Pomoc drogowa, holowanie

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Pomoc drogowa, holowanie

Postautor: Aureliusz » śr wrz 23, 2015 9:08 pm

Czy ktoś mógłby polecić jakąś sprawdzoną firmę z powiatu piaseczyńskiego lub województwa mazowieckiego, która świadczy usługi z zakresu pomocy drogowej. Oczywiście chodzi mi o firmę, która działa w systemie całodobowym i w razie jakiegoś nagłego przypadku nie trzeba się do niej dodzwaniać przez kilkadziesiąt minut zanim ktoś łaskawie odbierze telefon (tak, mam niestety złe doświadczenia z tym związane). Jeśli ktoś może dać jakiś namiar albo podać nazwę to będę bardzo wdzięczny za odzew w temacie.
Awatar użytkownika
Aureliusz
 
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 16, 2015 3:32 pm

Pomoc drogowa holowanie Warszawa i okolice

Postautor: Ireneusz » śr wrz 23, 2015 9:22 pm

Ostatnio korzystałem z ich usług auto-holowanie24h.pl/pl
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Auto pomoc na drodze w Warszawie

Postautor: lorien » ndz paź 04, 2015 1:53 pm

Ja miałam okazję korzystać z usług firmy poleconej mi przez znajomego drogowipomocnicy.pl/auto-pomoc i oni działają przez całą dobę, także w dni świąteczne. Obsługują Warszawę i okolicę, a ceny mają bardzo przystępne.
lorien
 
Posty: 12
Rejestracja: wt lip 07, 2015 8:44 pm

Re: Pomoc drogowa, holowanie

Postautor: ProMarleen97 » wt paź 06, 2015 12:59 pm

Ja mogę polecić firmę hol-man.pl - pamiętam jak kiedyś uratowali mnie w trasie w środku nocy. Całe szczęście, że skończyło się dobrze dla auta i mojego budżetu :)
ProMarleen97
 
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 17, 2014 7:31 am

Pomoc drogowa, holowanie

Postautor: monikabert90 » pn lis 27, 2017 9:13 pm

Moim zdaniem w takich sytuacjach najlepiej jest skorzystać z jakieś porównywarki firm, które takie usługi świadczą. Na przykład jak wpisałam "Warszawa" w jedną z popularniejszych porównywarek: https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-warszawa wyskoczyły mi aż trzy strony firm z holowaniem, lawetami itp. Od razu jest na liście zaznaczone, w jakim promieniu działają, więc wystarczy że wiemy, w jakiej odległości od danego miasta się znajdujemy ;)
monikabert90
 
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 21, 2016 3:51 pm


Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości