Propozycje reportaży TV Piaseczno

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: tvpiaseczno » pn kwie 14, 2008 8:48 pm

Przymierzamy się do zrobienia reportażu o byłym POLKOLORZE. Czekamy na informacje na temat tego zakładu na e:mail. tvpiaseczno@wp.pl
Prosimy o pytania do właścicieli oraz do władz.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: teresa » pn cze 16, 2008 12:44 pm

Może zespół TV Piaseczno zrobiłby reportaż o konkursie o nagrodę Kisielewskiego: KISIEL DLA PIASECZNA? Może więcej informacji o tradycji tego konkursu, osobach które do tej pory były wyróżnione przez kapitułę konkursu - zachęci mieszkańców do wysyłania swoich propozycji?
Co na to TVPiaseczno?
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: Kinga Panasiuk » pn cze 16, 2008 5:21 pm

Może zespół TV Piaseczno zrobiłby reportaż o konkursie o nagrodę Kisielewskiego: KISIEL DLA PIASECZNA?

Dobry pomysł, również obejrzałabym o tym reportaż...
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Propozycje reportaży dla TV Piaseczno

Postautor: Jakub » śr cze 18, 2008 6:43 am

tvpiaseczno pisze:Przymierzamy się do zrobienia reportażu o byłym POLKOLORZE. Czekamy na informacje na temat tego zakładu

Dopiero zauważyłem informację. Informacje o sytuacji w zakładzie można znaleźć czytając wątek na forum: Thomson Displays Piaseczno TDP. Czy temat, jest nadal w zasięgu Waszej kamery?
teresa pisze:Może więcej informacji o tradycji tego konkursu, osobach które do tej pory były wyróżnione przez kapitułę konkursu - zachęci mieszkańców do wysyłania swoich propozycji?

Zbigniew Mucha przewodniczący Kapituły Nagrody im. Kisielewskiego KISIEL DLA PIASECZNA - podał sporo informacji w newsie: Konkurs Kisiel dla Piaseczna informacja Zbigniewa Mucha. Mógłby być z tego ciekawy reportaż, gdyby przeprowadzić chociażby rozmowę z organizatorem oraz osobami, które do tej pory były wyróżnione przez kapitułę konkursu.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: teresa » śr cze 18, 2008 8:44 am

Niestety zespół TV Piaseczno od kilku dni milczy :(
Może pracują nad nowymi reportażami albo nową wersją strony.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: Martin » czw cze 26, 2008 8:11 am

Panie Mariuszu, czy jest szansa aby zespół TV Piaseczno pojawił się z kamerą w ręku w Starostwie Powiatu Piaseczyńskiego i dowiedział się od starosty - co dzieje się i na jakim etapie są prace związane z modernizację Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie? Może przed kamerą Starosta będzie bardziej otwarty na poinformowanie mieszkańców o postępie prac? Wszelkie informacje na temat dotychczasowego postępowania, można przeczytać w wątku: Park przy Chyliczkowskiej w Piasecznie i w informacjach, które są w tym wątku podlinkowane.

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: Jacenty » czw cze 26, 2008 9:01 am

teresa pisze:Niestety zespół TV Piaseczno od kilku dni milczy :(


Dokładnie.
Wysłałem e-maila z zaproszeniem ekipy na niedzielną wycieczkę do Czerska i pozostał bez odpowiedzi :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: teresa » czw cze 26, 2008 9:19 am

Martin pisze:czy jest szansa aby zespół TV Piaseczno pojawił się z kamerą w ręku w Starostwie Powiatu Piaseczyńskiego i dowiedział się od starosty - co dzieje się i na jakim etapie są prace związane z modernizację Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie?

Dobry pomysł. Chętnie dowiedziałabym się kiedy ruszą prace przy modernizacji Parku.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: maciek » czw cze 26, 2008 11:09 am

Jacenty pisze:Wysłałem e-maila z zaproszeniem ekipy na niedzielną wycieczkę do Czerska i pozostał bez odpowiedzi

Może nie wysłałeś informacji, że oferujesz rower i szukają odpowiedniego roweru na wycieczkę ;)
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
maciek
 
Posty: 137
Rejestracja: śr lut 28, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Joniec » czw cze 26, 2008 1:58 pm

ja wysłałam zaproszenie na turniej i teatralia, ale też niestety nie uzyskałam odpowiedzi, a tvpiaseczno nikt tam nie widział. A szkoda, mieliby od razu okazję porozmawiać ze zdobywcami Kisiela - Moniką Iwanow i Arturem Brzychcy...

przyznam, że trochę mnie martwi zainteresowanie festynami, a czymś ambitniejszym już nie bardzo. u mieszkańców się przyzwyczaiłam :mrgreen:
Awatar użytkownika
Joniec
 
Posty: 235
Rejestracja: pn lip 30, 2007 10:46 am
Lokalizacja: Pno

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: justynka » czw cze 26, 2008 2:36 pm

Joniec pisze:przyznam, że trochę mnie martwi zainteresowanie festynami, a czymś ambitniejszym już nie bardzo

Może nie mieli czasu?
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

TV PIASECZNO

Postautor: tvpiaseczno » czw cze 26, 2008 3:28 pm

postaram się teraz hurtem odpowiedzieć na wszystkie ostatnie pydania do mnie i TV PIASECZNO.

Panie Marcinie zostałem zaproszony przez Pana Starostę na śniadanie prasowe /nowość w kontaktach starosty/ gdzie tematem w jego trakcie bedzie m.in Park Chyliczkowski. Pójdę posłucham, może nagram wypowiedź po spotkaniu. Dlatego musimy poczekać do 30.06 kiedy to śniadanie będzie. Mają to być cykliczne spotkania z mediami.

Jacenty nie gniewaj się. Wiadomość otrzymałem. Niestety nie czuję się na siłach dojechać rowerem do Czerska i z powrotem. Obiecuję, że pojawię się na starcie rajdu i może dojadę do czerska samochodem. Jak widzisz informujemy w prawie każdym Ale Tygodniu mieszkańców o rajdach organizowanych przez Pędziwiatra i nadal tak będzie.

Joniec -doszliśmy w redakcji do wniosku że w ostatnim czasie /3 tygodnie/ same festyny i imprezy kulturalne , których jest za dużo w TVPiaseczno. Nie jesteśmy także w stanie nagrywać wszystkich imprez które odbywają sie na terenie Piaseczna i gminy. Musimy wybierać. O niektórych nie wiemy ale niektórych nie nagrywamy. Co nie znaczy że nie bedziemy nagrywać w przyszłości. Ja jako właściciel zakładu foto mam także inne zobowiazania i czasami trudno je pogodzić z wydarzeniami weekendowymi. W przyszłym roku to się zmieni.

Ciesze się , że martwicie sie o program telewizyjny i zyjecie razem ze mną tymi tematami. Czekam w dalszym ciągu na informacje i recenzje filmików od wszystkich mieszkańców.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: Martin » czw cze 26, 2008 4:15 pm

tvpiaseczno pisze:Panie Marcinie zostałem zaproszony przez Pana Starostę na śniadanie prasowe /nowość w kontaktach starosty/ gdzie tematem w jego trakcie będzie m.in Park Chyliczkowski. Pójdę posłucham, może nagram wypowiedź po spotkaniu. Dlatego musimy poczekać do 30.06 kiedy to śniadanie będzie. Mają to być cykliczne spotkania z mediami.

Dziękuję za odpowiedź. Będę wdzięczny za zadanie pytania od nas / ode mnie w sprawie postępu prac nad projektem modernizacji Parku w Piasecznie.
W takim razie, cierpliwie czekam na efekt spotkania ze starostą.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » pt cze 27, 2008 9:37 am

śniadanie prasowe...a to dobre sobie :shock:

Tylko ciekawe kto za to zapłaci?

Już nie zwołuje się zwykłych konferencji prasowych tylko zaprasza się na śniadania prasowe?

Od razu skojarzyło mi się z niedzielnym programem Moniki Olejnik w Radiu Zet,gdzie minister Kalisz smaruje bułeczkę posłowi Kurskiemu a przy tym dyskutują o polityce zagranicznej rządu Tuska.

Jak już się ogarną z tym parkiem to proponuję pośrodku postawić taką małą kawiarenkę z przeszklonymi szybami,gdzie raz w tygodniu na śniadaniu by się spotykał pan Starosta ze swoją świtą vs. burmistrz i "bezradni".
A wszystko by leciało "live" w TV Piaseczno.
Oczywiście starosta przynosi bułki,burmistrz wędlinkę a "bezradni" jakąś popitkę :P

A nawiązując jeszcze do zaproszenia TV Piaseczno na Pędziwiatra.
Cieszę się że wpadniecie do nas w niedzielę.
Oczywiście nie wymagam żeby ekipa przyjechała rowerami.W końcu nie każdy ma taką kondycję jak my,choć nie ma się czym chwalić.

No to do zobaczenia w niedzielę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: teresa » pt cze 27, 2008 9:43 am

Jacenty pisze:śniadanie prasowe...a to dobre sobie
Tylko ciekawe kto za to zapłaci?

Przecież wiadomo kto płaci - ja płacę, Ty płacisz, My płacimy a oni się bawią ;)
Jacenty pisze:Oczywiście starosta przynosi bułki, burmistrz wędlinkę a "bezradni" jakąś popitkę

Mam bujną wyobraźnię i już to sobie wyobraziłam. Czy też samorządowcy nic nie potrafią zadecydować i zrobić, bez zwoływania tysiąca beznadziejnych spotkań? Sprawa modernizacji Parku ciągnie się już latami i nadal nic nie wiadomo, nie wspomnę już o wielu innych sprawach dotyczących Piaseczna i całego powiatu piaseczyńskiego. Niech się za robotę wezmę - jeden z drugim, a nie śniadanka sobie urządzają.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości