NOWOŚCI na antenie TVPiaseczno

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Rocznica śmierci Jana Pawła II

Postautor: Jakub » czw kwie 03, 2008 7:50 pm

Potwierdzam to co napisała Kinga. U mnie również nie wyświetla się ten pierwszy filmik z tegorocznych uroczystości z okazji rocznicy śmierci Papieża.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: tvpiaseczno » czw kwie 03, 2008 7:56 pm

Już jest wszystko w porządku, zapraszam do oglądania.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rocznica śmierci Jana Pawła II

Postautor: Martin » czw kwie 03, 2008 7:56 pm

Włączyłem właśnie filmik i działa poprawnie.

Byłem tam wczoraj (rocznica śmierci Jana Pawła II) i dziękuję TV Piaseczno, za możliwość obejrzenia fragmentów wczorajszej uroczystości.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rocznica śmierci Jana Pawła II

Postautor: Kinga Panasiuk » czw kwie 03, 2008 8:02 pm

Odświeżyłam stronę i teraz pojawił mi się filmik, jednak jest tak jakby przerwany w 3/4 długości. Podczas grania na trąbce - tak jakby filmik się urywa?

Ależ pięknie zaśpiewała ta dziewczyna (śpiewała pierwsza) - jestem pod wrażeniem i aż coś mnie ścisnęło w sercu jak słuchałam jej śpiewu!
Mamy naprawdę utalentowaną młodzież w Piasecznie!
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rocznica śmierci Jana Pawła II

Postautor: lucja » czw kwie 03, 2008 8:18 pm

Obejrzałam cały filmik i żałuję, że mnie tam nie było.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rocznica śmierci Jana Pawła II

Postautor: justynka » pt kwie 04, 2008 7:51 am

tvpiaseczno pisze:Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości 3 rocznicy śmierci Jana Pawła II

Z przyjemnością obejrzałam cały reportaż.
Kinga Panasiuk pisze:Ależ pięknie zaśpiewała ta dziewczyna (śpiewała pierwsza) - jestem pod wrażeniem

Bardzo ładnie śpiewa ta dziewczyna.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Rocznica śmierci Jana Pawła II w TV PIASECZNO

Postautor: teresa » pt kwie 04, 2008 9:55 am

tvpiaseczno pisze:Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości 3 rocznicy śmierci Jana Pawła II

Oby więcej takich reportaży.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » pn kwie 07, 2008 2:06 pm

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z I Mistrzostw Samorządowców na sali GOSiR w Piasecznie , które odbyły się w sobotę 5.04.2008. Zwyciężył zespół Gminy Piaseczno - gratulujemy. Patronat medialny powiat-piaseczyński.info
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

I Mistrzostw Samorządowców na sali GOSiR w Piasecznie

Postautor: justynka » pn kwie 07, 2008 2:57 pm

Fajny reportaż, chociaż czasami nie było słychać co mówią osoby (np.: sędziowie), bo zagłuszała ich sportowa rywalizacja samorządowców.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » pn kwie 07, 2008 10:04 pm

Zapraszamy do obejrzenia meczu piłki nożnej KS Piaseczno-Pogoń Siedlce rocznik 91. Są to czołowe drużyny ligi tego rocznika czyli juniorów młodszych. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy czyli zawodników z Piaseczna. Gratulujemy.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » śr kwie 09, 2008 5:17 pm

Zapraszamy do obejrzenia reportażu o piaseczyńskim cmentarzu. Z wielką dumą informujemy, że zanim udało nam się skończyć i wyemitować ten reportaż ,teren wokół bramy nr 2 został uporządkowany. Cieszymy się z tak szybkiej reakcji urzędników gminy. Czekamy na dokończenie przebudowy ulicy i załatwienie spraw związanych z parkowaniem wokół cmentarza.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

reportaż o piaseczyńskim cmentarzu

Postautor: Jakub » śr kwie 09, 2008 8:23 pm

Gratuluję pierwszego sukcesu TV Piaseczno. Kamera działa cuda ;)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

reportaż o cmentarzu w Piasecznie

Postautor: teresa » czw kwie 10, 2008 9:56 am

Brawo za taki odzew osób odpowiedzialnych za porządek przy cmentarzu.
Mam nadzieję, że władze Piaseczna, będą teraz wiedziały że ktoś im patrzy na ręce i będą stale utrzymywać tam porządek, a nie tylko jak ktoś będzie chciał nakręcić reportaż...
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » czw kwie 10, 2008 12:40 pm

Relacja z wypadku na skrzyżowaniu przy Tesco dostępna na http://www.tvpiaseczno.pl
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » czw kwie 10, 2008 10:48 pm

Zgodnie z wcześniejsza zapowiedzią, że ok. 10 kwietnia ujawnię kto stoi za piaseczyńską niezależną telewizją internetową ujawniam się.
Nazywam się Mariusz Kujaszewski i jestem wlaścicielem zakładu fotograficznego FOTO EXPRESS KUJASZEWSKI w Piasecznie przy ul. Sierakowskiego 12c. Pod tym adresem znajduje się także studio TVPiaseczno.
Wiele osób mnie zna i było świadkami mojej pracy z kamerą, ale wielu mieszkańców dołączyło do społeczności piaseczyńskiej w ostatnich latach i jest mniej zorientowana. Zapraszam wszystkich miłośników i sympatyków TVPiaseczno do wspólnego tworzenia programu . Z radością informuję, że w okresie od Niedzieli Palmowej /praktycznie start telewizji/ do dnia dzisiejszego licznik na serwerze zanotował ponad 5400 unikatowych IP a wszystkich wejść w tym okresie było ok 6500. Z każdym dniem oglądalność się zwiększa/dochodzi do 700 wejść dziennie/ i bardzo się ciesze, że jest tak duże zainteresowanie tym nowym i niezależnym medium w Piasecznie. Będę się starał wraz z zespołem redakcyjnym robić co raz lepsze i ciekawsze reportaże związane z naszym miastem. Na razie tylko miastem i gminą w przyszłości planuję rozwinąć zakres o powiat oraz tworzyć specjalny program sportowy. Bardzo dziękuję Panu MARCINOWI BORKOWSKIEMU dzięki któremu udało sie szybko nagłośnić powstanie tej telewizji. Będziemy ściśle współpracować dalej przy tworzeniu programu, a na łamach www.powiat-piaseczynski.info będziemy prowadzić wymianę zdań i opinii o tvpiaseczno, o programie, reportażach i tu będziemy informować o planach na przyszłość.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron