Piotr Kandyba nasz powiatowy działacz społeczny

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Piotr Kandyba nasz powiatowy działacz społeczny

Postautor: Artur N. » śr lis 06, 2013 7:07 pm

Obrazek

Kamil Myszyński pisze:Piotr Kandyba jest radnym powiatu piaseczyńskiego od trzech lat. Przez ten czas dał się poznać jako świetny człowiek i organizator wielu imprez. Ja Piotra poznałem po raz pierwszy w 2012 r. przy okazji akcji Stowarzyszenia Dobra Wola pt. "Dobra Wola do sprzątania lasu magdaleńskiego". Piotr co roku pomaga tej organizacji prowadzonej przez Jacka Zalewskiego. Nie tylko bierze udział w Tataspartakiadzie, ale również jeździ z podopiecznymi Dobrej Woli na półkolonie. Dodatkowo zorganizował i współorganizował wiele akcji społecznych. W zeszłym roku ruszył wszystkich mieszkańców Piaseczna. Konstancina-Jeziornej, Góry Kalwarii i Lesznowoli do sprzątania Parku Chyliczkowskiego w Piasecznie wraz z Wojciechem Dolińskim. Akcja okazała się sukcesem, bo po niej pozostały nie tylko ład i porządek, ale nowe kosze na śmieci czy ławki. Dodatkowo wprowadzono patrole straży miejskiej, bo w Parku było niebezpiecznie. Kolejną akcją było przygotowanie Stadionu Miejskiego w Piasecznie do międzynarodowego turnieju piłkarskiego dzieci i młodzieży. Poświęciliśmy sporo czasu na sprzątanie, ale nasze młodziki z klubu piłkarskiego UMKS Piaseczno wygrały tą imprezę. To oczywiście nie wszystkie działania jakie Piotr podejmuje w ciągu roku. Wystarczy wspomnieć, bierze aktywny udział co roku przy okazji Radosnej Wigilii. W tym roku już jest IX edycja imprezy charytatywnej organizowanej przez Kasię Kondraciuk. W tym roku Piotr współorganizował akcję charytatywną "Dla Braci" razem z Michałem Iwanem i Tomaszem "emerytem" Lenartem. Kolejna mistrzowska impreza, który zgromadziła tłumy. Nawet podopieczni "Monaru" z Bobrowca aktywnie włączyli się do udziału w niesieniu pomocy dla braci Zajc. Warto na koniec dodać, że Piotr Kandyba w 2012 r. utworzył portal, który ma być łącznikiem pomiędzy mieszkańcami, a władzami gminnymi nazywa się WspólneRazem.pl. W ramach portalu odbyło się kilka ważnych akcji jak "Bezpieczna Szkoła", "bezpieczna droga krajowa nr.79", Aktualnie prowadzi akcję "Chodnik dla dzieci idących do szkoły w Głoskowie". Dodatkowo Piotr Kandyba udziela się w internetowej telewizji piaseczyńskiej itvpiaseczno, w której jest autorem wielu felietonów i komentarzy dotyczących naszych lokalnych spraw. Także jak widać Piotr Kandyba na stałe odmienił nasz powiat. Stał się dla mnie inspiracją do działania, a jego dobre słowa pod moim adresem motywowały mnie zawsze do ciężkiej pracy dla mieszkańców mojej gminy Lesznowola. Myślę, że warto przyjrzeć się bliżej działalności Piotra, bo jest wielkim człowiekiem, który dostrzega problemy swoich sąsiadów, przyjaciół i obcych mu ludzi. Właściwie wszędzie gdzie się pojawi ma masę przyjaciół. Wszystko dzięki ciężkiej społecznej pracy, który zmienia nasze lokalne środowisko.


Radny powiatowy Piotr Kandyba znalazł się wśród zgłoszeń na Zwykłego Bohatera http://www.zwyklybohater.pl/piotr-kandyba-nasz-powiatowy-dzialacz-spoleczny
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Piotr Kandyba nasz powiatowy działacz społeczny

Postautor: Roberto » pt lis 08, 2013 9:35 am

Poobijałem się już kiedyś w tych "salonach władzy" i teraz to wam współczuje, tyle to człowieka kosztuje, a w zamian potencjalna władza moim zdaniem nie rekompensuje tych kosztów.
Ale to moja subiektywna refleksja :wink:


P.S. to tak na marginesie, merytorycznie w tym temacie nic nie mówię 8)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Piotr Kandyba nasz powiatowy działacz społeczny

Postautor: Beata » czw wrz 10, 2015 9:56 pm

Obrazek

Ekonomiści, prawnicy i przedsiębiorcy trafili na listę Nowoczesnej Ryszarda Petru w tzw. podwarszawskim obwarzanku. Jesteśmy drużyną fachowców, wiemy, jak naprawić Polskę - podkreśla rzeczniczka ugrupowania oraz "jedynka" w okręgu podwarszawskim Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Warszawie rzeczniczka Nowoczesnej przedstawiła kandydatów ugrupowania w wyborach do Sejmu i Senatu w okręgu podwarszawskim.

- Jesteśmy drużyną ludzi, którzy kochają Polskę, ale widzą, że wiele rzeczy w tej Polsce nie działa, nie działa tak, jak powinno działać. Kiedy coś nam się w domu popsuje, popsuje się samochód, pralka, to wtedy wzywamy fachowców. My jesteśmy właśnie taką drużyną fachowców - mówiła.

Jak zaznaczyła Gasiuk Pihowicz, kandydatów Nowoczesnej charakteryzuje to, że swoją wiedzę i kompetencje zdobyli poza polityką.

Rzeczniczka Nowoczesnej otworzy listę swojej partii w okręgu podwarszawskim. Gasiuk-Pihowicz jest z wykształcenia prawniczką i ekonomistką. Jak powiedziała, jej priorytetami w Sejmie będą służba zdrowia oraz poprawa jakości stanowionego prawa.

Drugie miejsce zajął Piotr Kandyba, radny powiatu piaseczyńskiego, b. kandydat na burmistrza Piaseczna, lider lokalnego ruchu Wspólne Razem i przedsiębiorca. http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj,yq8v64
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Piotr Kandyba nasz powiatowy działacz społeczny

Postautor: Roberto » pt wrz 11, 2015 8:28 am

Życzę powodzenia Panu Piotrowi, ale na Petru głosować nie będę, nie moja bajka.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron