Co tam Panie w Polityce?

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: tvpiaseczno » wt lis 16, 2010 10:56 am

Z szybkością dźwięku na wysokości lamperii minęło 5 lat i zapraszamy na 4 odcinek naszego programu CO TAM PANIE w POLITYCE?
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » wt lis 16, 2010 8:18 pm

No, fajnie się oglądało, pośmialiśmy się, pożartowaliśmy sobie - jak to kapral we wojsku zwykł mawiać - ale...
Ale coś pomysłów na ciekawą dyskusję zaczyna brakować. Wiąże się z tym brak dynamiki oferowanej w poprzednich odcinakach, która to była bardzo atrakcyjna. Wiem, wiem, wybory i tryb wyborczy rozpatrywania skarg, więc trzeba zbastować. Mam nadzieję, że po wyborach stężenie ironii wzrośnie do poprzedniego poziomu i ciętych komentarzy nie zabraknie.

P.S.
Co robi ten ohydny grzejnik w tle?
Kto wybrał takie niewygodne fotele, bo widać, że Panowie nie dość że obaj z nich "spływacie", to jeszcze Panu Kujaszewskiemu niepotrzebnie samarkę wywala?

Nie mniej, Panowie, tak trzymać! :good:
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Krzysztof Dynowski » wt lis 16, 2010 8:22 pm

Jako że schowało się gdzieś w montażu:

Na wyremontowanym Rynku wolałbym zamiast fontanny dyby i pręgierz :)

Grzejnik grzeje :) Obiecujemy za tydzień przestawić się w miejsce "bezgrzejnikowe".

Fotele są wygodne - niewygodny jest mikroport na rzyci :)

A w następnym numerze - powyborczym - dołożymy... nie tylo wszelkich starań, żeby było ciekawie :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Krzysztof Dynowski » wt lis 23, 2010 11:30 pm

A już niedługo kolejny odcinek - tym razem niemal śmiertelnie poważny, bo i nastrój po wyborach nieco grobowy - wybaczcie :)

Jednocześnie solennie obiecuję, że może nawet jeszcze przed 2 turą powróci i na stałe już zagości nastrój wesołej szydery i poszukiwania śmiesznych absurdów zycia codziennego w pięknym mieście Piasecznie :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: tvpiaseczno » śr lis 24, 2010 12:33 am

Zapraszamy na odcinek 5 naszego cyklicznego programu.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: iza » śr lis 24, 2010 12:31 pm

tvpiaseczno pisze:Zapraszamy na odcinek 5 naszego cyklicznego programu.

:good:
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Krzysztof Dynowski » ndz lis 28, 2010 8:27 pm

Następny odcinek zrealizujemy we wtorek - ze względu na poniedziałkową debatę kandydatów. Z tego tytułu zostanie on opublikowany zapewne nie wcześniej niż we wtorek wieczorem.
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Krzysztof Dynowski » czw gru 02, 2010 9:46 am

Ostatni taki odcinek, chlip chlip...

Szósty odcinek to końcówka dogrywki na Burmistrza Piaseczna, szacunki układów w Radach (podczas nagrania nie wiedzielismy jeszcze, że Starosta zostanie Starostą), a także słów kilka na temat wyborczych ekscesów i procesów :)

Za tydzień nie będzie już grzecznego odcinka o lokalnej polityce...

Będzie na otro :twisted:
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Kucyk » wt sty 11, 2011 9:27 pm

No i co tam Panie w polityce? Dobrze żarło ale marnie zdechło?
Opierdalata się Towarzyszu TeFałPiaseczno, a my to widzimy...

Albo Krzysztof nie wytrzymał ciosu szynką. :shock:
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Krzysztof Dynowski » pn sty 24, 2011 10:53 am

Zbierałem się i zbierałem się i zebrać nie mogłem aż w końcu się udało :)

W rzeczonej polityce, zwłaszcza po drugiej turze, najpierw była posucha; potem święta; potem miałem na głowie organizację WOśP w Konstancinie; potem mnie zalało i od ładnych kilkunastu dni mam na głowie a to strażaków a to zrozpaczonych sąsiadów, ewentualnie osobiście wachluję te hektolitry z miejsca na miejsce - ergo, chwilowo nie ma czasu, a materiał powoli się zbiera.

Wywołany zaś do odpowiedzi w temacie szynki :) :

W ramach przedświątecznej akcji dokarmiania sołtysów, imć Kucyk raczył sprezentować mnię "kawał" własnoręcznie przyrządzonej szynki. Kiedy więc do dom wróciłem i drżącymi z podniecenia ręcyma wraz z małżonką do odwijania sreberka przystąpiłem, nozdrzom moim objawił się zapach przecudnej urody, który w sobie i nutkę pysznego mięsiwa, aromat lasu, a także obietnicę kulinarnej rozkoszy zawierał.

By nie dać się zwieść pierwszemu pysznemu wrażeniu, postanowiliśmy rozszezyć grupę badawczą. I tak, poczynając od sąsiadów i znajomych, przez szwagrów i szwagierki, grupa badawcza jednogłosnie twierdziła, iż jest to najlpesza szynka, jaką kiedykolwiek jedli. Jednocześnie uczestnicy badania zaklinali się, że zrobą wszystko i będą od dziś dużo lepszymi ludźmi, jeśli dostaną jeszcze kawałek :)

Smutkiem napełnia jeno fakt, że, co zaobserwowała grupa badawcza, szynka podczas procesu badawzego zaczęła znacząco zmniejszać swoją objętość, doprowadzając się w końcu do smutnego końca, nad czym w duchu głęboko bolejemy, jednocześnie żywiąc w sercu nadzieję, iż powróci do nas jeszcze kiedy :D
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Jacenty » pn sty 24, 2011 7:35 pm

A mnie to śmierdzi jakąś łapówką Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Kucyk » pn sty 24, 2011 7:44 pm

Ja zaś słyszałem opinię że ktoś Sołtysowi podłożył świnię (dokładniej kawałek świni).
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: stentonik » pn sty 24, 2011 7:47 pm

A mnie to paserstwem zalatuje. Kucyk zwędził szynkę a pół Chylic z tego korzyść miała...Gruba sprawa :chytry:
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: looky » pn sty 24, 2011 10:10 pm

A rozliczyłeś się z US z Kucowej darowizny :twisted: ??
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości