e-supermarket obsługujący miejscowości z naszego regionu

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Postautor: Agusia » ndz lip 17, 2011 9:39 pm

Dla mnie póki co to wiele brakuje auchan direct... Nie mówiąc o kiepskiej stronie. Ciężko poruszać się na niej- nie jest łatwo znaleźć konkretne produkty Mało produktów, ale to tłumaczę "szybkim" otwarciem. Nim zamówię poczekam na rozwój sklepu.
Co do cennika dowozu to jak dla mnie jest ok.
A ktoś z was już może robił zakupy?
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Postautor: Karol » ndz lip 17, 2011 9:42 pm

Ja uważam, że jak na razie Alma24.pl jest bezkonkurencyjna. Choć może dzięki AuchanDirect.pl Alma zaproponuje coś nowego ;-)
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: Agusia » pn lip 18, 2011 10:55 am

Tylko te ceny...
Ostatnio zmieniony pn lip 18, 2011 12:48 pm przez Agusia, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Postautor: Karol » pn lip 18, 2011 10:56 am

Jak to w Almie :( Jak już napisałem: może nowa konkurencja coś na nich wydusi :)
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: agnmon » sob lip 23, 2011 11:44 am

W AuchanDirect ceny też wyższe niż w stacjonarnym Auchan :? . Porównując kilka produktów z normalnych zakupów cenami podanymi w Direct czasem da się zauważyć sporą różnicę. Część towarów jest oczywiście pewnie w takich samych cenach, ale chyba wychodzą z założenia, że przez internet zamówią bardzo w danej chwili potrzebujący i można ich trochę naciągnąć :wink:
Awatar użytkownika
agnmon
 
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 26, 2010 5:08 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agusia » sob lip 23, 2011 4:19 pm

Też zauważyłam wyższe ceny zaraz po otwarciu. Różnica była ok. 46gr. Dziś ten sam produkt (który wtedy sprawdzałam) kosztuje tyle samo co w stacjonarnym auchan.
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Postautor: Agusia » czw lip 28, 2011 8:46 pm

Post pod postem, ale jestem po zakupach w auchan direct.
Zakupy zamówiłam wczoraj wieczorem. Czas dostarczenia ustaliłam na dziś i o czasie zakupy do mnie dotarły. Za dostawę nie płaciłam - udało mi się znaleźć w pierwszym 1000 klientów. :)

Zakupy znajdują się w posegregowanych kartonach. Natomiast mrożonki dostajemy do ręki w torbach plastikowych, a panowie zakupy zanoszą we wskazane miejsce. :)
Miłym zaskoczeniem były małe prezenty: czekolada 280 gr, smycz do tel., oraz mała skarbonka. :)
Dodatkowo w tej chwili do zakupów jest dodawany woreczek lodu.

Jestem zadowolona z zakupów mimo, że auchan direct nie ma jeszcze za dużego asortymentu.
P.S.
Jeśli nie macie kodu 05-500 warto jest zadzwonić lub napisać zapytanie czy obsługują wasz rejon, bo może się okazać, że należycie do administracyjnego obszaru Piaseczna. :)
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Postautor: Kucyk » czw lip 28, 2011 8:55 pm

No, i ja jestem pod wrażeniem. Przyszło to, co miało przyjść. I w czasie kiedy miało.
Porządnie, bez szemrania.
Jeśli się taki poziom utrzyma, to myślę że sukces Oszona Dajrekt murowany!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Notowania koszyka cen w e-sklepach

Postautor: Kowal » pn sie 01, 2011 3:05 pm

Notowania koszyka cen w e-sklepach: http://www.dlahandlu.pl/koszyk/miasto/internet,6.html
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Wielkie sieci otwierają e-sklepy

Postautor: Ireneusz » pt paź 14, 2011 6:35 pm

Najprawdopodobniej w lutym zostanie uruchomiony e-sklep Tesco w Polsce. Wielkie sieci w końcu stanęły do wyścigu o rynek sprzedaży artykułów spożywczych w internecie. http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,1046 ... eraja.html
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Postautor: Agusia » wt lis 22, 2011 9:49 am

Alma24- miało być pięknie, a widzę że przestają dbać o klienta. Przy ostatnim zamówieniu dostałam śmierdzące mięso. Dodatkowo coraz mniej produktów dojeżdża. Zawsze też nie było problemu z dostawcami. Dzwonili, że mogą być wcześniej, ale i ostatnim razem dostawca przyjechał po godzinnym opóźnieniu (po 21:00). Najgorsze było to, że zamówiłam 6 żywców i 10 tyskich, a dojechały: 3 żywce i 5 tyskich... i jak tu imprezować?
Czy ktoś też ma takie wrażenie, że coś nie dobrego dzieje się z almą24?

Pozytywną ocenę utrzymuje jak na razie auchan direct. Wszystko świeże i z długim terminem ważności z czym alma też ma kłopot. Poza tym to co zamawiasz to masz pewność, że dojedzie.

Zastanawiałam się nad a.pl, ale czy nadal macie pozytywne opinie o tym sklepie?
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Postautor: merula » pn gru 19, 2011 4:00 pm

Jeśli chodzi o a.pl. to, po chwilowym zjeździe jakości obsługi jakiś rok temu, podnieśli się. Dostawy potrafią być tego samego dnia, przy niezbyt wyrafinowanych produktach, jak czegoś nie mają to dzwonią i kurier jest zazwyczaj na czas. Na jakość produktów też raczej nie mogę narzekać.
jutro to dziś, tyle, że jutro
merula
 
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 6:41 pm
Lokalizacja: przystanek Alaska

Sklepy osiedlowe będą mogły otwierać własne e-sklepy

Postautor: Paulina » czw sty 12, 2012 11:14 am

Każdy osiedlowy sklep będzie mógł uruchomić własny sklep internetowy Sklepblisko.pl. Taką możliwość zaoferowała franczyzobiorcom sieci OdiDo sieć hurtowni Makro Cash & Carry. Projekt jest rozwijany współpracy z firmą zewnętrzną, ale jest jego jedynym właścicielem jest Makro. http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,1094 ... o_pl_.html

Sklepy osiedlowe będą mogły otwierać własne e-sklepy. Ciekawe jak szybko pojawią się tam sklepiki z Piaseczna i okolic http://sklepblisko.pl
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Seniorzy kochają zakupy w e-spożywczakach

Postautor: Kowal » pt lut 10, 2012 3:40 pm

Zaskakująca moda wśród seniorów, którzy coraz chętniej zamiast chodzić na zakupy, kupują artykuły spożywcze przez internet http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,11118666,Seniorzy_kochaja_zakupy_w_e_spozywczakach.html
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Duże zmiany w sklepach internetowych

Postautor: Majkel » czw mar 15, 2012 6:10 pm

Wirtualna Polska przyjrzała się sklepom internetowym. W czołówce nastąpiły duże zmiany! http://finanse.wp.pl/kat,122874,title,Koszyk-Wirtualnej-Polski-Duze-zmiany-w-sklepach-internetowych,wid,14332339,wiadomosc.html


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości