Mapy Polski bardziej dokładne niż w Google Maps

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Mapy Polski bardziej dokładne niż w Google Maps

Postautor: sharmlover » śr kwie 01, 2009 9:25 am

MapGo API SAT to usługa umożliwiająca wbudowanie w dowolny serwis internetowy cyfrowych map Polski łącznie z dokładnymi zdjęciami satelitarnymi. Usługa jest podobna do tej oferowanej przez Google Maps, ale jest od niej znacznie dokładniejsza.

Serwisy internetowe MapGo API SAT oferuje najdokładniejsze cyfrowe mapy Polski opracowane przez firmę Imagis. Obejmują one ponad 400 tys. km dróg, 2602 szczegółowych planów miast i miejscowości, ponad 2,2 miliona punktów adresowych oraz dokładne zdjęcia satelitarne Polski dostarczone przez firmę Techmex.

- Usługę tego typu oferował dotychczas serwis Google Maps, jednak dla terytorium Polski nasza propozycja jest znacznie ciekawsza - mówi Marcin Wykurz, Kierownik Działu Technologii Mapowych w Imagis. - Po pierwsze mamy znacznie dokładniejsze cyfrowe plany Polskich miast i miejscowości (ponad 2,2 miliona adresów) oraz znacznie dokładniejszą sieć dróg i ulic. Po drugie - na bieżąco aktualizowane, wysokiej rozdzielczości zdjęcia satelitarne Polski są dostarczane przez polską firmę Techmex, która od lat zajmuje się ich wykonywaniem i opracowywaniem - wylicza zalety nowego rozwiązania Wykurz.

Zrodlo:http://technologie.gazeta.pl/technologie/1,81010,6447700,Mapy_Polski_bardziej_dokladne_niz_w_Google_Maps.html
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron