PODAJ BRATERSKĄ DŁOŃ

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

PODAJ BRATERSKĄ DŁOŃ

Postautor: Kamil M » śr maja 31, 2017 11:19 pm

Podaj Braterską Dłoń, to akcja charytatywna mająca na celu udzielenie pomocy rodzinom w trudnej sytuacji bytowej i życiowej. Przez poprzednie lata organizowaliśmy akcję Równy Start, ale pomoc rządowa, a głównie program Rodzina 500+ spowodowały, że wiele rodzin otrzymała wydatną pomoc od państwa polskiego. Dlatego postanowiliśmy pomóc tym, którym nadal jest bardzo ciężko. W tej grupie są osoby starsze, chore i samotne. To do nich głównie będzie skierowana akcja charytatywna: "Podaj Braterską Dłoń". Okres wigilijnej pomocy uświadomił nam, że jest wiele osób, które potrzebują naszego wsparcia. Walczą każdego dnia, ale pewnych barier po prostu nie są wstanie sami pokonać. Stąd potrzebna jest nasza braterską dłoń, która da nadzieję na lepsze jutro. Dlatego nie ustajemy w dziele naszej pomocy i potrzebujemy waszego wydatnego udziału, a także gorących serc.

W ramach akcji charytatywnej planujemy dwa duże wydarzenia:
- 4 czerwca od godz. 10:00 zaczynamy turniej siatkarskich czwórek na boisku plażowym OSiR Góra Kalwaria, ul. Pijarskich 119.
- 10 czerwca godz. 17:00 rozpocznie się maraton zumby w hali Stadionu Miejskiego w Piasecznie, ul. 1 maja 16.
UWAGA! Aby wziąć udział w każdym z tych wydarzeń należy wspomóc akcję charytatywną poprzez wrzucenie pieniążków do puszki kwestarskiej. Pozostawiamy wam dowolność w kwocie waszej pomocy :)
Akcja charytatywna jest oficjalnie zarejestrowana na portalu zbiórek Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nr: 2017/2127/KS
Dziękujemy za pomoc Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii i Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Piasecznie, a także Akademii Tańca Paso z Mysiadła.
Zgłaszajcie się do zawodów sportowych :)

Kontakt:
tel. 572-262-973 Kamil Myszyński
Adres email. k.myszynski@tlen.pl
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron