Równy Start - Kultura dla Młodzieży dla Domu Dziecka

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Równy Start - Kultura dla Młodzieży dla Domu Dziecka

Postautor: Kamil M » śr cze 18, 2014 8:01 pm

Wreszcie mogę wam przedstawić naszą nową akcję charytatywną. Razem z Jankiem Komosą, Filipem Krakowiakiem i Sławkiem Miłowem od ponad miesiąca planujemy wspólnie akcje na rzecz pomocy Domowi Dziecka w Konstancinie - Jeziornej.

Pomysł tej akcji wyszedł ze strony Janka Komosy i Filipa Krakowiaka. Razem wspólnie podjęliśmy decyzję, że składamy wniosek do Starostwa Powiatowego w Piasecznie o możliwość zbiórki środków finansowych na rzecz zakup sprzętu sportowego dla Domu Dziecka. Zgodę otrzymaliśmy bardzo szybko ze strony Starostwa. W między czasie mieliśmy wiele pomysłów na zbiórkę środków finansowych dla dzieciaków. Nareszcie wyklarowały nam się działania i mogę je wam przedstawić. Po pierwsze w dniu 28 czerwca o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie zostanie rozegrany mecz charytatywny pomiędzy UMKS-em Piaseczno, a FC Lesznowola. Piecze nad tym wydarzeniem objęło nasze stowarzyszenie Niezależne Porozumienie Mieszkańców. Oprócz meczu będą atrakcje dla przybyłych gości. Wszystko dzięki pomocy restauracji Fryderyk. Po drugie w dniu 5 lipca na boisku w Parku Chyliczkowskim w Piasecznie odbędzie się amatorski turniej w piłkę nożną. Każda drużyna chcąca uczestniczyć w rozgrywkach "szóstek" będzie musiała do puszki kwestarskiej wrzucić środki finansowe na rzecz pomocy dla Domu Dziecka w Konstancinie - Jeziornej. W tym miejscu duże podziękowania dla Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego za przychylność przy udostępnieniu boiska w Parku Chyliczkowskim za darmo. Jest to bardzo ważne przy okazji tego typu akcji charytatywnych. Także zachęcam was do udziału i pomocy.

Obrazek

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Stowarzyszenie Niezależne Porozumienie Mieszkańców
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Równy Start - Kultura dla Młodzieży dla Domu Dziecka

Postautor: Kamil M » pt cze 20, 2014 7:23 pm

Oficjalny plakat promujący mecz charytatywny dla Domu Dziecka w Konstancinie – Jeziornej UMKS Piaseczno – FC Lesznowola. Mecz odbędzie się w dniu 28 czerwca o godz. 14:00 na boisku Klubu Sportowego w Piasecznie. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Czekają nas nie tylko sportowe emocje :)

Obrazek

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Stowarzyszenie Niezależne Porozumienie Mieszkańców
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Równy Start - Kultura dla Młodzieży dla Domu Dziecka

Postautor: Kamil M » sob cze 28, 2014 9:30 pm

Za nami już wielkie emocje związane z meczem charytatywnym pomiędzy UMKS-em Piaseczno, a FC Lesznowola. Co prawda na boisku wygrała FC Lesznowola (4:3), a tak naprawdę wygrali wszyscy.

Mecz rozpoczął się zgodnie z planem o godzinie 14:00 na boisku Uczniowsko-Młodzieżowego Klubu Sportowego. Tuż przed spotkaniem była bardzo miła uroczystość dla piłkarzy UMKS-u Piaseczno, którzy z rąk burmistrza Piaseczna Zdzisława Lisa otrzymali okazały puchar za awans do ligi okręgowej. Po uroczystości rozpoczęła się rywalizacja UMKS-u Piaseczno z FC Lesznowola. Mimo trudnego sezonu piłkarskiego w A-klasie, obydwie drużyny rozegrały bardzo dobry mecz, który ostatecznie zakończył się wygraną FC Lesznowola (4:3). Podczas meczu nie zabrakło kibiców, którzy aktywnie wspierali swoimi funduszami akcję pomocową na rzecz Domu Dziecka w Konstancinie – Jeziornej. Nie zabrakło także dzieci z tej placówki, które mogły nie tylko cieszyć się dobrą grą piłkarzy, ale również zajadać się pyszną watą cukrową. Od klubu UMKS-u Piaseczno dzieci otrzymały niespodziankę w postaci klubowych koszulek. Po zakończonym spotkaniu, najmłodsi opanowali boisko i grali z kilka dobrych minut. Niestety pogoniła nas wszystkich burza :)

Dzisiejszy dzień pokazał, że organizowanie imprez charytatywnych na terenie powiatu piaseczyńskiego ma bardzo głęboki sens. Nie tylko udało się nam zebrać środki finansowe potrzebne na rzecz Domu Dziecka w Konstancinie – Jeziornej, ale także spowodowaliśmy, że na twarzach dzieci pojawił się uśmiech. Warto dodać, że to nie koniec naszych działań. Już 29 czerwca będzie prowadzona zbiórka środków finansowych w Złotokłosie, a 5 lipca od godziny 10 będzie rozgrywany w Piasecznie Amatorski Turniej Piłki Nożnej na boisku w Parku Chyliczkowskim. Już wszystkich was zachęcam do udziału w nim i dalszej pomocy finansowej na rzecz Domu Dziecka.

Na koniec warto podziękować za duże zaangażowanie Filipowi Krakowiakowi, Jankowi Komosie, Sławkowi Miłowowi, Rysiowi Skowronowi i Tadziowi Ordyłowskiemu. Ta cała piątka to przedstawiciele stowarzyszenia Niezależnego Porozumienia Mieszkańców. Chciałem bardzo podziękować obydwu drużynom, bo mimo trudnego sezonu znaleźli czas, aby rozegrać ten mistrzowski mecz. Nie może zabraknąć podziękować dla restauracji Fryderyk, który była współorganizatorem tych zawodów. Tak samo jak serwis PSNews z Darkiem Lipskim i Krzysiem Mogilskim. Duże podziękowania należą się dyrektorowi Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie, a także całemu sztabowi trenerskiemu klubów UMKS-u Piaseczno i FC Lesznowola.

Obrazek
UMKS Piaseczno z rąk burmistrza Piaseczna Zdzisława Lisa otrzymuje okolicznościowych puchar za awans do ligi okręgowej.

Obrazek
Na boisku przez całe 90 minut odbywała się nieustępliwa walka.

Obrazek
Rzadko zdarzają się mecze piłkarskie w których wygrywają wszyscy. Tak stało się w Piasecznie. Wielkie podziękowania dla drużyn UMKS-u Piaseczno i FC Lesznowola za wielką pomoc !.

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Stowarzyszenie Niezależne Porozumienie Mieszkańców
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Równy Start - Kultura dla Młodzieży dla Domu Dziecka

Postautor: Kamil M » pn cze 30, 2014 7:41 pm

Już w najbliższą sobotę o godz. 10:00 na boisku w Parku Chyliczkowskim w Piasecznie odbędzie się Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla Domu Dziecka w Konstancinie - Jeziornej. Jest to kolejna impreza na, której będziemy kwestować w ramach akcji pomocowej "Równy Start". Do Amatorskiego Turnieju może zgłosić się każdy. Gramy w zespołach składających się z 6 piłkarzy (5 zawodników w polu + 1 bramkarz). Forma rozgrywek zależy od ilości zgłoszonych drużyn. W przypadku 6-7 drużyn rozegramy zawody jako jedną ligę. Zwycięży zespół, który zgromadzi najwięcej punktów w tej rywalizacji. W przypadku większej ilości drużyn dokonamy podziału na dwie grupy. Z nich awansują dwie najlepsze drużyny do półfinału rozgrywek. Wówczas w tej fazie rozgrywek najlepsza drużyna z grupy A zagra z drugą z grupy B i analogicznie najlepsza z grupy B zagra z drugą z grupy A. Przegrani zagrają w mały finale o trzecie miejsce, a wygrani o zwycięstwo w całych zawodach. Liczę na was bardzo i na kolejną pomoc dla Domu Dziecka w Konstancinie - Jeziornej. Proszę o zgłaszanie się do mnie pod numerem telefonu: 513-451-275 lub e-mailowo: k.myszynski@tlen.pl

Plan przeprowadzenia rozgrywek Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej:

Start 5 lipca o godz. 10:00 na boisku w Parku Chyliczkowskim w Piasecznie. Proszę drużyny o przybycie przynajmniej 15 minut przed 10.

W zależności od ilości zespołów gra jako jedna liga, bądź podział na grupy:

- w przypadku 6-7 drużyn gra jako jedna liga. Wygrywa zespół, który zgromadzi najwięcej punktów.
- w przypadku 8 drużyn lub więcej podział na dwie grupy. Z których awansują tylko dwie najlepsze drużyny do fazy półfinałowej. Tutaj najlepsza drużyna z grupy A gra z drugą z grupy B i analogicznie najlepsza z grupy B gra z drugą z grupy A. Przegrani półfinałów meczów grają mały finał, a najlepsi grają w dużym finale o wygranie całych zawodów.

Proszę wszystkich zawodników uczestniczących w Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o wrzucanie pieniędzy do puszek kwestarskich na rzecz Domu Dziecka w Konstancinie - Jeziornej.

Obrazek

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Stowarzyszenie Niezależne Porozumienie Mieszkańców
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Równy Start - Kultura dla Młodzieży dla Domu Dziecka

Postautor: Kamil M » śr lip 02, 2014 7:08 pm

UWAGA !!!. Dzięki wielkiej uprzejmości Gminy Piaseczno w najbliższą sobotę (5 lipca) gramy w ramach Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej „Równy Start” dla Domu Dziecka w Konstancinie – Jeziornej na ORLIKu przy Liceum Ogólnokształcącym. Adres to ul. Chyliczkowska 17, a początek zawodów od godz. 10:00. Wszystkich bardzo zapraszamy na to wydarzenie sportowe. Mamy również zgodę Starostwa Powiatowego na wykorzystanie boiska w Parku Chyliczkowskim.
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Amatorski Turniej Piłki Nożnej w Piasecznie

Postautor: Redakcja » śr lip 02, 2014 9:16 pm

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11345
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Re: Równy Start - Kultura dla Młodzieży dla Domu Dziecka

Postautor: Kamil M » czw lip 03, 2014 9:38 pm

Dzisiaj wreszcie do mnie dodarła główna nagroda dla zwycięzcy Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej „Równy Start” dla Domu Dziecka z Konstancina – Jeziornej. Jest to okazała statuetka, która będzie przypominać najlepszej drużynie tego turnieju, że w dniu 5 lipca 2014 r. grali w wyjątkowym turnieju charytatywnym dla Domu Dziecka. Cel szczytny dlatego zachęcam wszystkich do gry już w najbliższą sobotę. Swój udział zapowiedziała już słynna na całą Polskę drużyna – „Ogórków Zdzisława”. Warto przypomnieć, że dokładnie rok temu zostali zwycięzcami charytatywnego turnieju dla Braci. Ciekawe czy będą wstanie obronić swój tytuł ?. Tego oczywiście dowiemy się już w najbliższą sobotę. Również nie zabraknie drużyny Niezależnego Porozumienia Mieszkańców, Legijnego Piaseczna czy Piaseczno Sport News. W pierwszej ekipie wystąpią autorzy akcji charytatywnej „Równy Start” wraz ze wsparciem przyjaciół ze stowarzyszenia. Początek gier już w najbliższą sobotę o godz. 10:00 na ORLIKU przy ul. Chyliczkowskiej 17 w Piasecznie.

Obrazek
Ta okazała statuetka trafi do zwycięskiej drużyny Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej „Równy Start” dla Domu Dziecka.

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Stowarzyszenie Niezależne Porozumienie Mieszkańców
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Równy Start - Kultura dla Młodzieży dla Domu Dziecka

Postautor: Kamil M » ndz lip 06, 2014 1:52 am

Za nami już jest Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla Domu Dziecka w Konstancinie – Jeziornej „Równy Start”. Całość rozgrywek wygrała drużyna Wariaty PNO, która składała się z piłkarzy rocznika 97 klubu UMKS Piaseczno. Drugą lokatę zajęła drużyna „Kapcie”, a trzecia przypadła drużynie „Wczorajsi”.

Całość rozgrywek:

1 kolejka spotkań :

Wczorajsi – Legijne Piaseczno (3:1)

Kapcie – NPM – Równy Start (9:1)

Wariaty PNO – PS News (5:1)

2. kolejka spotkań :

Wczorajsi – PS News (4:1)

Wariaty PNO – NPM – Równy Start (7:0)

Kapcie – Legijne Piaseczno (3:0)

3. kolejka spotkań :

Wczorajsi – Wariaty PNO (1:3)

Kapcie – PS News (5:1)

NPM – Równy Start – Legijne Piaseczno (1:6)

4. kolejka spotkań :

Wczorajsi – Kapcie (1:3)

Wariaty PNO – Legijne Piaseczno (4:2)

NPM – Równy Start – PS News (0:3)

5. kolejka spotkań :

Kapcie – Wariaty PNO (0:3)

Wczorajsi – NPM – Równy Start (4:0)

Legijne Piaseczno – PS News (3:3)

Ostateczna tabela Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej „Równy Start”

1. Wariaty PNO 15 pkt

2. Kapcie 12 pkt

3. Wczorajsi 9 pkt

4. Legijne Piaseczno 4 pkt

5. PS News 4 pkt

6. NPM – Równy Start 0 pkt

Wszystkim bardzo dziękuję za olbrzymie zaangażowanie i pomoc dla Domu Dziecka w Konstancinie – Jeziornej. Podczas całego turnieju trwała zbiórka pieniędzy na rzecz akcji „Równy Start”.

Obrazek
Mecz Wariaci PNO – PS News zakończony zwycięstwem tych pierwszych (5:1)

Obrazek
Wariaty PNO z pucharem Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej „Równy Start”. Gratulujemy najlepszym !.
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Równy Start - Kultura dla Młodzieży dla Domu Dziecka

Postautor: Kamil M » ndz lip 06, 2014 2:01 am

Podliczanie zebranych pieniędzy. Wszystkim darczyńcom dziękujemy!

Obrazek
Na zdjęciu widoczni autorzy akcji charytatywnej „Równy Start” od lewej Filip Krakowiak, po środku Janek Komosa i po prawej Kamil Myszyński. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za zaangażowanie !.
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Równy Start - Kultura dla Młodzieży dla Domu Dziecka

Postautor: Kamil M » pn lip 14, 2014 6:53 pm

Dzięki zakupom zrobionym przez Filip Daniel Krakowiak i Jan Komosa dzieci z Domu Dziecka dostały już zakupy z zebranych środków finansowych w ramach akcji „Równy Start”. Chłopakom za zebrane środki udało się zakupić: 2 czajniki elektryczne, 3 opiekacze do kanapek, 2 frytkownice i 2 gofrownice. Łącznie wydano na zakupy 829,91 zł, czyli dokładnie tyle środków ile zostało zebranych podczas trwania całej zbiórki. Dodatkowo chłopaki ze swoich środków finansowych zakupili frytki dla dzieci.

Na koniec warto podziękować wszystkim ludziom dobrej woli. Przede wszystkim klubom sportowym UMKS Piaseczno i FC Lesznowola, którzy zagrali mecz charytatywny dla dzieci. Duże podziękowanie dla Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie za umożliwienie rozegrania meczu charytatywnego i udostępnienie ORLIKA na rozegranie Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej. Chciałbym podziękować wszystkim drużynom amatorskim, które w dniu 5 lipca 2014 r. rozegrały turnieju o puchar „Równego Startu”. Wygrała drużyna Wariaty PNO, która okazała się bezkonkurencyjna. Na koniec bardzo duże podziękowania dla piaseczyńskiego koła Kongresu Nowej Prawicy, który wspomógł nas finansowo. Jak widać tak cenna inicjatywa charytatywna połączyła wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Efektem tego są wspaniałe zakupy dla dzieciaków z Domu Dziecka w Konstancinie – Jeziornej.

Wszystkim aniołom dobrej woli dziękujemy za pomoc przy organizacji i realizacji tej akcji charytatywnej !. JESTEŚCIE WIELCY !

Obrazek
Zakupy ledwo zmieściły się do samochodu :)
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Równy Start - zbiórka pieniędzy w Smaczna Chata

Postautor: Redakcja » śr lip 01, 2015 9:20 pm

Obrazek

4 lipca 2015 roku zapraszamy na Cuban Night Fiesta czyli Wieczór Kubański, podczas którego odbędzie się zbiórka środków na akcję "Równy Start"
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... -piaseczno
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11345
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Równy Start Charytatywny Turniej Piłki Nożnej KPM

Postautor: Kamil M » czw lip 02, 2015 11:32 am

Za nami już II Charytatywny Turniej Piłki Nożnej KPM Równy Start 2015. W tegorocznych rozgrywkach, które były dedykowane zbieraniu środków finansowych na rzecz zakupu wyprawek szkolnych dla rodzin z Piaseczna i Lesznowoli wzięło udział, aż 10 drużyn. W zeszłorocznej edycji Równego Startu grało 6 zespołów, a najlepszymi wtedy okazały się Warianty PNO, które w pokonanym polu pozostawiły inne zespoły. W tegorocznej rywalizacji zeszłoroczni zwycięscy nie wystartowali. Stąd nastąpiła zmiana zwycięscy turnieju. Najlepszą ekipa okazała się drużyna rodem z Islandii – Eyjafjallajokull FC, druga lokata przypadła drużynie – Futbolowi Anafalbeci, trzecie miejsce zajęła – Twoja Stara, a na czwartym miejscu zameldowała się najstarsza wiekowo drużyna Ruchu Społecznego Wspólne Razem. Z tą drużyną wiąże się pewna anegdota. Otóż jeden z przedstawicieli drużyny ONR Ziemi Piaseczyńskiej, powiedział, że wstyd byłoby przegrać z dziadkami. Słowa okazały się prorocze, bo drużyna Ruchu Społecznego Wspólne Razem już w pierwszym meczu pokonała drużynę ONR-u Ziemi Piaseczyńskiej (3:0). Także te „dziadki” nadal są w świetnej formie :)

Atmosfera na turnieju była bardzo dobra. Granie w II Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej KPM Równy Start 2015 to nie tylko dobra zabawa i możliwość spotkania najbliższych przyjaciół, ale także realna pomoc dla rodzin w potrzebie. Chciałem w tym miejscu podziękować wszystkim ludziom dobrej woli z powiatu piaseczyńskiego. Przede wszystkim Krzysiowi Mogilskiemu, Jankowi Komosie, Piotrkowi Kandybie i Ruchowi Społecznemu Wspólne Razem, sędziom, którzy zostawili wiele zdrowia na boisku, drużynom za ich grę i pomoc, a także Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Piasecznie za użyczenie boiska.

Do zobaczenia za rok :)

Końcowe wyniki rywalizacji:

Grupa A:
1. Eyjafjallajokull FC 12 pkt.
2. Twoja Stara 7 pkt.
3. Funky Szayka 6 pkt.
4. Hooligans 3 pkt.
5. TVP INFO 1 pkt.

Grupa B:
1. Futbolowi Analfabeci 12 pkt.
2. Ruch Społeczny Wspólne Razem 9 pkt.
3. MKS Młode Orły 6 pkt.
4. PsNews 3 pkt.
5. ONR Ziemi Piaseczyńskiej 0 pkt.

PÓŁFINAŁY
1. Futbolowi Analfabeci – Twoja Stara (1:0)
2. Eyjafjallajokull FC – Ruch Społeczny Wspólne Razem (4:1)

FINAŁY
Walka o 3 miejsce – Ruch Społeczny Wspólne Razem – Twoja Stara (0:1)
Finał – Eyjafjallajokull FC – Futbolowi Analfabeci (2:1)

Zwycięzca – Eyjafjallajokull FC

Obrazek
Na zdjęciu widoczny jest mecz Grupa A: TVP INFO – Eyjafjallajokull FC (2:5).

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Równy Start w Karczmie Smaczna Chata

Postautor: Kamil M » ndz lip 05, 2015 11:52 am

Za nami już wieczór kubański, który odbył się w zaprzyjaźnionej Karczmie Smaczna Chata. Podczas całego wieczoru zbieranie były środki finansowe na rzecz akcji charytatywnej Równy Start. Nie zabrakło świetnej kuchni, wspaniałej muzyki i wielu rozmów do bardzo późnej nocy. Nawet pogoda tego dnia była jakby z Kuby.

Specjalnie na wieczór kubański Karczma Smaczna Chata przygotowała okolicznościowe menu. Kartę dań otwierało danie główne tego wieczoru – Ropa Vieja, to potrawa wywodząca się z Wysp Kanaryjskich, ale bardzo popularna również jest na Kubie. Co ciekawe nazwa tej potrawy nie jest zbyt zachęcająca nawet w swoim hiszpańskojęzycznym brzmieniu – Ropa Vieja. Gorzej robi się po przetłumaczeniu tej nazwy potrawy na język polski – „Stare Szmaty”. Z tą potrawą wiąże się pewna legenda. Otóż pewien ubogi człowiek nie mając czym wykarmić swojej rodziny, pociął na kawałki swoje stare ubranie. Włożył w to tyle miłości i swojego serca dla rodziny, że te stare szmaty zmieniły się w przepyszną wołowinę. Dokładnie taka sama była podawana podczas wieczoru kubańskiego. Oczywiście nie mogło zabraknąć wielu przepysznych warzyw, które były poddane do tej dobrze ugotowanej wołowiny. Na talerzu królowała więc zielona i czerwona papryka czy też zielona fasolka.

Na deser Karczma Smaczna Chata zaproponowała wyjątkowy deser – Tarta czekoladowa z rumem i miętą. Powiem szczerze przepyszna kombinacja smaków, idealna na gorące wieczory. Nie zabrakło również ożywczych drinków – Mojito i Cuba Libre. Dodatkowo każdy gość wieczoru kubańskiego mógł zamówić dania i słodkości z tradycyjnego menu Karczmy Smaczna Chata.

Przepyszne jedzenie Marcina i Przemka stworzyło niesamowity klimat. Do tego doszły okolicznościowe elementy jak muzyka Buena Vista Social Club. Kiedy z głośników leciały najpopularniejsze kawałki tego zespołu jak choćby „Chan Chan” to wszystko słuchali w skupieniu i uśmiechali się do siebie. Były też flagi kubańskie czy też świeczki, które po zmroku zbudowały wyjątkową atmosferę.

Podczas wieczoru kubańskiego spotkaliśmy wielu naszych przyjaciół, a także poznaliśmy nowych. Rozmowy toczyły się do bardzo później nocy. Wspaniały wieczór, a co najważniejsze był to wieczór w całości dedykowany zbieraniu środków finansowych na rzecz akcji charytatywnej „Równy Start”. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli przy organizacji tego wieczoru: Karczmie Smaczna Chata w Piasecznie, Marcinowi i Przemkowi za kubańskie rewolucje, Jankowi Komosie za pomysł i realizację, Pawłowi Chorzempie za naprawę głośnika, który odmówił posłuszeństwa i wszystkim naszym przyjaciołom za to, że byli z nami tego wyjątkowego wieczoru.

Obrazek
Karczma Smaczna Chata w Piasecznie to wyjątkowe miejsce, do którego warto powracać.

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Równy Start - Kultura dla Młodzieży dla Domu Dziecka

Postautor: Kamil M » czw lip 09, 2015 11:14 pm

Nadchodzą wreszcie takie chwile, kiedy możemy oszacować ile środków finansowych zebraliśmy w ramach akcji - KPM Równy Start 2015. Powiem tak mamy olbrzymi sukces ! w puszkach jest ciut ponad 1200 zł ! Podczas zeszłorocznej edycji udało się zebrać 829,91 zł. W tym roku dzięki wielkiej pomocy naszych przyjaciół pobiliśmy kolejny rekord. Puszki kwestarskie na terenie gminy Piaseczno i Lesznowola stały już od 15 maja 2015 r., dzięki uprzejmości gminy Lesznowola kwestowaliśmy na Święcie Lesznowoli, odbył się II Charytatywny Turniej Piłki Nożnej KPM Równy Start 2015, był też Charytatywny Wieczór Kubański w Karczmie Smaczna Chata w Piasecznie. Tyle wydarzeń i tyle eventów trudno byłoby ogarnąć samemu. Dlatego cieszę się, że byli z nami nasi przyjaciele, którzy pokazali znowu, że RAZEM możemy zdziałać więcej :

Jan Komosa​
Krzysztof Mogilski​
Piotr Kandyba​ i Wspólne Razem​
Marcin i Przemysław Smaczna Chata
Filip Krakowiak
Emilia
Robert
Michał M.
Rafał Simbor​ i Jacek Misch​ Krajowe Porozumienie Mieszkańców​
Urząd Gminy Lesznowola
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie
Wszystkim zespołom grającym w II Charytatywnym Turnieju Piłkarskim KPM Równy Start 2015.
Wszystkim gościom Karczma Smaczna Chata​

W poniedziałek ruszamy do kolejnego etapu naszej zbiórki. Ruszamy do naszych rodzin, aby sporządzić listę potrzeb związanym z zakupem wyprawek szkolnych.

JESTEŚCIE WIELCY ! DZIĘKI ! RUSZAMY DO DALSZEJ PRACY !

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Dołącz do akcji Równy Start

Postautor: Redakcja » wt lip 21, 2015 7:44 pm

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11345
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Następna

Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość