Czarna armatura w łazience

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Czarna armatura w łazience

Postautor: Adat » śr wrz 08, 2021 8:08 am

Hej, interesuje mnie czarna armatura łazienkowa, czarna kabina prysznicowa itd. Z doświadczenia jakie firmy możecie polecić? Jakie modele sprawdzają się? Z jakich nie schodzi farba?
P.S. w sprawie czyszczenia proszę nie straszyć w domu będzie zmiękczacz i problemów z twardością wody być nie powinno
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Czarna armatura w łazience

Postautor: dzessie » śr wrz 08, 2021 8:56 am

Ja kupilam do umywalki rok temu czarna baterie Rea i dalej jest jak nowa dlatego kupilam do nowej lazienki cala armature tej samej firmy I mam nadzieje ze sie rowniez sprawdzi. Szyba prysznicowa Rea Areo Black I tez super, polecam. Czyszcze tylko srodkami eco lub woda z octem.

Od siebie polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://lazienka-rea.com.pl/zestaw-rea- ... skowy.html

Na stronie można przejrzeć sobie cały katalog tej firmy.
Obrazek
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Czarna armatura w łazience

Postautor: Nowamama » pt paź 08, 2021 9:29 am

Taka armatura pięknie się prezentuje,niestety widać na niej każdy najmniejszy brud.By szybko i skutecznie się go pozbyć,pozostawić w łazience świeży i przyjemny zapach,warto stosować ekologiczne środki czystości od biostar.pl
W ofercie jest płyn do mycia szyb,płyn do wszystkich powierzchni jak również pianka do czyszczenia łazienki z naturalnym ekstraktem z lawendy,skutecznie czyści powierzchnie ceramiczne, chromowane, szklane, ze stali nierdzewnej oraz glazurę.
Nowamama
 
Posty: 25
Rejestracja: śr sie 30, 2017 1:04 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron