Maszyny Budowlane

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Maszyny Budowlane

Postautor: darioo » pt mar 21, 2014 12:25 pm

Witam

Nawiążę współpracę z firmami z powiatu Piaseczyńskiego zajmującymi się sprzedażą maszyn budowlanych.

Nie znalazłem odpowiedniego wątku więc piszę tutaj, mam nadzieje że administracja wybaczy.

http://www.maszynybudowlane24h.pl
ul. Świeradowska 51-57/102A
50-559 Wrocław
tel. +48 71 722 33 28
darioo
 
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 13, 2014 2:35 pm

Re: Maszyny Budowlane

Postautor: Falkon » śr maja 20, 2015 11:13 am

To już raczej bym starał się uderzyć tutaj - oferteo.pl/wynajem-sprzetu-budowlanego na pewno sporo firm tam się porusza i można znaleźć więcej zleceń. Zresztą oferteo w ostatnim czasie zrobiło naprawdę dość potężny skok jeśli chodzi o wzrost osób korzystających z serwisu. Zlecenia praktycznie nie zostają bez odzewu, a maszyny budowlane to jakby nie patrzeć dość ciężki kawałek chleba.
Falkon
 
Posty: 11
Rejestracja: śr maja 14, 2014 2:06 pm

Maszyny Budowlane

Postautor: Kamilka75 » pt sie 24, 2018 4:09 pm

Ja również chciałam podjąć współpracę, jeśli chodzi o najem maszyn budowlanych. Dokładniej mąż rozkręca firmę i nie na całe wyposażenie wystarczy mu pieniędzy. Jestem ciekawa, kogo mi polecicie w tym zakresie. Dodam jeszcze, że interesuje mnie ktoś, kto wykorzystuje takie maszyny ndt24.pl do sprawdzania urządzeń na firmie. Chcemy skontrolować ich stan przed użytkiem.
Kamilka75
 
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 22, 2018 11:12 pm

Re: Maszyny Budowlane

Postautor: jotek82 » czw cze 23, 2022 10:24 am

Nie mam informacji na temat maszyn budowlanych, ale w wielu działach produkcji, w obróbce ręcznej i maszynowej firmy korzystają z pasty diamentowej. Im lepszej jest ona jakości, tym przyjemniejsza praca szlifierska, polerska i ścierająca. Zachęcam do zajrzenia na stronę producenta: https://pasta-diamentowa.pl/
jotek82
 
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 02, 2014 9:36 am

Re: Maszyny Budowlane

Postautor: KaroGro » śr wrz 14, 2022 9:58 pm

Ja jestem zdania, że inwestycja w sprzęt, maszyny i narzędzia renomowanej marki bardziej się opłaca, aniżeli szukanie tańszych odpowiednich. To drugie podejście to jest oszczędność, ale na krótkim dystansie. Te większe firmy zapewniają znacznie lepsze zaplecze serwisowe, dostęp do części zamiennych, oferują także wsparcie techniczne do swoich produktów. Tutaj można wymienić firmę Husqvarna https://www.husqvarnacp.com/pl/narzedzi ... iamentowe/ która właśnie tak podchodzi do swoich produktów, które cieszą się uznaniem na rynku od wielu lat.
KaroGro
 
Posty: 92
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości