Wojciech Ołdakowski - Starosta Powiatu Piaseczyńskiego

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Wojciech Ołdakowski - Starosta Powiatu Piaseczyńskiego

Postautor: Redakcja » śr gru 03, 2014 7:43 pm

Obrazek

Wojciech Ołdakowski został nowym Starostą Powiatu Piaseczyńskiego

Arkadiusz Strzyżewski został wybrany na vice starostę

Daniel Putkiewicz został wybrany przewodniczącym Rady Powiatu Piaseczyńskiego

Honorata Kalicińska została wybrana na vice przewodniczącą Rady Powiatu Piaseczyńskiego



------------------------------------------------------------------------


Wojciech Ołdakowski, żonaty. Ukończył studia na wydziale historii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2006 roku jest radnym Powiatu Piaseczyńskiego, gdzie pracuje m.in. nad poprawą bezpieczeństwa w powiecie, szczególnie dzieci i rowerzystów na drodze. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem gospodarstwa rolno-ogrodniczego. Jest zaangażowany w ocalanie pamięci o historii ziemi piaseczyńskiej. Hobby: podróże rowerowe, literatura historyczna, żeglarstwo.

Strona internetowa: http://www.wojciecholdakowski.pl
Fanpage: https://www.facebook.com/pages/Wojciech ... 5241755691
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Re: Wojciech Ołdakowski - Starosta Powiatu Piaseczyńskiego

Postautor: Beata » śr gru 03, 2014 7:52 pm

Gratuluję i oby okazał się lepszym starostą niż był do tej pory Dąbek.

p.s. Liczyłam na to, że starostą zostanie Daniel Putkiewicz.
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wojciech Ołdakowski - Starosta Powiatu Piaseczyńskiego

Postautor: iTV Piaseczno News » czw gru 04, 2014 11:33 am

Wybór nowego starosty i Rady Powiatu

Obrazek

Relacja filmowa z sesji. Tak przebiegała dzisiejsza sesja w Powiecie Piaseczyńskim, gdzie wybierano władze Starostwa Powiatowego jak i Rady Powiatu Piaseczyńskiego http://www.itvpiaseczno.pl/w-starostwie-,1,6.7,1661
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wojciech Ołdakowski - Starosta Powiatu Piaseczyńskiego

Postautor: Majkel » czw gru 04, 2014 12:01 pm

Gratuluję Starości Wojciechowi Ołdakowskiemu.

Czy iTV Piaseczno ma nagrane zadawanie pytań przez Katarzynę Obłąkowska-Kubiak i co ważniejsze odpowiedzi Starosty Ołdakowskiego?
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Wojciech Ołdakowski - Starosta Powiatu Piaseczyńskiego

Postautor: Filip » czw gru 04, 2014 12:11 pm

Redakcja pisze:Wojciech Ołdakowski został nowym Starostą Powiatu Piaseczyńskiego

Gratuluję!
Redakcja pisze:Daniel Putkiewicz został wybrany przewodniczącym Rady Powiatu Piaseczyńskiego
Honorata Kalicińska została wybrana na vice przewodniczącą Rady Powiatu Piaseczyńskiego

Gratuluję! Ciekawy jestem, kto teraz zostanie wiceburmistrzem w gminie Piaseczno?
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Nowe władze w Starostwie Powiatu Piaseczyńskiego

Postautor: Majkel » czw gru 04, 2014 12:16 pm

Filip pisze:Ciekawy jestem, kto teraz zostanie wiceburmistrzem w gminie Piaseczno?

Gdybanie zaczęło się już na łamach Kuriera Południowego:
Kurier Południowy http://www.kurierpoludniowy.pl/wiadomosci.php?art=14351 pisze:A kto zatem zostanie powołany na wiceburmistrza Piaseczna? W kręgach samorządowych nie brakuje domysłów i spekulacji.
- Za wcześnie, żeby o tym mówić – mówi burmistrz Zdzisław Lis. - Myślę jednak, że decyzję podejmę jeszcze przed świętami.
Mówi się o ewentualnej nominacji Barbary Rudzińskiej-Mękal, kandydatki na burmistrza ze Wspólnoty Samorządowej, która poparła kandydata Platformy w drugiej turze. Niewykluczone jednak, że z jej doświadczenia i wiedzy skorzysta Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie, a funkcją wiceburmistrza Zdzisław Lis odwdzięczy się za poparcie komuś z Komitetu Wyborczego „Nasz Sport i Kultura”. Jeśli do tego dojdzie to trudno sobie wyobrazić by mógł to być ktoś inny niż Dorota Kłos – wieloletnia radna rady miejskiej w Piasecznie.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Rządy trzydziestolatków w Powiecie Piaseczyńskim

Postautor: Beata » czw gru 04, 2014 1:27 pm

Radni powiatowi wybrali wczoraj na starostę 38-letniego Wojciecha Ołdakowskiego z Głoskowa (Prawo i Sprawiedliwość).

Jego zastępcą został 35-latek Arkadiusz Strzyżewski, mieszkaniec Góry Kalwarii (Platforma Obywatelska). Pozostałymi członkami nowego zarządu powiatu są Katarzyna Paprocka z Wólki Kozodawskiej (36 lat, PiS) i Ksawery Gut ze Słomczyna (30, PO). Na przewodniczącego rady wybrane 38-letniego Daniela Putkiewicza z PO, mieszkańca Piaseczna.

Takie wyniki tajnych głosowań radnych świadczą o tym, że powstało koalicja PO (12 mandatów) i PiS (9). Rada liczy 29 członków.

Nowy starosta był radnym powiatowym przez dwie ostatnie kadencje. W listopadowych wyborach do rady powiatu zdobył największą liczbę głosów – 2094. Równocześnie kandydował na burmistrza Piaseczna, zajął piąte miejsce. Z wykształcenia jest historykiem, prowadzi gospodarstwo rolno-ogrodnicze.

Joanna Ferlian-Tchórzewska http://nadwisla.pl/index.php?pokaz=tekst&id=3693
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wojciech Ołdakowski - Starosta Powiatu Piaseczyńskiego

Postautor: Tulipano_0602 » czw gru 04, 2014 1:35 pm

Miło że Dąbek już nie będzie starostą. Nowy - zobaczymy. Skoro lubi rowery, może podłączy Piaseczno i okolice do planowanej ścieżki z Mokotowa, wzdłuż Puławskiej, do granic Piaseczna. Fajnie byłoby gdyby powstał spójny ciąg rowerowy spinający Warszawę, Piaseczno, Konstancin, Krainę Jeziorki, Lesznowolę, Głosków, Henryków Urocze i Złotokłos, do Tarczyna albo i Grójca. Tak aby rowerzyści mogli nim jeździć bezpiecznie.
Liczymy na lobbing w sprawie S7 (Puławska-bis) i czwartego pasa (bus-pasa) na Puławskiej.

Dobrze byłoby też rozliczyć poprzednika.
Nowemu staroście życzę jak najlepiej, ale będziemy, jako wyborcy sprawdzać czy majątek nie urośnie podczas kadencji nieproporcjonalnie do oficjalnych dochodów. Poprzednika majątek był spory jak ba urzędnicze dochody.
Uwaga też na kontakty z deweloperami. Nie chcemy już gęstszej zabudowy i nowych blokowisk.
W epoce Internetu wyborcy będą patrzeć na ręce.

Oby nowe rządy były mniej kontrowersyjne niż poprzednika.
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Rozmowa z Wojciechem Ołdakowskim starostą piaseczyńskim

Postautor: Majkel » czw gru 18, 2014 6:11 pm

Jak ocenia pan pracę poprzedniego zarządu powiatu?

Nie chcę źle mówić o poprzednikach. Mogę jednak na pewno powiedzieć, że my, radni poprzedniej kadencji, byliśmy informowani w sposób niepełny o sytuacji powiatu. Nie mogę ocenić, czy ten przekaz był celowo niekompletny, czy wynikał z niewiedzy, ale podczas przeglądu inwestycji spotykają nas różne niespodzianki. Na przykład wcześniej mieliśmy informację, że wykonawcy rodzinnych domów dziecka w Łbiskach, który zszedł z placu budowy, zapłacono tylko 40 proc. wartości kontraktu, zgodnie ze stopniem zaawansowania prac. Teraz się okazuje, że było to blisko 90 proc. środków, choć wykonano tylko stan surowy.

Jak się odbyło „przejęcie władzy”? Mógł pan liczyć na wsparcie poprzedników? Ustępujący starosta poradził panu, na co trzeba zwrócić uwagę?

Spotkaliśmy się, atmosfera była koleżeńska, starosta Jan Dąbek nie ukrywał, że czeka mnie dużo pracy, ale żadnych „wytycznych” nie było. Żartuję sobie, że to mi przypomina zasłyszaną historię z wyboru Grzegorza Laty na prezesa PZPN. Nie wiedział, co robić, pyta Bońka: „Zbyszek, ratuj, co ja mam robić?”. „Grzesiu, chciałeś rower? To pedałuj!” – usłyszał w odpowiedzi.

Wyzwanie numer jeden to porozumienie z gminą w sprawie rewitalizacji parku w Piasecznie. Uda się w końcu?

Myślę, że tak. Już rozpoczęliśmy rozmowy z burmistrzem Zdzisławem Lisem. Zależy nam na tym, żeby jak najszybciej park stał się przyjazny mieszkańcom.

Prawdopodobnie niebawem podpiszemy porozumienie w sprawie przyszłości tego terenu.

Pamiętajmy jednak, że same chęci nie wystarczą. Gmina musi mieć też środki na zagospodarowanie parku. My na pewno nie będziemy w stanie tu inwestować pieniędzy, bo ich nie mamy.

Następna niekończąca się historia – byłe koszary w Górze Kalwarii. Ma pan jakiś pomysł na ich zagospodarowanie?

Powierzę to zadanie panu wicestaroście Arkadiuszowi Strzyżewskiemu jako mieszkańcowi Góry Kalwarii. Ja na pewno chcę, żeby w sensowny sposób zagospodarować ten majątek, bo z przerażeniem patrzę, jak on coraz bardziej niszczeje.

Kolejny majątek powiatu czekający na „pomysł” to Ośrodek Wisła w Zalesiu Górnym.

To wyjątkowo trudny temat, bo trzeba by tu znaleźć poważnego inwestora, który wyłoży spore pieniądze w nieswój teren (bo my tego nie sprzedamy). Czy to jest możliwe w czasach braku koniunktury? Nie wiem. Czy stać na to obecnych dzierżawców, przy założeniu, że dostaliby ten teren w dzierżawę na dłuższy okres? Trudno mi powiedzieć.

A szkoła przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie? Podobno starostwo sprzedało szkolną kotłownię. Jak to się ma do planów przeniesienia tam Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Piaseczna?

Owszem, kotłownię sprzedano. Jako radny się temu sprzeciwiałem, bo nie mogę tego zrozumieć w sytuacji, gdy chcemy, a wręcz musimy tę szkołę zachować, choćby dlatego, że zostały zainwestowane spore pieniądze w jej remont. Nad zagospodarowaniem tej szkoły trzeba pomyśleć. Może będziemy rozmawiać z burmistrzem Kazimierzem Jańczukiem, bo Konstancin potrzebuje chyba gimnazjum.

Co się tyczy szkoły specjalnej, to kwestia jej przeniesienia jest wstrzymana. Ja bym wolał, żeby ośrodek pozostał w Piasecznie, skoro tego oczekuje większość rodziców.

Nie wiem, czy w obecnym budynku, czy w innym miejscu, ale będziemy się nad tym zastanawiać.

A powiatowa Spółka Infrastrukturalna? Jak funkcjonuje pana zdaniem? Planuje pan w niej jakieś zmiany?

Zawsze byłem przeciwnikiem tego tworu. Skoro jednak powstał, jakiś majątek został mu przekazany, to trudno go teraz likwidować – trzeba dać mu szansę się wykazać, bo jego rozwiązanie na pewno oznaczałoby straty. Jednak zdecydowanie chcę ograniczyć zadania spółki do działań bieżących, na których się zna, czyli tych, które kiedyś prowadził Zarząd Dróg Powiatowych: bieżące naprawy, czyszczenie rowów, znakowanie dróg itp. Natomiast robienie nakładek asfaltowych to już zadanie dla podmiotu, który jest praktykiem, czyli zajmuje się tym na co dzień, a nie raz w roku. I na pewno jestem przeciwny przekazywaniu spółce majątku starostwa.

To jakie zadanie uważa pan za najważniejsze w rozpoczynającej się kadencji?

Park, Specjalny Ośrodek Szkolno--Wychowawczy i szkoła przy Mirkowskiej. To na pewno trzy tematy wymagające „uprzątnięcia”. I oczywiście dopilnowanie rozpoczętych i problemowych inwestycji: most w Tarczynie, sala gimnastyczna w Górze Kalwarii czy domy dziecka w Łbiskach.

rozmawiała
JOANNA FERLIAN-TCHÓRZEWSKA
http://nadwisla.pl/index.php?pokaz=tekst&id=3758
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Rozmowa z Wojciechem Ołdakowskim starostą piaseczyńskim

Postautor: wdolinski » czw gru 18, 2014 6:37 pm

A powiatowa Spółka Infrastrukturalna? Jak funkcjonuje pana zdaniem? Planuje pan w niej jakieś zmiany?

Zawsze byłem przeciwnikiem tego tworu. Skoro jednak powstał, jakiś majątek został mu przekazany, to trudno go teraz likwidować – trzeba dać mu szansę się wykazać, bo jego rozwiązanie na pewno oznaczałoby straty. Jednak zdecydowanie chcę ograniczyć zadania spółki do działań bieżących, na których się zna, czyli tych, które kiedyś prowadził Zarząd Dróg Powiatowych: bieżące naprawy, czyszczenie rowów, znakowanie dróg itp. Natomiast robienie nakładek asfaltowych to już zadanie dla podmiotu, który jest praktykiem, czyli zajmuje się tym na co dzień, a nie raz w roku. I na pewno jestem przeciwny przekazywaniu spółce majątku starostwa.


Z braku czasu skupię się tylko na tym wątku, tym bardziej, że pamiętam emocje na sesjach, jak ta spółka powstawała. Odpowiedź starosty rozumiem tak, że droga wytyczona przez jego poprzednika jest jak najbardziej słuszna, właściwa i wskazana tylko nie można o tym napisać wprost. Trzeba z panią redaktor pogadać o konfiturach bo i tak wiadomo, że za jakiś czas wyborcy przejrzą na oczy mimo, że dziś to kupią, a jak kupią to i od razu nie zwrócą.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Sprawy personalne są drugorzędne rozmowa z Łukaszem Krawczyń

Postautor: Beata » śr lut 25, 2015 8:37 pm

Obrazek

Z Łukaszem Krawczyńskim przewodniczącym struktur Platformy Obywatelskiej w powiecie piaseczyńskim rozmawia Kamil Staniszek. Platforma Obywatelska w poprzednich wyborach samorządowych zdobyła najwięcej głosów do powiatu piaseczyńskiego, a została zepchnięta do opozycji. Tym razem znów mieliście największe poparcie mieszkańców, ale władzą podzieliliście się z PiS – oddając najważniejszą i najbardziej prestiżową funkcję starosty powiatu piaseczyńskiego. W ostatnim wywiadzie udzielonym Kurierowi Południowemu były starosta Jan Dąbek nazwał Platformę największym przegranym tych wyborów. Czuje się pan przegrany?

Cieszę się, że pan starosta Jan Dąbek dochodzi do siebie po klęsce jaką mu zgotowali mieszkańcy Piaseczna i zaczyna żartować i z optymizmem patrzeć na otaczający go świat. Absolutnie nie czuję się przegranym.

Ale to na was zagłosowało najwięcej mieszkańców a koalicja została tak skonstruowana, że teoretycznie słabszy PiS dostał więcej. Tak bardzo baliście się Jana Dąbka, że PiS dostał tak dużo?

Starosta Wojciech Ołdakowski ma jedną dużą zaletą. Jest uczciwym człowiekiem.

To w Platformie nie ma uczciwych ludzi?

Są uczciwi ludzie, natomiast arytmetyka wyborcza była taka, że były trzy siły: my, PiS i radni Jana Dąbka – pozbawieni swojego lidera, ale wciąż aktywni. Z tych trzech sił musiała wyłonić się większość. Z natury rzeczy najłatwiej było rozmawiać z ludźmi, którzy chcieli zmian w starostwie. A tymi ludźmi byli radni PiS.

Ale dlaczego to PiS dostał funkcję starosty? Nie można było inaczej podzielić się władzą?

Dla mnie najważniejsza jest realizacja programu, a on był zbieżny dla PO i PiS. Sprawy personalne to kwestia drugorzędna bo przecież decyzje zapadają kolegialnie. Cieszę się, że starosta jest osobą uczciwą. Może mi troszeczkę smutno, że nie jest z Platformy ale jest z PiS.
W ciągu trzech miesięcy wspólnie doprowadziliśmy do użytku zdewastowane lodowisko, zakończyliśmy spór z Piaseczyńsko-Grójeckim Towarzystwem Kolei Wąskotorowej, wyprowadziliśmy sprawę parkingu przy ul. Czajewicza i porozumieliśmy się w spawie piaseczyńskiego parku. W zakresie strategicznych spraw zrobiliśmy więcej przez trzy miesiące niż zrobiono przez całą poprzednią kadencję.

Nie chcieliście mieć swojego starosty?

Dla mnie najważniejsze było zabezpieczenie możliwości działania Platformy we władzach powiatowych, natomiast sprawy personalne układaliśmy wspólnie z koalicjantem. Cieszę się, ze mamy burmistrza Piaseczna i absolutną większość w radzie, stabilną większość w powiecie z przedstawicielami Platformy w zarządzie, mamy burmistrza Konstancina, że w Górze Kalwarii prawie wygraliśmy i za cztery lata Arkadiusz Strzyżewski zostanie tam burmistrzem, w co głęboko wierzę. Uważam, że analizując wyniki wyborów w obwarzanku podwarszawskim to właśnie Piaseczno wypada najlepiej obok Legionowa. To jest doceniane i za to dziękuję mieszkańcom, że obdarzyli nas takim zaufaniem.

Kamil Staniszek http://www.kurierpoludniowy.pl/wiadomosci.php?art=14725
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zawiadomienie Starosty Piaseczyńskiego

Postautor: Redakcja » pn wrz 28, 2015 9:12 am

Info ze Starostwa:

Uprzejmie informuję, że z dniem 1 stycznia 2016 roku, Starosta Piaseczyński przejmuje prowadzenie spraw z terenu Miasta i Gminy Góra Kalwaria w następujących zakresach: 1) ewidencji gruntów i budynków, 2) gleboznawczej klasyfikacji gruntów, 3) wspólnot gruntowych.

Aneks Starosty Piaseczyńskiego z dnia 25 czerwca 2015 r. do Porozumienia z dnia 24 sierpnia 1990 r. zawartego pomiędzy Kierownikiem Urzędu Rejonowego w Piasecznie a Zarządem Miasta i Gminy Góra Kalwaria > http://edziennik.mazowieckie.pl/WDU_W/2015/7609/akt.pdf
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Pytania iTV do Starosty Piaseczyńskiego

Postautor: iTV Piaseczno News » wt lis 15, 2016 7:27 pm

Obrazek

15 listopada wysłaliśmy kilka pytań do starosty Ołdakowskiego w trybie dostępu do informacji publicznej. Poniżej publikujemy wysłane pismo do Starostwa.

WNIOSEK o udostępnienie informacji publicznej

Działając w oparciu o art. 61 Konstytucji RP oraz Ustawę o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 z późn. zm.), proszę o udostępnienie następujących informacji:

1. Jaka ilość nowych pracowników została zatrudniona w Starostwie Powiatowym w trakcie trwania obecnej kadencji?
2. Prosimy o podanie nazwisk nowych pracowników i ich stanowiska.
3. Prosimy o informację, o koligacjach rodzinnych pracowników zatrudnionych na etatach w Starostwie Powiatowym w Piasecznie i placówkach terenowych związanych z Zarządem Starostwa.
4. Prosimy o informację, o obowiązkach służbowych i kompetencjach doradcy Starosty W. Ołdakowskiego, Wojciecha Stolińskiego oraz jego uposażeniu.
5. Prosimy o informację, ile osób niepełnosprawnych powinno zgodnie z ustawą być zatrudnionych na etatach w Starostwie, a ile jest zatrudnionych w rzeczywistości.
6. Prosimy o informację, czy Starostwo w Piasecznie płaci kary za brak zatrudnienia osób niepełnosprawnych w wymaganej ilości, a jeśli tak to w jakiej wysokości?

Na powyższe pytania prosimy o odpowiedź w ustawowym terminie, na białym papierze, przesłanym na adres Redakcji iTV Piaseczno ul. Sierakowskiego 12c, 05-500 Piaseczno.

Dopuszczamy także możliwość odpowiedzi w formie elektronicznej na naszą skrzynkę mailową: redakcja@itvpiaseczno.pl

Z poważaniem
red. naczelny Mariusz Kujaszewski
Redakcja iTV Piaseczno
www.itvpiaseczno.pl
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pytania iTV do Starosty Piaseczyńskiego

Postautor: iTV Piaseczno News » pn lis 21, 2016 8:45 pm

Obrazek

Działając w oparciu o art. 61 Konstytucji RP oraz Ustawę o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 z późn. zm.), proszę o udostępnienie następujących informacji:

Prosimy o udostępnienie publicznej informacji na temat całości zadłużenia posiadanego przez Powiat Piaseczyński na dzień 31 października 2016 roku z określeniem, skąd zadłużenie pochodzi i w jaki sposób obecny Zarząd zaplanował jego spłatę.

Z poważaniem
Mariusz Kujaszewski
Red. naczelny iTV Piaseczno
http://itvpiaseczno.pl/artykul/pytanie-do-starosty-w/106299
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Anonim pracownika Starostwa uderza w Starostę Ołdakowskiego

Postautor: iTV Piaseczno News » pn gru 18, 2017 10:39 am

Obrazek

Anonim pracownika Starostwa uderza w Starostę Ołdakowskiego https://itvpiaseczno.pl/artykul/anonim-pracownika-starostwa/352698

Anonim napisany przez pracownika Starostwa, który wpłynął do Rady Powiatu Piaseczyńskiego ujrzał światło dzienne. Emocjonalne wystąpienie radnego Zygmunta Laskowskiego, radna Maria Bernadska-Rheims potwierdza niektóre zarzuty, przewodniczący Rady, Włodzimierz Rasiński oddaje się do dyspozycji Rady, a starosta Wojciech Ołdakowski kieruje sprawę na policję w celu namierzenia autora anonimu.

Na niecały rok przed końcem kadencji, w Starostwie i w Radzie Powiatu temperatura otoczenia zaczyna się podnosić. Próba odwołania członka Zarządu Powiatu Katarzynę Paprocką, czeka na zakończenie, co raz bardziej sfrustrowani pracownicy Starostwa zaczynają się skarżyć i pisać anonimy do Okręgowej Inspekcji Pracy. Balon zatrudnienia pompowany w Starostwie Powiatowym w Piasecznie za chwilę może pęknąć. Od wielu miesięcy dochodziły do nas informacje o złym zarządzaniu Starostwem. Pracownicy czują się zastraszani i niedoceniani przez obecny Zarząd. Dzisiaj wychodzi to na światło dzienne.

Poniżej publikujemy anonim, który dotarł do Rady Powiatu Piaseczyńskiego

Obrazek
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron