Debata polityczna Kwaśniewski - Tusk - Kaczyński

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Kto według ciebie najlepiej wypadł / wypadnie na debacie:

Aleksander Kwaśniewski
6
35%
Donald Tusk
10
59%
Jarosław Kaczyński
1
6%
 
Liczba głosów : 17

Debata polityczna Kwaśniewski - Tusk - Kaczyński

Postautor: Jankes » pn paź 01, 2007 12:26 pm

Dziś debata Kwaśniewski - Kaczyński. Starcie III i IV RP? To będzie prawdziwy show Dziś o godz. 20 najważniejsza jak do tej pory debata tej kampanii wyborczej. Zmierzą się Aleksander Kwaśniewski z Jarosławem Kaczyńskim.

Obrazek

http://www.itvp.pl/event/wybory/
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Debata Kwaśniewski - Kaczyński

Postautor: kameleon » pn paź 01, 2007 1:56 pm

Trzeba będzie obejrzeć tą debatę. Może chociaż jedna rozmowa podczas tej kampanii wyborczej będzie jakaś sensowna :)
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: PESTKA35 » pn paź 01, 2007 4:14 pm

Ciekawe jak bedzie sie toczyć debata :?: :D
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Debata Kwaśniewski - Kaczyński

Postautor: Jakub » pn paź 01, 2007 7:47 pm

O cholera zapomniałem o debacie. Zaraz muszę włączyć, żebym wiedział o czym mówią koledzy w pracy...
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: PESTKA35 » wt paź 02, 2007 2:43 pm

Wesoło było :lol: :lol: :lol:
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Debata Kwaśniewski - Kaczyński

Postautor: Martin » wt paź 02, 2007 4:19 pm

Jak dla mnie było nudno. Chyba obaj byli ostrożni w słowach i komentarzach. Może bali się, że powiedzą coś co może im zaszkodzić: gdzie dwóch się bije (PiS + LiD), tam trzeci korzysta (PO).
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: michalpias » wt paź 02, 2007 7:57 pm

Hmm, typowa propaganda. Zero konkretów, chwytliwe teksty i wytykanie błędów rywali. Spodziewałem się jednak czegoś więcej. Był to raczej konkurs popularności obu panów. Moim zdaniem przeważał A. Kwaśniewski, choć i J. Kaczyński kilka razy całkiem zabawnie się odgryzł. Za to były prezydent był zdecydowanie lepiej ubrany :wink: Ostatnimi czasy dostrzegam przewagę spinek do mankietów nad zwykłymi białymi guzikami :D
michalpias
 
Posty: 29
Rejestracja: pt sie 17, 2007 2:00 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Debata Kwaśniewski - Kaczyński

Postautor: Jakub » wt paź 02, 2007 7:58 pm

DEBATA BY£A NUDNA chociaż obejrzałem tylko połowę.
Martin pisze:gdzie dwóch się bije (PiS + LiD), tam trzeci korzysta (PO)

Oby skorzystało na tym PO.
michalpias pisze:Za to były prezydent był zdecydowanie lepiej ubrany

Też na to zwróciłem uwagę! :)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: grejf » śr paź 03, 2007 10:31 am

a wiec tak, byla to debata w cudzyslowie po 1sze. P.prezes stacji tvp1 byla prawa reka Kaczynskiego, dziennikarze mieli sprawdzane scenariusze pytan, w ktorych robili selekcje, o co pytac a o co nie... :rozpacz: pozniej byl program na tvp1 forum i tam dziennikarz ladnie wszystko wyspiewal co go zabolalo.. generalnie bylo to prZedstawienie na pseudo kulture, ze Kaczynski podaje reke nie walczy na haki jak to robi Tusk, czyli jedna wielka zenada i festyn w ktorym jest wszystko b.ladne i wszyscy sa dobrze, a reszta jest zla. Po prostu kpina z Polakow. n/c
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Debata Kwaśniewski - Tusk - Kaczyński

Postautor: Jakub » śr paź 10, 2007 6:46 am

W piątek (12 października) ma być debata między Kaczyńskim a Tuskiem,
natomiast w poniedziałek (15 października) : Kwaśniewski - Tusk.


Poprosiłem Martina, żeby do postu dodał ankietę: Kto według ciebie najlepiej wypadł / wypadnie na debacie: z tymi trzema osobami i zachęcam Was zarówno do oglądania debat, oraz oddania swojego głosu w sondzie :)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

DEBATA

Postautor: Jankes » śr paź 10, 2007 10:15 am

Chociaż jestem za PO i Tuskiem, to według mnie najlepiej mówi i argumentuje: Aleksander Kwaśniewski.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: grejf » śr paź 10, 2007 11:08 am

Zgadza się, ale lubi chlopak ost. łyknąć :cry: , jesli chodzi o socjotechnike Jaroslawa i calej jego ekipy spotow ect... to p.Gowin Tust ich bija na glowe choc jest ich tylko dwoch, a nie jak male wojsko, terminatorzy Ziobro ...itp...... :roll:


a co do pojec IV czy III RP...ktore mnie irytuja.
moje zdanie jest takie ze panowie Kaczynscy zacofali panstwo, w sprawach i kontaktach zagranicznych, sa uparci wiec glebiej sie zastanowic cofneli Polske do czasow badz zachowan ze inne kraje Europy patrza z nie dowierzaniem o co chodzi..zasciankowe zachowania dyktatura i podporzadkowanie sie 1 osobie bo przeciez Jaroslaw i Rydzyk to jedna postac. A walka z korupcja to ok, ale nie znaja pojecia i zastosowwan co do pelnego znaczenia "walka"...
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Donald Tusk

Postautor: lucja » czw paź 11, 2007 6:46 am

Zagłosowałam na Donalda Tuska. Bez względu na to jak wypadnie w debatach będę głosowała na PO.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » czw paź 11, 2007 10:59 am

Korzystając z tego trochę politycznego postu zapraszam do zagrania w grę:
http://www.grzegorzkarpinski.pl/gra/
:good:
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Kwaśniewski - Tusk

Postautor: Jakub » czw paź 11, 2007 7:23 pm

Ciekawy jestem czy dojdzie do skutki debata: Kwaśniewski - Tusk. Jak dowiedziało się Radio TOK FM, Sanepid będzie szukał tajemniczej choroby tropikalnej pochodzącej z Filipin, na którą miał zapaść były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Kwaśniewski ma się jutro pojawić w Sanepidzie. Będą oceniać, czy tajemnicza choroba może zagrażać ludziom, którzy się z nią zetknęli. Jeżeli faktycznie to zagraża zdrowiu lub życiu ludności, to trzeba będzie podjąć działania zapobiegawcze w stosunku do ludzi, którzy mają styczność z tą chorobą. To oczywiście może oznaczać nawet kwarantannę dla wszystkich, którzy zetknęli się z osobą która jest nosicielem takiej choroby. O chorobie będzie musiał też opowiedzieć lekarz który ją stwierdził i przepisał leki Aleksandrowi Kwaśniewskiemu.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4569591.html
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Następna

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron