Sylwester 2007/2008

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Sylwester 2007/2008

Postautor: Jakub » czw lis 15, 2007 6:20 pm

Jankes pisze:w Kurierze Południowym będą teraz przedstawiali co tydzień różne propozycje na spędzenie sylwestra

Jutro będzie Kurier Południowy to sprawdzę :)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sylwester 2007/2008

Postautor: Bartek » czw lis 15, 2007 6:53 pm

Byłem na balu sylwestrowym u literatów w pałacu w Oborach koło Konstancina. Kapitalna orkiestra złożona z muzykujących aktorów, którzy krążyli po wszystkich salach zabawiając gości. Był wodzirej, który przebrany w piżamę w paski, taką bardziej szpitalną, witał gości. Naprawdę nietuzinkowi. Można było wybrać sobie salę w której się chce siedzieć. W tym roku, dowiadywałem się, też organizują bal z tą samą orkiestrą. Fajnym przerywnikiem też był pokaz sztucznych ogni. żarcie nie do przejedzenia. Znalazłem ich w internecie, adresu nie pamiętam, ale wpisałem hasło "pałac w Oborach". Naprawdę polecam.
Bartek
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 15, 2007 6:05 pm

Sylwester 2007/2008

Postautor: Martin » czw lis 15, 2007 7:00 pm

Bartek pisze:Byłem na balu sylwestrowym u literatów w pałacu w Oborach koło Konstancina.

Zapewne chodziło Ci o Pałac w Oborach Dom Pracy Twórczej im. Bolesława Prusa:
05-520 Obory k.Konstancina
ul. Literatów 2
Tel.: (22) 756 41 06
Tel./fax.: (22) 754 01 07
e-mail: dptobory1@poczta.onet.pl
strona: www.palacobory.go3.pl
dojazd: www.palacobory.go3.pl/mapa.gif

Widzę, że mają na swojej stronie wstępną ofertę sylwestrową:
Zapraszamy na bal sylwestrowy 2007/2008
Zapewniamy wyśmienite jedzenie i trunki, konkursy, niespodzianki oraz muzykę na żywo w wykonaniu zespołu wokalno-instrumentalnego złożonego z aktorów. O północy pokaz sztucznych ogni.
Cena: 400 zł. od osoby.
Przy zakupie dziesięciu zaproszeń, jedenaste gratis!


400 złoty od osoby to trochę wygórowana stawka jak na mój gust. Sporo lokali bierze tyle za parę. Dla porównania w górach z noclegiem są zbliżone koszty. Przydałaby się na ich stronie jakaś bardziej szczegółowa oferta.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sylwester w Konstancinie

Postautor: lucja » czw lis 15, 2007 8:18 pm

Bartek pisze:Byłem na balu sylwestrowym u literatów w pałacu w Oborach koło Konstancina

Cześć Bartek. Dzięki za informację o kolejnym miejscu na spędzenie tegorocznego sylwestra!
Pałac w Oborach Dom Pracy Twórczej im. Bolesława Prusa pisze:Cena: 400 zł. od osoby

Ups... faktycznie trochę wygórowaną mają cenę za imprezę sylwestrową za jedną osobę.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

sylwester w Piasecznie

Postautor: Jakub » sob lis 17, 2007 7:41 pm

Sprawdzałem Kurier Południowy i jedynie zamieścili kilka reklam miejsc, które organizują sylwestra. Nic specjalnego i większość jest wymieniona już w tym sylwestrowym wątku na forum. Pojawiają się w Kurierze i muszą zapłacić za reklamę, a tutaj mogliby się zareklamować za darmo :)
Bartek pisze:Byłem na balu sylwestrowym u literatów w pałacu w Oborach koło Konstancina.

Dzięki za informację Bartek!
:good:
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sylwester w Piasecznie

Postautor: magosia » wt lis 20, 2007 10:42 pm

a może podyskutujemy na temat samej idei zabawy w sylwestra
w końcu niemal co weekend a na pewno raz w miesiącu gdzieś wybywamy, gdzieś się bawimy, kogoś poznajemy etc etc..
każda impreza ma swój lokalny.. folklor
sylwester jest natomiast martwym "świętem" czy też "okazją do świętowania"
co się dzieje, że każdy chce się w ten wieczór bawić lepiej niż kiedy indziej, planuje to na 2 miesiące wcześniej, żyje tą otoczką, wybula mase kasy za flaczki, białego dorato i petardy w cenie
co tu świętować, w końcu kalendarzowo przybywa nam rok ;)
niby to rok bliżej do wymarzonej emerytury ;) ALE..
Awatar użytkownika
magosia
 
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 2:58 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sylwester w Piasecznie

Postautor: sanchez » czw lis 22, 2007 9:16 am

Willa "Staropolska" chce 250 PLN/os. :?
SYLWESTER 2007 !

Willa „Staropolska”, ul. Staropolska 8, Piaseczno.

Willa „staropolska” uprzejmie zaprasza Państwa do Piaseczna k/Warszawy na zabawę sylwestrową 31.12.2007. Początek – 21.oo. Strój wieczorowy.

Cztery staropolskie dania gorące, przystawki, zestaw mięs pieczonych, paleta wędlin, ciasta domowe, owoce, napoje orzeźwiające , kawa, herbata, soki; szampan oraz mocne trunki (piwo z beczki dla Smakoszy !).

Cena – 250 zł /Osoba ! Pokoje gościnne z rabatem w cenie 70 zł /Osoba (nocleg – w pokoju dwuosobowym). Muzyka lat minionych i współczesne utwory wykonane przez solistów oraz DJ /profesjonalny sprzęt/.

Parking gratis !

Dojazd szybki i wygodny do Piaseczna pociągiem lub autobusem z Warszawy !

Wnosimy corocznie opłatę ZAiKS/ dla Artystów, Kompozytorów i Wykonawców/. Serdecznie zapraszamy.
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Sylwester w Piasecznie

Postautor: Jankes » czw lis 22, 2007 9:38 am

sanchez pisze:Willa "Staropolska" chce 250 PLN/os.

250 PLN/osobę to standardowa stawka za sylwester w tym regionie. Bartek w tym poście polecił pałac w Oborach koło Konstancina, gdzie Sylwester jest za 400 PLN/osobę
magosia pisze:co się dzieje, że każdy chce się w ten wieczór bawić lepiej niż kiedy indziej, planuje to na 2 miesiące wcześniej, żyje tą otoczką, wybula mase kasy za flaczki, białego dorato i petardy w cenie

Sylwester jest raz do roku i raz do roku witamy nowy rok. Nie porównuj imprez sobotnich do sylwestra.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sanchez » czw lis 22, 2007 11:18 am

Magosi chodziło chyba raczej o to, że prawie każde święto obchodzimy w roku tylko raz, natomiast do tego jednego dnia podchodzimy w szeczególny sposób. Przynajmniej ja tak zrozumiałem ...

Sam nie wiem czemu tak jest, ale nadejście Nowego Roku chyba jest świętowane wszędzie, niezależnie od kultury, czy używanego kalendarza. Ot - jakoś tak. Idzie nowe - to się cieszymy i świętujemy. Podobnie jak kobiety - jak sobie coś nowego kupią to też się cieszą ... :)
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Sylwester 2007/2008

Postautor: Jankes » pt lis 23, 2007 3:43 pm

sanchez pisze:Magosi chodziło chyba raczej o to, że prawie każde święto obchodzimy w roku tylko raz, natomiast do tego jednego dnia podchodzimy w szeczególny sposób.

Może i masz rację :)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sylwester w Warszawie

Postautor: lucja » pt lis 23, 2007 7:40 pm

Otrzymałam zaproszenie od znajomych do Klubu ORGANZA przy Sienkiewicza 4 w Warszawie www.kluborganza.pl Postanowiłam wam o tym napisać, bo może kogoś z was zainteresuje ich oferta, gdzie przewidzieli 2 warianty cenowe:

Sylwester za 190zł od osoby w cenę wliczony jest: bufet dań ciepłych i zimnych przekąsek: Zupa Tajska, Beef Strogonow z pieczywem, Pierś z kurczaka w sosie pomidorowo – bazyliowym z mozzarellą, Ziemniaki pieczone z ziołami, Warzywa z wody, Makaron penne w sosie śmietanowym z pesto i orzeszkami pini, Sałatka Ananasa Salad, Sałatka Cezar, Platery wędlin i mięs pieczonych, Tartinki z łososiem i kaparami, Koreczki serowo - owocowo - warzywne, śliwka kalifornijska zawijana w boczku, oraz butelka wina musującego na parę.

Sylwester za 90zł od osoby sama wejściówka i kieliszek wina musującego o północy.

Główny parkiet: Dj All, Dj Arqsh - największe hity lat 70,80,90'tych. Dolny parkiet: Dj Martee - muzyka klubowa. Szczegółowe informacje na temat sylwestra w klubie Organza: tel. 022 828 32 32 mail: organza@kluborganza.pl
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sylwester w Piasecznie

Postautor: Martin » sob lis 24, 2007 9:07 am

Otrzymałem od znajomej ulotkę informacyjną o Balu Sylwestrowym w Baszkówce koło Głoskowa. Niestety sala bankietowa nie ma swojej strony internetowej, dlatego postanowiłem przepisać wszystkie informacje na forum, bo może kogoś z Was zainteresuje ich oferta:

BAL SYLWESTROWY w SALI BANKIETOWEJ GAJA

Mamy przyjemność zaproponować Państwu spędzenie tej szczególnej nocy w zaprosić na Bal Sylwestrowy w nowych wnętrzach, przestrzennej i klimatyzowanej Sali Bankietowej Gaja przy ulicy Sadowej 16A w Baszkówce k/Głoskowa. Bal Sylwestrowy będzie połączeniem wyśmienitych dań z doborowym zespołem.

Na tę okazję przygotowujemy dla Państwa:
- 5 dań na gorąco,
- kompozycję zimnych zakąsek,
- przystawki,
- napoje gorące i zimne (bez limitu),
- ciasta,
- desery lodowe,
- owoce,
- sampan (butelka dla 4 osób),
- stół staropolski.

O północy zaprosimy na tradycyjnego szampana, życzenia noworoczne i pokaz sztucznych ogni. Rozpoczęcie Balu Sylwestrowego o godzinie 20:00. Gwarantujemy staropolską gościnność!

Koszt Balu Sylwestrowego w Sali Bankietowej GAJA: 350 zł od pary
Informacja oraz rezerwacja pod telefonem: 0602-196-690


dodatkowe telefony: (022) 757-80-77 (wieczorem) oraz 0697-109-010

p.s. powyższe informacje pochodzę z ulotki informacyjnej o Sylwestrze 2007/2008

Baszkówka na mapie: http://mapa.targeo.pl/Baszkowka,2,632241,465197
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

BAL SYLWESTROWY W PIASECZNIE

Postautor: Jakub » sob lis 24, 2007 1:19 pm

Martin pisze:BAL SYLWESTROWY w SALI BANKIETOWEJ GAJA

Ciekawa oferta i bardzo przystępna cena!
:good:
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sylwester w Piasecznie

Postautor: Jankes » wt lis 27, 2007 10:43 am

BAL SYLWESTROWY W HOTELU LANDO

Zapraszamy miłych gości do zabawy przy światowych przebojach serwowanych przez zespół California. Zapewniamy również liczne konkursy i zabawy z nagrodami, spotkanie w cztery oczy z wróżką noworoczną, spędzenie chwili przed okiem karykaturzysty.. Popijając grzane wino będziemy patrzeć jak ogień z góralskiej watry pochłania ostatnie minuty starego roku a o północy hucznie powitamy nowy rok ogniami sztucznymi i lampką szampana, żeby całą tą zabawę zrobić jeszcze lepszą szef kuchni postanowił wtrącić się z paroma swoimi specjałami… Na powitanie miłych gości przygotował kieliszek domowej Sangriji.

Przed szalonymi tańcami zadba o państwa siły podając:
- Krem brokułów z płatkami migdałowymi
- Kaczka pieczona z jabłkami podawana z żurawiną
- Ziemniaczki pieczone w ziołach
- Sałatka

Na stołach będą na państwa oczekiwać:
- Schab pieczony ze śliwką
- Pasztet domowy
- Boczek pieczony
- Karczek w ziołach
- Szynka wędzona
- Schab po warszawsku
- Rolada z kurczaka z owocami
- Filety śledziowe w sosie śmietanowo-żurawinowym
- Wędzone filety pstrąga
- Deska serów
- Sałatka szopska
- Sałatka kalifornijska
- Dipy:
- Czosnkowy
- Chrzanowy
- żurawinowy

W trakcie zabawy zaprosi was do stołów na:
Grillowanie kotleciki wieprzowe z suszonymi pomidorami i masełkiem ziołowym, podane z kuleczkami ziemniaczanymi i sałatą.

Nad ranem natomiast będzie was ratować:
Domowym żurkiem z jajkiem i kiełbasą

Przez calutką noc zapraszać będzie do bufetu z:
- Gorącą kawą i herbatą
- Napojami dającymi ochłodzenie
- Pysznymi ciastami i owocami

żeby zaserwowane przez nas dania łatwiej się trawiły dla każdej pary przewidzieliśmy buteleczkę szlachetnej wódeczki ( chyba, że panie zażyczą sobie wspaniałe winko).

CENA ZA OSOBę: 270 zł

CENA ZA BAL I NOCLEG ZE śNIADANIEM NOWOROCZNYM: 690 zł/parę


Bal Sylwestrowy w Hotelu Lando:
Bobrowiec, ul. Mazowiecka 76
05-502 Gołków
tel./fax (0-22) 757 47 42-44
(0-22) 756 99 77
e-mail: biuro@hotel-lando.pl
strona: www.hotel-lando.pl

p.s. informację otrzymałem od znajomej z pracy.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sylwester w Piasecznie

Postautor: Martin » wt lis 27, 2007 1:29 pm

Jankes pisze:BAL SYLWESTROWY W HOTELU LANDO

Wielkie dzięki Jankes za informację o tej ofercie sylwestrowej.
:good:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości