SUGESTIE DO iTV PIASECZNO

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: tvpiaseczno » śr maja 07, 2008 2:02 pm

Wszystko już działa, zapraszamy do oglądania!
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sugestie do TV Piaseczno

Postautor: teresa » czw cze 26, 2008 9:27 am

W okienkach filmików brakuje zdjęcia pod 11 filmikiem, przez co na stronie jest taki widok:

Obrazek
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Joniec » pt cze 27, 2008 10:36 am

pojawiła się dyskusja a propos wypadku na Chyliczkowskiej, ja w związku z tym mam pewną sugestię.
Nie można zrobić informacji o wydarzeniu tak jednostronnego. Telewizja przedstawiła tylko opinię mieszkańców domu. Wyszło na to, że co chwila są tam śmiertelne wypadki, że urzędnicy nic nie robią a dom zaraz się rozpadnie bo pęka.
Ani jedna z tych informacji nie została zweryfikowana, nikt z tvpno nie sprawdził ile faktycznie było wypadków, nikt nie porozmawiał z tymi urzędnikami.
news w wiadomościach, faktach lub wydarzeniach robiony jest zawsze obiektywnie, zawsze pokazane są dwie strony konfliktu.
osoba robiąca reportaż dla tvpiaseczno staje się automatycznie dziennikarzem, a oni też mają swoją etykę. rozumiem brak czasu, późną godzinę itd., ale jeżeli tv ma ambicje być porządną telewizją nie może robić takich reportaży.
i troszeczkę za długi, trudno wytrzymać do końca,
a tak to super, że w ogóle tam byliście :)
Awatar użytkownika
Joniec
 
Posty: 235
Rejestracja: pn lip 30, 2007 10:46 am
Lokalizacja: Pno

Postautor: tvpiaseczno » pt cze 27, 2008 12:10 pm

Dziękujemy za wnikliwe uwagi dotyczące naszej pracy.Postaramy się je uwzględnić w naszej reporterskiej działalności. Pozdrawiamy serdecznie
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sugestie do TV Piaseczno

Postautor: Jakub » pt lip 25, 2008 6:45 am

Jakiś problem po urlopie z serwerem? Chciałem wejść, ale niestety:

Obrazek
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sugestie do TV Piaseczno

Postautor: teresa » pt lip 25, 2008 1:58 pm

Jakub pisze:Chciałem wejść, ale niestety:

Strona iTV działa, zapewne mieli jakieś chwilowe problemy :)
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ruphert » pt wrz 26, 2008 3:34 pm

Pytanie trochę techniczne...
Dlaczego nie publikujecie filmów na YouTube?

Jakie byłby tego zalety?
1) Tniecie koszty, bo nie potrzebujecie serwerów i oprogramowania do publikowania filmów w sieci. Na swojej stronie po prostu zagnieżdżacie filmy z youtube.
2) Zarabiacie dodatkowo za każde wyświetlenie filmu! Google płaci za popularne filmy, oprócz tego w filmach ciągle mogą znajdować się wasze reklamy - nikt tego nie zabrania.

Zalety dla nas:
1) Mamy możliwość zagnieżdżania waszych filmów na forach i blogach, co przysparza wam popularności (i pieniędzy za wyświetlenie filmu).
2) YouTube będzie dawał możliwość oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości (trwają testy)
3) Możemy oglądać filmy na pełnym ekranie.
4) Skupiacie się na filmowania, więc jest więcej filmów dla nas do oglądania :)
5) Nie ma już problemów technicznych - youtube jest bardzo stabilny.
6) Można by było was oglądać na urządzeniach przenośnych (iphone i inne smartphony)

Wad nie widzę, może ktoś mi je wskaże? Publikując filmy na youtube ciągle jesteście ich właścicielami, może zabronić ich kopiowania i w każdej chwili je usunąć z YouTube.

Z góry dzięki za odpowiedź :)
ruphert
 
Posty: 120
Rejestracja: pt sty 18, 2008 3:56 pm

Postautor: Karol » pt wrz 26, 2008 4:01 pm

Tymczasowymi wadami youtube'a są m.in.:

wspomniana jakość - na razie tej poprawy nie ma, trzeba poczekać,

regulamin youtube'a - zabrania się umieszczania filmów znajdujących się na serwerach YouTube, LLC na w witrynach nie należących do firmy Google w celach komercyjnych.
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Sugestie do TV Piaseczno

Postautor: lukasz » ndz lut 01, 2009 11:14 pm

Domyślam się, że iTV Piaseczno zarabia na umieszczaniu buttonów na swojej stronie, jednak ich obecna ilość sprawia,
że strona rozjeżdża się (menu górne) oraz wygląda jak "reklamowa choinka":


Obrazek

Co za dużo to nie zdrowo i może być źle odebrane przez osoby odwiedzające Waszą stronę.
£ukasz £abuda
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » pn lut 02, 2009 11:36 pm

Reklam będzie coraz więcej. Tego nie da się uniknąć. Telewizja powstała z myślą o informowaniu mieszkańców Gminy Piaseczno o wszystkim co się wokół dzieje, ale TV robić bez pieniędzy się nie da. Abonamentu nie ma i nie będzie. Trzeba się przyzwyczaić o reklam bo inaczej niema to sensu. Niezależność jest niestety związana z pozyskiwaniem pieniędzy od reklamodawców a nie od urzędów. Więcej na ten temat pisać nie będziemy. Prosimy o zrozumienie. Praca charytatywna nie jest dzisiaj w modzie. Najważniejszy jest przekaz filmowy, nikt nikogo nie zmusza do przeglądania banerów reklamowych. Czy to będzie źle odbierane? Nie mamy na to wpływu. Rozjechanie się przycisków tematycznych jest czasami związane z modernizacją strony, a nie ilością buttonów na stronie. Odbywa się to w czasie rzeczywistym i czasami trwa trochę dłużej niż ustawa przewiduje.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Karol » wt lut 03, 2009 12:30 am

Ja mam dla redakcji jedną radę. Jeżeli reklam ma być tak dużo to zadbajcie o ich wygląd. Estetyczna reklama nie drażni tak oka jak te na stronie itvpiaseczno.pl. Nie rozumiem po co reklama np. Elgromu jest w aż tak dużej rozdzielczości, psuje to efekt oraz dużo dłużej się ładuje. Zoptymalizujcie stronę, a ilość reklam nie będzie przeszkadzać. Pozdrawiam.
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Sugestie do TV Piaseczno

Postautor: lukasz » wt lut 03, 2009 6:56 pm

tvpiaseczno pisze:Reklam będzie coraz więcej.

UPS...
tvpiaseczno pisze:Tego nie da się uniknąć.

Domyślam się, że nie ma szans utrzymać się bez reklam, jednak myślałem, że przy internetowej telewizji - reklama będzie wkomponowana na początku lub na końcu zamieszczanych filmików? W tej chwili strona stała się choinką buttonów i wchodząc można mieć wrażenie, że jest ich za dużo. To tylko moja opinia :)
£ukasz £abuda
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Karol » wt lut 03, 2009 8:52 pm

lukasz pisze:tvpiaseczno napisał:
Reklam będzie coraz więcej.

UPS...


No właśnie UPS... Przecież można równie dobrze wprowadzić rotatory reklamowe.
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Finał Mistrzostw Polski Modeli RC w Piasecznie

Postautor: maciek » pn paź 19, 2009 10:35 am

Chciałem obejrzeć nowy filmik: Finał Mistrzostw Polski Modeli RC w Piasecznie, ale po kliknięciu uruchamia się jakiś inny filmik :(

Obrazek
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
maciek
 
Posty: 137
Rejestracja: śr lut 28, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » śr sty 20, 2010 6:04 pm

Panie Mariuszu,
Od jakiegoś czasu nie wyświetla się obrazek nad sekcją z ogłoszeniami drobnymi.
Jest tylko coś a'la ramka a w niej tekst zastępczy "Ogłoszenia Drobne"
Chodzi o obrazek "ogloszenia_drobne.png"
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron