniete do żłoba stare te same twarze ...mi te wybory pokazały że młodzi ludzie w końcu zaczęli się interesować :D
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » czw gru 16, 2010 12:28 pm

teqilaa pisze: końcu udało sie oderwac przyrośniete do żłoba stare te same twarze ...


Nie wszystkich niestety. Mnie zadziwia, ze w ich miejsce wybraliśmy osoby nieprzygotowane do takich wyzwań, które same są zaskoczone a wręcz przerażone tym co się im przytrafiło. To co widzimy w mediach i sobie wyobrażamy to jedno, a to o czym się mówi za kulisami to drugie.

Ale z drugiej strony, to czegóż wymagać oprócz umiejętności podporządkowania się swojemu klubowi i stawiania się na sesjach z ręką przygotowaną do głosowania. http://www.youtube.com/watch?v=wL2Ru8jWpu4 No i przynajmniej wiadomo kto rozdaje karty i kogo będziemy rozliczać.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: miernota » czw gru 16, 2010 12:39 pm

ola pisze:Kto go wybrał ?


No jak to kto, większość


Pani Olu radzę poczytać coś więcej, poza forum (np. poważną literaturę), by wiedzieć, że:
"większość nigdy nie ma racji"
Ostatnio zmieniony czw gru 16, 2010 1:22 pm przez miernota, łącznie zmieniany 1 raz
_________________
Nazywam się miernota. Jestem na forum nowa. Moim zadaniem jest doprowadzić do przedterminowych wyborów w Piasecznie. Pukam się w głowę - kogo zatrudniliśmy w tym Piasecznie ?
Awatar użytkownika
miernota
 
Posty: 11
Rejestracja: sob gru 11, 2010 9:38 am
Lokalizacja: z nieba

Postautor: Kucyk » czw gru 16, 2010 12:58 pm

To twierdzisz że normą jest margines a nie ogół?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: krawczynskilukasz » czw gru 16, 2010 1:02 pm

stentonik - jestem ciekaw nazwisk tych osób:-) może zdradzisz mi tą wiedzę na priv?
miernota - to kto ma rację???
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: stentonik » czw gru 16, 2010 1:13 pm

krawczynskilukasz pisze:stentonik - jestem ciekaw nazwisk tych osób:-) może zdradzisz mi tą wiedzę na priv?


Przykro mi, ale obrażasz mnie. Nie znamy się a masz czelność traktować mnie jak kapusia.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Następna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron