LISTY DO REDAKCJI

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: sanchez » pn lis 29, 2010 4:17 pm

kondzior78, naprawdę nie przeszkadza Ci sposób w jaki ITV szkaluje jednego z kandydatów ? Boją się napisać wprost zeby głosować na Zalewskiego, bo ludzie zjechaliby ich, to robią NON STOP w żenujący sposób czarny PR drugiemu z kandydatów.

Z całym szacunkiem, ale to uwłacza inteligencji użytkowników tego forum.
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: tvpiaseczno » pn lis 29, 2010 5:27 pm

sanchez pisze:kondzior78, naprawdę nie przeszkadza Ci sposób w jaki ITV szkaluje jednego z kandydatów ? Boją się napisać wprost zeby głosować na Zalewskiego, bo ludzie zjechaliby ich, to robią NON STOP w żenujący sposób czarny PR drugiemu z kandydatów.

Z całym szacunkiem, ale to uwłacza inteligencji użytkowników tego forum.



Sanchez
ZATKA£O MNIE. NIE WIEM CO ODPISAć.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » pn lis 29, 2010 8:06 pm

A ja taki list znalazłem:

Witam Panie Mariuszu!
Jestem mieszkańcem Piaseczna i często odwiedzam forum powiatu. Bardzo lubię to forum, bo jest tu wielu fajnych ludzi. Niestety strasznie wkurwia mnie jak ktoś nie potrafi porządnego zdania sklecić w dyskusji tylko się obraża i rozrabia jak jeden z burmistrzów co mu IPN się dobrał do teczki. Takim kimś jest użytkownik tvpiaseczno, który na całym forum ani razu nie zabrał głosu w sposób inny, niż reklamowanie swojej telewizji. Dodatkowo, gdy zostało wyjaśnione, że za pieniądze to kręci filmy odpowiednie, łącznie z debatami, to użytkownik ten się zestresował i obraził potwornie, przez co nawet nie chce odpowiadać na posty ograniczając się do pisania jednozdaniowych odpowiedzi nie specjalnie związanych z tematem. Czy mógłby Pan, Panie Mariuszu, jakoś wpłynąć na tego tvpiaseczno, bo wydaję mi się, że nikt go już na forum nie lubi, przez co atmosfera staje się chu, znaczy bojowa.

Z poważaniem. Czytelnik forum (nazwisko znane Redakcji)


I co Wy Towarzysze na to?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Kacperek » pn lis 29, 2010 8:11 pm

Kucyk pisze:A ja taki list znalazłem

:good:
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Postautor: tvpiaseczno » pn lis 29, 2010 8:48 pm

Kucyk pisze:A ja taki list znalazłem:

Witam Panie Mariuszu!
Jestem mieszkańcem Piaseczna i często odwiedzam forum powiatu. Bardzo lubię to forum, bo jest tu wielu fajnych ludzi. Niestety strasznie wkurwia mnie jak ktoś nie potrafi porządnego zdania sklecić w dyskusji tylko się obraża i rozrabia jak jeden z burmistrzów co mu IPN się dobrał do teczki. Takim kimś jest użytkownik tvpiaseczno, który na całym forum ani razu nie zabrał głosu w sposób inny, niż reklamowanie swojej telewizji. Dodatkowo, gdy zostało wyjaśnione, że za pieniądze to kręci filmy odpowiednie, łącznie z debatami, to użytkownik ten się zestresował i obraził potwornie, przez co nawet nie chce odpowiadać na posty ograniczając się do pisania jednozdaniowych odpowiedzi nie specjalnie związanych z tematem. Czy mógłby Pan, Panie Mariuszu, jakoś wpłynąć na tego tvpiaseczno, bo wydaję mi się, że nikt go już na forum nie lubi, przez co atmosfera staje się chu, znaczy bojowa.

Z poważaniem. Czytelnik forum (nazwisko znane Redakcji)


I co Wy Towarzysze na to?

KUCYK
Fajny list, gdzie go znalazłeś? Ja też tego gościa z TV Piaseczno nie lubię. Jak go spotkam, powiem, aby znalazł sobie inne forum albo nie zabierał głosu na tym. [/list]
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Karol » pn lis 29, 2010 10:12 pm

A ja mam taką uwagę to iTVu.

Czy jak redagujecie Ale Tydzień to korzystacie z wróżki? Bo chyba podpowiedziała Wam treść toćka w toćkę jak akapit mojego artykułu w Piaseczno24.net ;-)

PS - jak już kopiujecie to pamiętajcie: Radny - rajca, a nie radny - radca ;-)
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Poprzednia

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron